apparmor - en to ca translation catalogue (218 entries)

en: Generate profile for the given program
ca: Genera un perfil per al programa indicat

en: path to profiles
ca: camí als perfils

en: path to logfile
ca: camí al fitxer de registre

en: name of program to profile
ca: nom del programa a perfilar

en: The logfile %s does not exist. Please check the path
ca: El fitxer de registre %s no existeix. Comproveu el camí

en: It seems AppArmor was not started. Please enable AppArmor and try again.
ca: Sembla que l'AppArmor no s'ha iniciat. Activeu l'AppArmor i torneu-ho a provar.

en: %s is not a directory.
ca: %s no és un directori.

en: Can't find %(profiling)s in the system path list. If the name of the application
    is correct, please run 'which %(profiling)s' as a user with correct PATH
    environment set up in order to find the fully-qualified path and
    use the full path as parameter.
ca: No es pot trobar %(profiling)s a la llista de camins del sistema. Si el nom de
    l'aplicació és correcte, si us plau executeu «which %(profiling)s» com a 
    usuari amb l'entorn PATH establert correctament per trobar el camí 
    plenament qualificat i usar el camí complet com a paràmetre.

en: %s does not exists, please double-check the path.
ca: %s no existeix, comproveu el camí.

en: 
    Before you begin, you may wish to check if a
    profile already exists for the application you
    wish to confine. See the following wiki page for
    more information:
ca: 
    Abans de començar, és possible que vulgueu comprovar si
    ja existeix un perfil per a l'aplicació que voleu
    confinar. Vegeu la pàgina del wiki següent per a
    més informació:

en: Please start the application to be profiled in
    another window and exercise its functionality now.
    
    Once completed, select the "Scan" option below in 
    order to scan the system logs for AppArmor events. 
    
    For each AppArmor event, you will be given the 
    opportunity to choose whether the access should be 
    allowed or denied.
ca: Si us plau inicieu l'aplicació a perfilr en una
    altra finestre i proveu ara la seva funcionalitat.
    
    Un cop completat, trieu l'opció «Scan» a sota per 
    buscar esdeveniments AppArmor als registres del sistema. 
    
    Per a cada esdeveniment AppArmor, se us donarà 
    l'oportunitat de triar si l'accés s'hauria de permetre 
    o denegar.

en: Profiling
ca: S'està perfilant

en: 
    Reloaded AppArmor profiles in enforce mode.
ca: 
    S'ha recarregat els perfils d'AppArmor en mode forçat.

en: 
    Please consider contributing your new profile!
    See the following wiki page for more information:
ca: 
    Considereu aportar el vostre nou perfil!
    Per a més informació, vegeu la pàgina wiki següent:

en: Finished generating profile for %s.
ca: S'ha finalitzat la generació del perfil per a %s.

en: Process log entries to generate profiles
ca: Processa les entrades del registre per a generar perfils

en: mark in the log to start processing after
ca: marca al registre després de la qual es comença el processament

en: Cleanup the profiles for the given programs
ca: Neteja els perfils dels programes indicats

en: name of program
ca: nom del programa

en: Silently overwrite with a clean profile
ca: Sobreescriu sense notificar amb un perfil net

en: Perform a 2-way or 3-way merge on the given profiles
ca: Realitza una fusió de 2 o 3 vies en els perfils indicats

en: your profile
ca: el vostre perfil

en: base profile
ca: perfil base

en: other profile
ca: un altre perfil

en: The following local profiles were changed. Would you like to save them?
ca: S'ha canviat els perfils locals següents. Voleu desar-los?

en: Path
ca: Camí

en: Select the appropriate mode
ca: Seleccioneu el mode apropiat

en: Unknown selection
ca: Selecció desconeguda

en: File includes
ca: El fitxer inclou

en: Select the ones you wish to add
ca: Seleccioneu les que volgueu afegir

en: Adding %s to the file.
ca: S'està afegint %s al fitxer.

en: unknown
ca: desconegut

en: Deleted %s previous matching profile entries.
ca: S'ha suprimit %s entrades de perfil coincidents anteriors.

en: Profile
ca: Perfil

en: Capability
ca: Capacitat

en: Severity
ca: Severitat

en: Adding %s to profile.
ca: S'està afegint %s al perfil.

en: Adding capability %s to profile.
ca: S'està afegint la capacitat %s al perfil.

en: Denying capability %s to profile.
ca: S'està denegant la capacitat %s al perfil.

