apparmor - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Generate profile for the given program
pl: Wygeneruj profil dla danego programu

en: path to profiles
pl: ścieżka do profili

en: path to logfile
pl: ścieżka do pliku log

en: It seems AppArmor was not started. Please enable AppArmor and try again.
pl: Wyglada na to, że AppArmor nie został uruchomiony. Proszę uruchom AppArmor i spróbuj ponownie.

en: %s is not a directory.
pl: %s nie jest katalogiem.

en: 
    Before you begin, you may wish to check if a
    profile already exists for the application you
    wish to confine. See the following wiki page for
    more information:
pl: 
    Zanim rozpoczniesz, może zechcesz sprawdzić czy istnieje profil dla aplikacji, która chcesz ograniczyć. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz stronę wiki

en: Profiling
pl: Profilowanie

en: Finished generating profile for %s.
pl: Zokończono generowanie profilu dla %s.

en: Select the ones you wish to add
pl: Zaznacz te, które chcesz dodać

en: unknown
pl: nieznany

en: Profile
pl: Profil

en: Capability
pl: Możliwość

en: Severity
pl: Ważność
