apparmor - en to af translation catalogue (217 entries)

en: Generate profile for the given program
af: Genereer profiel vir die gegewe programe

en: path to profiles
af: pad- om profiele

en: path to logfile
af: pad na loglêer

en: name of program to profile
af: naam van program na profiel

en: The logfile %s does not exist. Please check the path
af: Die loglêer %s bestaan nie. Tjek asseblief die -pad

en: It seems AppArmor was not started. Please enable AppArmor and try again.
af: Dit lyk AppArmor was nie begin het. Aktiveer asseblief AppArmor en probeer weer.

en: %s is not a directory.
af: %s is nie 'n gids.

en: Can't find %(profiling)s in the system path list. If the name of the application
    is correct, please run 'which %(profiling)s' as a user with correct PATH
    environment set up in order to find the fully-qualified path and
    use the full path as parameter.
af: Kan nie vind %(profiling)s in die stelselpadlys. Indien die naam van die aansoek is korrek, asseblief hardloop 'which %(profiling)s' as gebruiker met korrekte PATH
    omgewing opgestel in orde om die volle gekwalifiseerde pad te vind en
    gebruik die volledige pad as parameter.

en: %s does not exists, please double-check the path.
af: %s nie bestaan, dubbel-tjek die pad.

en: 
    Before you begin, you may wish to check if a
    profile already exists for the application you
    wish to confine. See the following wiki page for
    more information:
af: 
    Voor jy begin, jy mag wens om tjek indien 'n
    profiel bestaan ​​reeds vir die toepassing wat jy
    wens om confine. Sien die volgende wiki bladsy vir
    meer inligting:

en: Please start the application to be profiled in
    another window and exercise its functionality now.
    
    Once completed, select the "Scan" option below in 
    order to scan the system logs for AppArmor events. 
    
    For each AppArmor event, you will be given the 
    opportunity to choose whether the access should be 
    allowed or denied.
af: Begin asseblief die aansoek om geprofileer te word in
    'n ander venster en uitoefening funksionaliteit daarvan nou.
    
    Sodra dit voltooi is, kies die "Scan" opsie hieronder in 
    orde om skandering die die stelsel logs vir AppArmor gebeurtenise. 
    
    Vir elke AppArmor gebeurtenis, jy sal gegee word om die 
    geleentheid om te kies whether die toegang behoort te wees 
    toegelaat of geweier.

en: Profiling
af: Profilering

en: 
    Reloaded AppArmor profiles in enforce mode.
af: 
    Weer gelaai AppArmor profiele in afdwing modus.

en: 
    Please consider contributing your new profile!
    See the following wiki page for more information:
af: 
    Oorweeg asseblief bydraende jou nuwe profiel!
    Sien die volgende wiki bladsy vir meer inligting:

en: Finished generating profile for %s.
af: Afgewerkte genererende profiel vir %s.

en: Process log entries to generate profiles
af: Proses log inskrywings om profiele te genereer

en: mark in the log to start processing after
af: merk in die log te begin met die verwerking na

en: Cleanup the profiles for the given programs
af: Maak skoon die profiele vir die gegewe programme

en: name of program
af: naam van programe

en: Silently overwrite with a clean profile
af: Oorskryf stilweg met 'n skoon profiel

en: Perform a 2-way or 3-way merge on the given profiles
af: Presteer 'n 2-manier of 3-manier saamsmelt op die gegewe profiele

en: your profile
af: jou profiel

en: base profile
af: base profiel

en: other profile
af: ander profiel

en: The following local profiles were changed. Would you like to save them?
af: Die volgende plaaslike profiele is verander. Wil jy hulle red?

en: Path
af: Pad

en: Select the appropriate mode
af: Kies die toepaslike modus

en: Unknown selection
af: Onbekend seleksie

en: File includes
af: Lêer sluit in

en: Select the ones you wish to add
af: Seleksie die wat jy wil byvoeg

en: Adding %s to the file.
af: Toevoeging van %s na die lêer.