en: (owner permissions off)
ca: (permisos de propietari desactivats)

en: (force new perms to owner)
ca: (força els permisos nous al propietari)

en: (force all rule perms to owner)
ca: (força totes les regles permeses al propietari)

en: Old Mode
ca: Mode antic

en: New Mode
ca: Mode nou

en: (force perms to owner)
ca: (força els permisos al propietari)

en: Adding %(path)s %(mod)s to profile
ca: S'està afegint %(path)s %(mod)s al perfil

en: Enter new path:
ca: Introduïu un camí nou:

en: Network Family
ca: Família de xarxa

en: Socket Type
ca: Tipus de sòcol

en: Adding %s to profile
ca: S'està afegint %s al perfil

en: Adding network access %(family)s %(type)s to profile.
ca: S'està afegint l'accés a la xarxa %(family)s %(type)s al perfil.

en: Denying network access %(family)s %(type)s to profile
ca: S'està denegant l'accés a la xarxa %(family)s %(type)s al perfil

en: Generate a basic AppArmor profile by guessing requirements
ca: Genera un perfil bàsic d'AppArmor suposant els requisits

en: overwrite existing profile
ca: sobreescriu el perfil existent

en: Switch the given programs to audit mode
ca: Canvia els programes indicats al mode d'auditoria

en: remove audit mode
ca: elimina el mode d'auditoria

en: Show full trace
ca: Mostra la traça completa

en: Switch the given program to complain mode
ca: Canvia el programa indicat al mode de queixa

en: Switch the given program to enforce mode
ca: Canvia el programa indicat al mode forçat

en: Disable the profile for the given programs
ca: Desactiva el perfil per als programes indicats

en: Lists unconfined processes having tcp or udp ports
ca: Llista els processos no confinats que tenen ports tcp o udp

en: scan all processes from /proc
ca: escaneja tots els processos des de /proc

en: %(pid)s %(program)s (%(commandline)s) not confined
ca: %(pid)s %(program)s (%(commandline)s) no està confinat

en: %(pid)s %(program)s%(pname)s not confined
ca: %(pid)s %(program)s%(pname)s no està confinat

en: %(pid)s %(program)s (%(commandline)s) confined by '%(attribute)s'
ca: %(pid)s %(program)s (%(commandline)s) confinat per '%(attribute)s'

en: %(pid)s %(program)s%(pname)s confined by '%(attribute)s'
ca: %(pid)s %(program)s%(pname)s confinat per '%(attribute)s'

en: Followed too many links while resolving %s
ca: S'ha seguit massa enllaços resolent %s

en: Can't find %s
ca: No s'ha pogut trobar %s

en: Setting %s to complain mode.
ca: S'està establint %s al mode queixa.

en: Setting %s to enforce mode.
ca: S'està establint %s al mode forçat.

en: Unable to find basename for %s.
ca: No s'ha pogut trobar el nom base per a %s.

en: Could not create %(link)s symlink to %(filename)s.
ca: No s'ha pogut crear l'enllaç simbòlic %(link)s a %(filename)s.

en: Unable to read first line from %s: File Not Found
ca: No s'ha pogut llegir la primera línia de %s: No s'ha trobat el fitxer

en: Unable to fork: %(program)s
    	%(error)s
ca: No s'ha pogut bifurcar: %(program)s
    	%(error)s

en: Are you sure you want to abandon this set of profile changes and exit?
ca: Esteu segur que voleu abandonar aquest conjunt de canvis del perfil i sortir?

en: Abandoning all changes.
ca: Abandonant tots els canvis.

en: Connecting to repository...
ca: S'està connectant al repositori...

en: WARNING: Error fetching profiles from the repository
ca: AVÍS: S'ha produït un error en recuperar els perfils del repositori

en: Error activating profiles: %s
ca: S'ha produït un error en activar els perfils: %s

en: %s contains no profile
ca: %s no conté cap perfil

en: WARNING: Error synchronizing profiles with the repository:
    %s
ca: AVÍS: S'ha produït un error en sincronitzar els perfils amb el repositori:
    %s

en: WARNING: Error synchronizing profiles with the repository
    %s
ca: AVÍS: S'ha produït un error en sincronitzar els perfils amb el repositori
    %s

en: WARNING: An error occurred while uploading the profile %(profile)s
    %(ret)s
ca: AVÍS: S'ha produït un error en pujar el perfil %(profile)s
    %(ret)s

en: Uploaded changes to repository.
ca: S'ha pujat els canvis al repositori.

en: Changelog Entry:
ca: Entrada del registre de canvis:

en: Repository Error
    Registration or Signin was unsuccessful. User login
    information is required to upload profiles to the repository.
    These changes could not be sent.
ca: Error del repositori
    El registre o l'inicia de sessió han fallat. Es requereix
    la informació d'inici de sessió per pujar perfils al repositori.
    No s'han pogut enviar aquests canvis.

en: Default Hat
ca: Barret per defecte

en: Requested Hat
ca: Barret sol·licitat

en: %s has transition name but not transition mode
ca: %s té nom de transició però no mode de transició

en: Target profile exists: %s
ca: El perfil de destinació existeix: %s

en: Program
ca: Programa

en: Execute
ca: Executa

en: Are you specifying a transition to a local profile?
ca: Esteu especificant una transició a un perfil local?

en: Enter profile name to transition to:
ca: Introduïu el nom del perfil a on fer la transició:

en: Should AppArmor sanitise the environment when
    switching profiles?
    
