apparmor - en to ka translation catalogue (106 entries)

en: Generate profile for the given program
ka: პროფილის გენერაცია მითითებული პროგრამისთვის

en: path to profiles
ka: ბილიკი პროფილებამდე

en: path to logfile
ka: ბილიკი ჟურნალის ფაილამდე

en: name of program to profile
ka: პროგრამის სახელი პროფილამდე

en: The logfile %s does not exist. Please check the path
ka: ჟურნალის ფაილი %s არ არსებობს. შეამოწმეთ ბილიკი

en: It seems AppArmor was not started. Please enable AppArmor and try again.
ka: როგორც ჩანს, AppArmor-ი გაშვებული არაა. ჩართეთ ის და თავიდან სცადეთ.

en: %s is not a directory.
ka: %s საქაღალდეს არ წარმოადგენს.

en: %s does not exists, please double-check the path.
ka: %s არ არსებობს. ბილიკი გადაამოწმეთ.

en: 
    Reloaded AppArmor profiles in enforce mode.
ka: 
    AppArmor-ის პროფილები თავიდან ჩაიტვირთა ნაძალადევ რეჟიმში.

en: Finished generating profile for %s.
ka: %s-სთვის პროფილის გენერაცია დასრულდა.

en: Process log entries to generate profiles
ka: პროფილების გენერირებისათვის ჟურნალის ჩანაწერების დამუშავება

en: mark in the log to start processing after
ka: ჟურნალის ფაილში დამუშავების გასაგრძელებელი ადგილის დანიშვნა

en: Cleanup the profiles for the given programs
ka: მითითებული პროგრამების პროფილების გასუფთავება

en: name of program
ka: პროგრამის სახელი

en: your profile
ka: თქვენი პროფილი

en: base profile
ka: საბაზისო პროფილი

en: other profile
ka: სხვა პროფილი

en: Path
ka: ბილიკი

en: Select the appropriate mode
ka: აირჩიეთ შესაბამისი რეჟიმი

en: Unknown selection
ka: უცნობი მონიშნული

en: File includes
ka: ფაილის ჩასმები

en: Select the ones you wish to add
ka: აირჩიეთ, რა გნებავთ, დამატოთ

en: Adding %s to the file.
ka: ფაილში %s_ის დამატება.

en: unknown
ka: უცნობი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Capability
ka: შესაძლებლობა

en: Severity
ka: სიმძიმე

en: Adding %s to profile.
ka: %s-ის დამატება პროფილისთვის.

en: Old Mode
ka: ძველი რეჟიმი

en: New Mode
ka: ახალი რეჟიმი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Enter new path:
ka: შეიყვანეთ ახალი ბილიკი:

en: Network Family
ka: ქსელის ოჯახი

en: Socket Type
ka: სოკეტის ტიპი

en: Adding %s to profile
ka: %s-ის დამატება პროფილისთვის

en: overwrite existing profile
ka: არსებულ პროფილზე გადაწერა

en: remove audit mode
ka: აუდიტის რეჟიმის წაშლა

en: Show full trace
ka: სრული ტრეისის ჩვენება

en: scan all processes from /proc
ka: /proc-დან ყველა პროცესის სკანირება

en: Can't find %s
ka: %s-ის პოვნა შეუძლებელია

en: Unable to fork: %(program)s
    	%(error)s
ka: Fork()-ის შეცდომა: %(program)s
    	%(error)s

en: Abandoning all changes.
ka: ყველა ცვლილების მიტოვება.

en: Connecting to repository...
ka: რეპოზიტორიასთან მიერთება...

en: WARNING: Error fetching profiles from the repository
ka: გაფრთხილება: რეპოზიტორიიდან პროფილების გამოთხოვის შეცდომა

en: Error activating profiles: %s
ka: პროფილის აქტივაციის შეცდომა: %s

en: %s contains no profile
ka: %s პროფილებს არ შეიცავს

en: Uploaded changes to repository.
ka: ცვლილებები ატვირთულია რეპოზიტორიაში.