en: unknown
af: onbekend

en: Deleted %s previous matching profile entries.
af: Geskrap %s vorige ooreenstemmende profiel inskrywings.

en: Profile
af: Profiel

en: Capability
af: Capvermoë

en: Severity
af: Ernstigheidsgraad

en: Adding %s to profile.
af: Toevoeging van %s na profiel.

en: Adding capability %s to profile.
af: Die capvermoë %s by profiel gevoeg.

en: Denying capability %s to profile.
af: Weier die capvermoë %s om te profiel.

en: (owner permissions off)
af: (toestemmings vir eienaars af)

en: (force new perms to owner)
af: (dwing nuwe permitte aan die eienaar)

en: (force all rule perms to owner)
af: (Dwing alle heerskappy perms om eienaar)

en: Old Mode
af: Ou Modus

en: New Mode
af: Nuwe Modus

en: (force perms to owner)
af: (dwing perms aan eienaar)

en: Mode
af: Modus

en: Adding %(path)s %(mod)s to profile
af: Toevoeging %(path)s %(mod)s om profiel

en: Enter new path:
af: Voer nuwe pad in:

en: Network Family
af: Netwerk Familie

en: Socket Type
af: Socket Tipe

en: Adding %s to profile
af: Voeg %s by profiel

en: Adding network access %(family)s %(type)s to profile.
af: Voeg netwerk toegang %(family)s %(type)s na profiel.

en: Denying network access %(family)s %(type)s to profile
af: Ontken netwerk toegang %(family)s %(type)s na profiel

en: Generate a basic AppArmor profile by guessing requirements
af: Genereer 'n basiese AppArmor profiel deur raai van vereistes

en: overwrite existing profile
af: Oorskryf bestaande profiel

en: Switch the given programs to audit mode
af: Skakelaar die gegewe programme om oudit modus

en: remove audit mode
af: verwyder oudit modus

en: Show full trace
af: Wys volle spore

en: Switch the given program to complain mode
af: Skakelaar die gegewe programe om te kla modus

en: Switch the given program to enforce mode
af: Skakelaar die gegewe programe om afdwing modus

en: Disable the profile for the given programs
af: Deaktiveer die profiel vir die gegewe programes

en: Lists unconfined processes having tcp or udp ports
af: Lys unconfined prosesse met tcp of udp poorte

en: scan all processes from /proc
af: skandeer alle prosesse vanaf / proc

en: %(pid)s %(program)s (%(commandline)s) not confined
af: %(pid)s %(program)s (%(commandline)s) nie confined

en: %(pid)s %(program)s%(pname)s not confined
af: %(pid)s %(program)s%(pname)s nie confined

en: %(pid)s %(program)s (%(commandline)s) confined by '%(attribute)s'
af: %(pid)s %(program)s (%(commandline)s) confined deur '%(attribute)s'

en: %(pid)s %(program)s%(pname)s confined by '%(attribute)s'
af: %(pid)s %(program)s%(pname)s confined deur '%(attribute)s'

en: Followed too many links while resolving %s
af: Gevolg te veel links terwyl reoplossing %s

en: Can't find %s
af: Kan nie vind %s

en: Setting %s to complain mode.
af: Instelling %s om kla modus.

en: Setting %s to enforce mode.
af: Instellings %s om afdwing modus.

en: Unable to find basename for %s.
af: Nie in staat om vind basenaam vir %s.

en: Could not create %(link)s symlink to %(filename)s.
af: Kon skep nie %(link)s symlink om %(filename)s.

en: Unable to read first line from %s: File Not Found
af: Nie in staat om lees eerste reël vanaf %s: Lêer Nie Gevind

en: Unable to fork: %(program)s
    	%(error)s
af: Nie in staat vurk: %(program)s
    	%(error)s

en: Are you sure you want to abandon this set of profile changes and exit?
af: Is jy seker jy wil hierdie stel laat vaar van profiel wysigings en uitgang?