    Sanitising environment is more secure,
    but some applications depend on the presence
    of LD_PRELOAD or LD_LIBRARY_PATH.
ca: L'AppArmor hauria de sanejar l'entorn quan es
    canvia de perfil?
    
    L'entorn sanejat és més segur,
    però algunes aplicacions depenen de la presència
    de LD_PRELOAD o LD_LIBRARY_PATH.

en: Should AppArmor sanitise the environment when
    switching profiles?
    
    Sanitising environment is more secure,
    but this application appears to be using LD_PRELOAD
    or LD_LIBRARY_PATH and sanitising the environment
    could cause functionality problems.
ca: L'AppArmor hauria de sanejar l'entorn quan es
    canvia de perfil?
    
    L'entorn sanejat és més segur,
    però aquesta aplicació sembla estar utilitzant LD_PRELOAD
    o LD_LIBRARY_PATH i sanejar l'entorn
    podria causar problemes de funcionament.

en: Launching processes in an unconfined state is a very
    dangerous operation and can cause serious security holes.
    
    Are you absolutely certain you wish to remove all
    AppArmor protection when executing %s ?
ca: Llançar processos en un estat no confinat és una
    operació molt perillosa i pot causar greus forats de seguretat.
    
    Esteu absolutament segur que voleu eliminar totes
    les proteccions de l'AppArmor en executar %s ?

en: Should AppArmor sanitise the environment when
    running this program unconfined?
    
    Not sanitising the environment when unconfining
    a program opens up significant security holes
    and should be avoided if at all possible.
ca: L'AppArmor hauria de sanejar l'entorn en
    executar aquest programa sense confinament?
    
    No sanejar l'entorn en desconfinar
    un programa obre forats de seguretat significatius
    i s'hauria d'evitar si és possible.

en: A profile for %s does not exist.
    Do you want to create one?
ca: No existeix un perfil per a %s.
    Voleu crear-ne un?

en: Complain-mode changes:
ca: Canvis en el mode queixa:

en: Enforce-mode changes:
ca: Canvis en el mode forçat:

en: Invalid mode found: %s
ca: S'ha trobat un mode no vàlid: %s

en: Adding %(path)s %(mode)s to profile
ca: S'està afegint %(path)s %(mode)s al perfil

en: The specified path does not match this log entry:
    
      Log Entry: %(path)s
      Entered Path:  %(ans)s
    Do you really want to use this path?
ca: El camí especificat no coincideix amb aquesta entrada de registre:
    
      Entrada del registre: %(path)s
      Camí introduït: %(ans)s
    Esteu segur que voleu utilitzar aquest camí?

en: Reading log entries from %s.
ca: S'estan llegint les entrades del registre de %s.

en: Updating AppArmor profiles in %s.
ca: S'estan actualitzant els perfils d'AppArmor a %s.

en: Select which profile changes you would like to save to the
    local profile set.
ca: Seleccioneu quins canvis de perfil voleu desar al
    conjunt de perfil local.

en: Local profile changes
ca: Canvis de perfil local

en: Profile Changes
ca: Canvis de perfil

en: Can't find existing profile %s to compare changes.
ca: No s'ha pogut trobar el perfil existent %s per comparar els canvis.

en: Can't read AppArmor profiles in %s
ca: No es poden llegir els perfils d'AppArmor a %s

en: %(profile)s profile in %(file)s contains syntax errors in line: %(line)s.
ca: El perfil %(profile)s a %(file)s conté errors de sintaxi a la línia: %(line)s.