en: Changelog Entry:
ka: ცვლილებების ჟურნალის ჩანაწერი:

en: Default Hat
ka: ნაგულისხმები Hat

en: Requested Hat
ka: მოთხოვნილი Hat

en: Target profile exists: %s
ka: სამიზნე პროფილი არსებობს: %s

en: Program
ka: პროგრამა

en: Execute
ka: გაშვება

en: Enforce-mode changes:
ka: ნაძალადევი-რეჟიმის ცვლილებები:

en: Invalid mode found: %s
ka: აღმოჩენილია არასწორი რეჟიმი: %s

en: Reading log entries from %s.
ka: ჟურნალის ჩანაწერების კითხვა %s-დან.

en: Local profile changes
ka: ლოკალური პროფილის ცვლილებები

en: Profile Changes
ka: პროფილის ცვლილებები

en: File Not Found: %s
ka: ფაილი ვერ ვიპოვე: %s

en: %s does not exist, please double-check the path.
ka: %s არ არსებობს. ბილიკი გადაამოწმეთ.

en: Profile for %s not found, skipping
ka: პროფილი %s ვერ ვიპოვე. გამოტოვება

en: Disabling %s.
ka: %s_ის გამორთვა

en: Profile for %s already exists - skipping.
ka: პროფილი %s-სთვის უკვე არსებობს. გამოტოვება.

en: 
    Deleted %s rules.
ka: 
    წაიშალა %s წესი.

en: Invalid hotkey for
ka: არასწორი მალსახმობი ფუნქციისთვის

en: (Y)es
ka: (Y)დიახ

en: (N)o
ka: (N)არა

en: (C)ancel
ka: (C)გაუქმება

en: (A)llow
ka: (A)დაშვება

en: (M)ore
ka: (M)მეტი

en: Audi(t)
ka: (t)აუდიტი

en: Audi(t) off
ka: (t)აუდიტის გამორთვა

en: Audit (A)ll
ka: (A)ყველარის აუდიტი

en: (O)wner permissions on
ka: (O)მფლობლის უფლებები ჩართულია

en: (O)wner permissions off
ka: (O)მფლობლის უფლებები გამორთულია

en: (D)eny
ka: (D)უარყოფა

en: Abo(r)t
ka: (r)გაუქმება

en: (F)inish
ka: (F)დასრულება

en: (I)nherit
ka: (I)მემკვიდრეობით

en: (P)rofile
ka: (P)პროფილი

en: (C)hild
ka: (C)შვილი

en: (N)amed
ka: (N)სახელით

en: (U)nconfined
ka: (U)შეუზღუდავი

en: (P)rofile Inherit
ka: (P)პროფილის მემკვიდრეობა

en: (C)hild Inherit
ka: (C)შვილის მემკვიდრეობა

en: (N)amed Inherit
ka: (N)სახელიანი მემკვიდრეობა

en: (X) ix On
ka: (X) ჩართულია

en: (X) ix Off
ka: (X) გამორთულია

en: (S)ave Changes
ka: (S)ცვლილებების შენახვა

en: (C)ontinue Profiling
ka: (C)პროფილირების გაგრძელება

en: (N)ew
ka: (N)ახალი

en: (G)lob
ka: (G)გლობი

en: (H)elp
ka: (H)დახმარება

en: (V)iew Profile
ka: (V)პროფილის ნახვა

en: (U)se Profile
ka: (U)პროფილის გამოყენება

en: (C)reate New Profile
ka: (C)ახალი პროფილის შექმნა

en: (U)pdate Profile
ka: (U)პროფილის განახლება

en: (I)gnore Update
ka: (I)პროფილის გამოტოვება

en: Save Selec(t)ed Profile
ka: (t)მონიშნული პროფილის შენახვა

en: (U)pload Changes
ka: (U)ცვლილებების ატვირთვა

en: (V)iew Changes
ka: (V)ცვლილებების ნახვა

en: (V)iew
ka: (V)ნახვა

en: (E)nable Repository
ka: (E)რეპოზიტორიის ჩართვა

en: (D)isable Repository
ka: (D)რეპოზიტორიის გამორთვა

en: (N)ever Ask Again
ka: (N)აღარ მკითხო

en: Ask Me (L)ater
ka: (L)მოგვიანებით მკითხე