en: Abandoning all changes.
af: Laat vaar alle veranderinge.

en: Connecting to repository...
af: Konnekteer tans na bewaarplek...

en: WARNING: Error fetching profiles from the repository
af: WAARSKUWING: Fout haal tans profiele van die repository

en: Error activating profiles: %s
af: Fout aktiveer profiele: %s

en: %s contains no profile
af: %s bevat geen profiel

en: WARNING: Error synchronizing profiles with the repository:
    %s
af: WAARSKUWING: Fout sinchronisasie profiele met die bewaarplek:
    %s

en: WARNING: Error synchronizing profiles with the repository
    %s
af: WAARSKUWING: Fout sinchronisasie profiele met die bewaarplek
    %s

en: WARNING: An error occurred while uploading the profile %(profile)s
    %(ret)s
af: WAARSKUWING: 'N fout tydens die oplaai van die profiel %(profile)s
    %(ret)s

en: Uploaded changes to repository.
af: Opgelaaide verander na repository.

en: Changelog Entry:
af: Verander log inskrywing:

en: Repository Error
    Registration or Signin was unsuccessful. User login
    information is required to upload profiles to the repository.
    These changes could not be sent.
af: Bewaarplek Fout
    Registrasie of Inlog was onsuksesvol. Gebruiker aanmelding
    inligting word benodig om profiele na die bewaarplek op te laai.
    Hierdie veranderinge kon nie gestuur word nie.

en: Default Hat
af: Verstek Hoed

en: Requested Hat
af: Aangevraagde Hoed

en: %s has transition name but not transition mode
af: %s het oorgangsnaam maar nie oorgangsmodus

en: Target profile exists: %s
af: Teiken profiel bestaan: %s

en: Execute
af: Teregstel

en: Are you specifying a transition to a local profile?
af: Is jy spesifiseer 'n oorgang na 'n plaaslike profiel?

en: Enter profile name to transition to:
af: Betree profiel naam om oorgang na:

en: Should AppArmor sanitise the environment when
    switching profiles?
    
    Sanitising environment is more secure,
    but some applications depend on the presence
    of LD_PRELOAD or LD_LIBRARY_PATH.
af: Behoort AppArmor sanitize die omgewing wanneer
    oorskakel tans profiele?
    
    Sanitising omgewing is meer beveilig,
    maar sommige toepassings hang af van die teenwoordigheid
    van LD_PRELOAD or LD_LIBRARY_PATH.

en: Should AppArmor sanitise the environment when
    switching profiles?
    
    Sanitising environment is more secure,
    but this application appears to be using LD_PRELOAD
    or LD_LIBRARY_PATH and sanitising the environment
    could cause functionality problems.
af: Behoort AppArmor sanitize die omgewing wanneer
    oorskakel tans profiele?
    
    Sanitising omgewing is meer beveilig,
    maar hierdie toepassing verskyn om deur gebruik van LD_PRELOAD
    of LD_LIBRARY_PATH en die omgewing te sanitiseer
    kon funksionaliteit probleme- veroorsaak.

en: Launching processes in an unconfined state is a very
    dangerous operation and can cause serious security holes.
    
    Are you absolutely certain you wish to remove all
    AppArmor protection when executing %s ?
af: Lancering tans prosesse in 'n unconfined staat is 'n heel
    gevaarlike operasie en kan ernstige sekuriteitsgate veroorsaak.
    
    Is jy absoluut seker jy wil alle verwyder
    AppArmor beskerming wanneer teregstel %s?

en: Should AppArmor sanitise the environment when
    running this program unconfined?
    
    Not sanitising the environment when unconfining
    a program opens up significant security holes
    and should be avoided if at all possible.
af: Behoort AppArmor sanitize die omgewing wanneer
    hardlooping hierdie program unconfined?
    