en: Syntax Error: Unexpected End of Profile reached in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha arribat al final inesperat del perfil al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected capability entry found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una entrada de capacitat inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected link entry found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: s'ha trobat una entrada d'enllaç inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected change profile entry found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una entrada de canvi inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected rlimit entry found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una entrada de rlimit inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected boolean definition found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una definició booleana inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected bare file rule found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una regla de fitxer no esperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected path entry found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una entrada de camí inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Invalid Regex %(path)s in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: Regex no vàlid %(path)s al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Invalid mode %(mode)s in file: %(file)s line: %(line)s
ca: El mode %(mode)s no és vàlid al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected network entry found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una entrada de xarxa inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected dbus entry found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una entrada de dbus inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected mount entry found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una entrada de muntatge inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected signal entry found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una entrada de senyal inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected ptrace entry found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una entrada de ptrace inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected pivot_root entry found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una entrada de pivot_root inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected unix entry found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una entrada d'unix inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected change hat declaration found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una declaració de barret de canvi inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected hat definition found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: S'ha trobat una definició de barret inesperada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Error: Multiple definitions for hat %(hat)s in profile %(profile)s.
ca: Error: Hi ha múltiples definicions del barret %(hat)s al perfil %(profile)s.

en: Warning: invalid "REPOSITORY:" line in %s, ignoring.
ca: Avís: La línia «REPOSITORY:» a %s és invàlida, s'ignorarà.

en: Syntax Error: Unknown line found in file: %(file)s line: %(line)s
ca: Error de sintaxi: Línia desconeguda trobada al fitxer: %(file)s línia: %(line)s

en: Syntax Error: Missing '}' or ','. Reached end of file %(file)s while inside profile %(profile)s
ca: Error de sintaxi: Falta «}» o «,». S'ha arribat al final del fitxer %(file)s mentre es trobava dins del perfil %(profile)s

en: Redefining existing variable %(variable)s: %(value)s in %(file)s
ca: Redefinint la variable existent %(variable)s: %(value)s a %(file)s

en: Values added to a non-existing variable %(variable)s: %(value)s in %(file)s
ca: S'han afegit valors a una variable no existent %(variable)s: %(value)s a %(file)s

en: Unknown variable operation %(operation)s for variable %(variable)s in %(file)s
ca: Operació de variable desconeguda %(operation)s per a la variable %(variable)s a %(file)s

en: Invalid allow string: %(allow)s
ca: Cadena de permissivitat no vàlida: %(allow)s

en: Can't find existing profile to modify
ca: No es pot trobar el perfil existent per a modificar

en: Writing updated profile for %s.
ca: S'està escrivint el perfil actualitzat per a %s.

en: File Not Found: %s
ca: No s'ha trobat el fitxer: %s

en: %s is currently marked as a program that should not have its own
    profile.  Usually, programs are marked this way if creating a profile for 
    them is likely to break the rest of the system.  If you know what you're
    doing and are certain you want to create a profile for this program, edit
    the corresponding entry in the [qualifiers] section in /etc/apparmor/logprof.conf.
ca: %s està marcat com a programa que no hauria de tenir el seu propi
    perfil.  Normalment, els programes es marquen d'aquesta manera si és probable que 
    en crear-ne un perfil es trenqui la resta del sistema.  Si sabeu el que esteu
    fent i esteu segurs que voleu crear un perfil per a aquest programa, editeu
    l'entrada corresponent a la secció [qualifiers] a /etc/apparmor/logprof.conf.

en: Log contains unknown mode %s
ca: El registre conté el mode desconegut %s

en: Can't find %(program)s in the system path list. If the name of the application
    is correct, please run 'which %(program)s' as a user with correct PATH
    environment set up in order to find the fully-qualified path and
    use the full path as parameter.
ca: No s'ha pogut trobar %(program)s a la llista de camins del sistema. Si el nom de l'aplicació
    és correcte executeu «which %(program)s» com a un usuari que tingui la variable d'entorn
    PATH configurada correctament per trobar el camí plenament qualificat i
    utilitzeu el camí complet com a paràmetre.

en: %s does not exist, please double-check the path.
ca: %s no existeix, comproveu el camí.

en: The given program cannot be found, please try with the fully qualified path name of the program:
ca: No s'ha pogut trobar el programa indicat, proveu-ho amb el nom del camí complet del programa:

en: Profile for %s not found, skipping
ca: No s'ha pogut trobar el perfil per a %s, s'ometrà

en: Disabling %s.
ca: S'està inhabilitant %s.

en: Setting %s to audit mode.
ca: S'està establint %s en mode d'auditoria.

en: Removing audit mode from %s.
ca: S'està suprimint el mode d'auditoria de %s.

en: Please pass an application to generate a profile for, not a profile itself - skipping %s.
ca: Passeu una aplicació per generar un perfil, no un perfil en si - s'omet %s.

en: Profile for %s already exists - skipping.
ca: El perfil per a %s ja existeix - s'omet.

en: 
    Deleted %s rules.
ca: 
    S'han suprimit %s regles.

en: The local profile for %(program)s in file %(file)s was changed. Would you like to save it?
ca: S'ha canviat el perfil local de %(program)s al fitxer %(file)s. Voleu desar-lo?

en: The profile for %s does not exists. Nothing to clean.
ca: El perfil de %s no existeix. Res a netejar.

en: Invalid hotkey for
ca: Tecla de drecera no vàlida per a

en: (Y)es
ca: (Y)Sí

en: (C)ancel
ca: (C)ancel·lar

en: (A)llow
ca: (A)Permetre

en: (M)ore
ca: (M)és

en: Audi(t)
ca: Audi(t)ar

en: Audi(t) off
ca: Desactiva audi(t)oria

en: Audit (A)ll
ca: (A)udita tot

en: (O)wner permissions on
ca: (O)Activa el permisos de propietari

en: (O)wner permissions off
ca: (O)Desactiva els permisos de propietari

en: (D)eny
ca: (D)enega

en: Abo(r)t
ca: Abor(r)ta

en: (F)inish
ca: (F)inalitza

en: (I)nherit
ca: (I)Hereta

en: (P)rofile
ca: (P)erfil

en: (P)rofile Clean Exec
ca: Executar (P)erfil net

en: (C)hild
ca: (C)Fill

en: (C)hild Clean Exec
ca: (C)Executar fill net

en: (N)amed
ca: (N)Anomenat

en: (N)amed Clean Exec
ca: (N)Executar net amb nom

en: (U)nconfined
ca: (U)No confinat

en: (U)nconfined Clean Exec
ca: (U)Executar net no confinat

en: (P)rofile Inherit
ca: Heretar (P)erfil

en: (P)rofile Inherit Clean Exec
ca: Executar net heretar (P)erfil

en: (C)hild Inherit
ca: (C)Heretar fill

en: (C)hild Inherit Clean Exec
ca: (C)Executar net heretar fill

en: (N)amed Inherit
ca: Heretar (N)om

en: (N)amed Inherit Clean Exec
ca: Executar net heretar (N)om

en: (X) ix On
ca: (X) ix està activat

en: (X) ix Off
ca: (X) ix està desactivat

en: (S)ave Changes
ca: De(s)a els canvis

en: (C)ontinue Profiling
ca: (C)ontinua el Perfilament

en: (N)ew
ca: (N)ou

en: Glob with (E)xtension
ca: Glob amb (E)xtensió

en: (A)dd Requested Hat
ca: (A)fegeix el Barret sol·licitat

en: (U)se Default Hat
ca: (U)sa el Barret per defecte

en: (S)can system log for AppArmor events
ca: E(s)caneja el registre del sistema per als esdeveniments de l'AppArmor

en: (H)elp
ca: (H)Ajuda

en: (V)iew Profile
ca: (V)isualitzar perfil

en: (U)se Profile
ca: (U)tilitza Perfil

en: (C)reate New Profile
ca: (C)rea un nou Perfil

en: (U)pdate Profile
ca: Act(u)alitza el Perfil

en: (I)gnore Update
ca: (I)gnora l'actualització

en: Save Selec(t)ed Profile
ca: Desa el perfil selecciona(t)

en: (U)pload Changes
ca: P(u)ja els canvis

en: (V)iew Changes
ca: Mostra els can(v)is

en: View Changes b/w (C)lean profiles
ca: (C)Visualitza canvia entre perfils nets

en: (V)iew
ca: (V)visualitza

en: (E)nable Repository
ca: (E)Activa el repositori

en: (D)isable Repository
ca: (D)esactiva el repositori

en: (N)ever Ask Again
ca: (N)o tornis a preguntar

en: Ask Me (L)ater
ca: (L)Pregunta'm després

en: Allow All (N)etwork
ca: (N)Permet totes les xarxes

en: Allow Network Fa(m)ily
ca: Permet la fa(m)ília de xarxes

en: (O)verwrite Profile
ca: (O)met el perfil

en: (K)eep Profile
ca: (K)Manté el perfil

en: (C)ontinue
ca: (C)ontinua

en: (I)gnore
ca: (I)gnora

en: PromptUser: Unknown command %s
ca: PromptUser: Ordre desconeguda %s

en: PromptUser: Duplicate hotkey for %(command)s: %(menutext)s
ca: PromptUser: Drecera de teclat duplicada per a %(command)s: %(menutext)s

en: PromptUser: Invalid hotkey in default item
ca: PromptUser: La drecera de teclat no és vàlida a l'element predeterminat

en: PromptUser: Invalid default %s
ca: PromptUser: El valor per defecte %s no és vàlid