    Nie sanitising die omgewing wanneer unconfining
    'n program oop op beduidende sekuriteit gate
    en behoort deur vermy indien enigsins moontlik.

en: A profile for %s does not exist.
    Do you want to create one?
af: 'N Profiel vir %s bestaan nie.
    Wil jy om een te skep?

en: Complain-mode changes:
af: Klagte-modus veranderinge:

en: Enforce-mode changes:
af: Afdwing-modus veranderinge:

en: Invalid mode found: %s
af: Ongeldige modus gevind: %s

en: Adding %(path)s %(mode)s to profile
af: Byvoeg tans %(path)s %(mode)s om profiel

en: The specified path does not match this log entry:
    
      Log Entry: %(path)s
      Entered Path:  %(ans)s
    Do you really want to use this path?
af: Die gespesifiseerde pad kom nie ooreen met dié log inskrywing:
    
      Log Inskrywing: %(path)s
      Betreeed Pad: %(ans)s
    Wil jy regtig hierdie pad gebruik?

en: Reading log entries from %s.
af: Lees tans log inskrywings vanaf %s.

en: Updating AppArmor profiles in %s.
af: Opdatering tans van AppArmor profiele in %s.

en: Select which profile changes you would like to save to the
    local profile set.
af: Selekteer watter profielveranderings jy aan wil stoor om die
    plaaslike profiel stel.

en: Local profile changes
af: Plaaslike profiel veranderinge

en: Profile Changes
af: Profiel Veranderinge

en: Can't find existing profile %s to compare changes.
af: Kon nie bestaande profiel vind %s om vergelyk veranderinge.

en: Can't read AppArmor profiles in %s
af: Kon nie AppArmor profiele in lees %s

en: %(profile)s profile in %(file)s contains syntax errors in line: %(line)s.
af: %(profile)s profiel in %(file)s bevat sintaks foute in lyn: %(line)s.

en: Syntax Error: Unexpected End of Profile reached in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwagte Einde van Profiel bereik in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected capability entry found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwagte capvermoë inskrywing gevind in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected link entry found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwagte skakel inskrywing gevind in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected change profile entry found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwagte verandering profiel inskrywing gevind in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected rlimit entry found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwagte rlimit inskrywing gevind in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected boolean definition found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwagte boolean definisie gevind in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected bare file rule found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwagte kaal lêer reël gevind in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected path entry found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwags pad inskrywing in lêer gevind: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Invalid Regex %(path)s in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Ongeldige Regex %(path)s in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Invalid mode %(mode)s in file: %(file)s line: %(line)s
af: Ongeldige modus %(mode)s in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected network entry found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwags netwerk inskrywing gevind in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected dbus entry found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwags dbus inskrywing gevind in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected mount entry found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwags monteer inskrywing in lêer gevind: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected signal entry found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwags sein inskrywing gevind in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected ptrace entry found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwags ptrace inskrywing gevind in lêer: %(file)s lyn %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected pivot_root entry found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwags pivot_root inskrywing gevind in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected unix entry found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwags unix inskrywing gevind in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected change hat declaration found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwagte verander hoed deklarasie gevind in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected hat definition found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onverwagte hoed definisie gevind in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Error: Multiple definitions for hat %(hat)s in profile %(profile)s.
af: Fout: Veelvuldige definisies vir hoed %(hat)s in profiel %(profile)s.

en: Warning: invalid "REPOSITORY:" line in %s, ignoring.
af: Waarskuwing: ongeldig "REPOSITORY:" lyn in %s, ignoreer tans.

en: Syntax Error: Unknown line found in file: %(file)s line: %(line)s
af: Sintaks Fout: Onbekende lyn gevind in lêer: %(file)s lyn: %(line)s

en: Syntax Error: Missing '}' or ','. Reached end of file %(file)s while inside profile %(profile)s
af: Sintaks Fout: Ontbreek '}' of ','. Bereikd einde van lêer %(file)s terwyl binnekant profiel %(profile)s

en: Redefining existing variable %(variable)s: %(value)s in %(file)s
af: Herdefiniëring bestaande veranderlike %(variable)s: %(value)s in %(file)s

en: Values added to a non-existing variable %(variable)s: %(value)s in %(file)s
af: Waardes bygevoeg tot a nie-bestaande veranderlike %(variable)s: %(value)s in %(file)s

en: Unknown variable operation %(operation)s for variable %(variable)s in %(file)s
af: Onbekende veranderlike bewerking %(operation)s vir veranderlike %(variable)s in %(file)s

en: Invalid allow string: %(allow)s
af: Ongeldig toelaat string: %(allow)s

en: Can't find existing profile to modify
af: Kon nie bestaande profiel vind modify

en: Writing updated profile for %s.
af: Skryf opgedateer profiel vir %s.

en: File Not Found: %s
af: Lêer nie gevind: %s

en: %s is currently marked as a program that should not have its own
    profile.  Usually, programs are marked this way if creating a profile for 
    them is likely to break the rest of the system.  If you know what you're
    doing and are certain you want to create a profile for this program, edit
    the corresponding entry in the [qualifiers] section in /etc/apparmor/logprof.conf.
af: %s is tans gemerk as 'n program wat nie sy eie moet hê
    profiel. Gewoonlik, programme word op hierdie manier gemerk indien 'n profiel vir 
    hulle sal waarskynlik die res van die stelsel breek. Indien jy weet wat jy
    doen en sekere jy wil 'n profiel te skep vir hierdie program, wysig
    die ooreenstemmende inskrywing in die [qualifiers] gedeelte in /etc/apparmor/logprof.conf.

en: Log contains unknown mode %s
af: Log bevat onbekende modus %s

en: Can't find %(program)s in the system path list. If the name of the application
    is correct, please run 'which %(program)s' as a user with correct PATH
    environment set up in order to find the fully-qualified path and
    use the full path as parameter.
af: Kan nie vind %(program)s in die stelselpadlys. As die naam van die aansoek
    is korrek, asseblief hardloop 'which %(program)s' as gebruiker met korrekte PATH
    omgewing opgestel ten einde om vind die volledig gekwalifiseerde pad en
    gebruik die volledige pad as parameter.

en: %s does not exist, please double-check the path.
af: %s bestaan nie, asseblief dubbel seker die pad.

en: The given program cannot be found, please try with the fully qualified path name of the program:
af: Die gegewe programe kan nie gevind, probeer asseblief met die volledig gekwalifiseerde pad naam van die program:

en: Profile for %s not found, skipping
af: Profiel vir %s nie gevind, oorslaan

en: Disabling %s.
af: Deaktiveer tans %s.

en: Setting %s to audit mode.
af: Instelling %s om oudit modus.

en: Removing audit mode from %s.
af: Verwyder tans oudit modus vanaf %s.

en: Please pass an application to generate a profile for, not a profile itself - skipping %s.
af: Asseblief slaag 'n program om 'n profiel vir, nie 'n profiel self - huppel tans %s.

en: Profile for %s already exists - skipping.
af: Profiel vir %s bestaan alreeds - huppel tans.

en: 
    Deleted %s rules.
af: 
    Geskrap %s reëls.

en: The local profile for %(program)s in file %(file)s was changed. Would you like to save it?
af: Die plaaslike profiel vir %(program)s in lêer %(file)s was verander. Sou jy hou om dit stoor?

en: The profile for %s does not exists. Nothing to clean.
af: Die profiel vir %s doen nie bestaan. Niks om skoon maak.

en: Invalid hotkey for
af: Ongeldig hotkey vir

en: (Y)es
af: (J)a

en: (N)o
af: (G)een

en: (C)ancel
af: (K)anselleer

en: (A)llow
af: (T)oelaat

en: (M)ore
af: (M)eer

en: Audi(t)
af: O(u)dit

en: Audi(t) off
af: O(u)dit af

en: Audit (A)ll
af: Oudit (A)lle

en: (O)wner permissions on
af: Eienaar(s) toestemmings op

en: (O)wner permissions off
af: Eienaar(s) toestemmings af

en: (D)eny
af: (O)ntken

en: Abo(r)t
af: Abo(r)teer

en: (F)inish
af: A(f)werking

en: (I)nherit
af: (B)eërwe

en: (P)rofile
af: (P)rofiel

en: (P)rofile Clean Exec
af: (P)rofiel Skoon Exec

en: (C)hild
af: (K)ind

en: (C)hild Clean Exec
af: (K)ind Skoon Exec

en: (N)amed Clean Exec
af: (N)amed Skoon Exec

en: (U)nconfined Clean Exec
af: (U)nconfined Skoon Exec

en: (P)rofile Inherit
af: (P)rofiel Inherit

en: (P)rofile Inherit Clean Exec
af: (P)rofiel Inherit Skoon Exec

en: (C)hild Inherit
af: (K)ind Inherit

en: (C)hild Inherit Clean Exec
af: (K)ind Inherit Skoon Exec

en: (N)amed Inherit
af: (V)ernoem Inherit

en: (N)amed Inherit Clean Exec
af: (V)ernoem Inherit Skoon Exec

en: (X) ix On
af: (X) ix Op

en: (X) ix Off
af: (X) ix Af

en: (S)ave Changes
af: (S)toor Veranderinge

en: (C)ontinue Profiling
af: (V)oortgaan Profilering

en: (N)ew
af: (N)uwe

en: Glob with (E)xtension
af: Glob with (E)kstensie

en: (A)dd Requested Hat
af: (V)oeg Gevraagde Hoed

en: (U)se Default Hat
af: (G)ebruik Verstek Hoed

en: (S)can system log for AppArmor events
af: (S)kandering stelsel log vir AppArmor gebeure

en: (H)elp
af: (H)ulp

en: (V)iew Profile
af: (B)esigtig Profiel

en: (U)se Profile
af: (G)ebruik Profiel

en: (C)reate New Profile
af: (S)kep Nuwe Profiel

en: (U)pdate Profile
af: (O)pdateer Profiel

en: (I)gnore Update
af: (I)gnoreer Opdatering

en: Save Selec(t)ed Profile
af: Stoor Gekos(e) Profiel

en: (U)pload Changes
af: (O)plaai Wysigings

en: (V)iew Changes
af: (U)itsig Veranderinge

en: View Changes b/w (C)lean profiles
af: Uitsig Veranderinge b/w Skoon (p)rofiele

en: (V)iew
af: (U)itsig

en: (E)nable Repository
af: (A)ktiveer Bewaarplek

en: (D)isable Repository
af: (D)eaktiveer Bewaarplek

en: (N)ever Ask Again
af: (V)ra Nooit Weer

en: Ask Me (L)ater
af: Vra My (L)ater

en: Allow All (N)etwork
af: Toelaat Alle (N)etwerk

en: Allow Network Fa(m)ily
af: Toelaat Netwerk Fa(m)ilie

en: (O)verwrite Profile
af: (O)orskryf Profiel

en: (K)eep Profile
af: (B)ewaar Profiel

en: (C)ontinue
af: (V)oortgaan

en: (I)gnore
af: (I)gnoreer

en: PromptUser: Unknown command %s
af: VinnigeGebruiker: Onbekende bevel %s

en: PromptUser: Duplicate hotkey for %(command)s: %(menutext)s
af: Prompt Gebruiker: Duplikaat sneltoets vir %(command)s: %(menutext)s

en: PromptUser: Invalid hotkey in default item
af: PromptGebruiker: Ongeldige sneltoets in verstek item

en: PromptUser: Invalid default %s
af: PromptGebruiker: Ongeldige verstek %s
