apparmor - en to cs translation catalogue (104 entries)

en: Generate profile for the given program
cs: Vygenerovat profil pro daný program

en: path to profiles
cs: cesta k profilům

en: path to logfile
cs: cesta k souboru protokolu

en: name of program to profile
cs: název programu do profilu

en: The logfile %s does not exist. Please check the path
cs: Soubor protokolu %s neexistuje. Zkontrolujte prosím cestu

en: It seems AppArmor was not started. Please enable AppArmor and try again.
cs: Zdá se, že AppArmor nebyl spuštěn. Povolte prosím AppArmor a zkuste to znovu.

en: %s is not a directory.
cs: %s není adresář.

en: Can't find %(profiling)s in the system path list. If the name of the application
    is correct, please run 'which %(profiling)s' as a user with correct PATH
    environment set up in order to find the fully-qualified path and
    use the full path as parameter.
cs: V seznamu systémových cest nelze najít %(profiling)s. Pokud je název aplikace
    správný, spusťte prosím 'who %(profiling)s' jako uživatel se správným
    nastaveným prostředím PATH, abyste našli plně kvalifikovanou cestu
    a použili úplnou cestu jako parametr.

en: %s does not exists, please double-check the path.
cs: %s neexistuje, prosím znovu zkontrolujte cestu.

en: 
    Before you begin, you may wish to check if a
    profile already exists for the application you
    wish to confine. See the following wiki page for
    more information:
cs: 
    Než začnete, možná budete chtít zkontrolovat, zda
    již existuje profil pro aplikaci, kterou chcete omezit.
    Další informace naleznete na následující
    wiki stránce:

en: Profiling
cs: Profilování

en: 
    Reloaded AppArmor profiles in enforce mode.
cs: 
    Znovu načtené profily AppArmor v režimu vynucení.

en: 
    Please consider contributing your new profile!
    See the following wiki page for more information:
cs: 
    Zvažte prosím přispění svým novým profilem!
    Další informace naleznete na wiki stránce:

en: Finished generating profile for %s.
cs: Dokončeno generování profilu pro %s.

en: Process log entries to generate profiles
cs: Zpracování záznamů protokolu pro generování profilů

en: mark in the log to start processing after
cs: označte v protokolu pro zahájení zpracování po

en: Cleanup the profiles for the given programs
cs: Vyčistěte profily pro dané programy

en: name of program
cs: název programu

en: Silently overwrite with a clean profile
cs: Přepsání čistým profilem bez upozornění

en: Perform a 2-way or 3-way merge on the given profiles
cs: Provést 2-cestné nebo 3-cestné sloučení na daných profilech

en: your profile
cs: váš profil

en: base profile
cs: základní profil

en: other profile
cs: jiný profil

en: The following local profiles were changed. Would you like to save them?
cs: Následující místní profily byly změněny. Chcete je uložit?

en: Path
cs: Umístění

en: Select the appropriate mode
cs: Vyberte vhodný režim

en: Unknown selection
cs: Neznámý výběr

en: File includes
cs: Soubor obsahuje

en: Select the ones you wish to add
cs: Vyberte ty, které chcete přidat

en: Adding %s to the file.
cs: Přidání %s do souboru.

en: unknown
cs: neznámý

en: Deleted %s previous matching profile entries.
cs: Smazáno %s předchozích odpovídajících záznamů profilu.

en: Profile
cs: Profil

en: Capability
cs: Možnost

en: Severity
cs: Důležitost

en: Adding %s to profile.
cs: Přidání %s do profilu.

en: Adding capability %s to profile.
cs: Přidání možnosti %s do profilu.

en: Denying capability %s to profile.
cs: Odepření možnosti %s v profilu.

en: (owner permissions off)
cs: (oprávnění vlastníka vypnuto)

en: Old Mode
cs: Starý režim

en: New Mode
cs: Nový režim

en: Mode
cs: Režim

en: Adding %(path)s %(mod)s to profile
cs: Přidání %(path)s %(mod)s do profilu

en: Enter new path:
cs: Zadejte novou cestu:

en: Socket Type
cs: Typ socketu

en: Adding %s to profile
cs: Přidání %s do profilu

en: Adding network access %(family)s %(type)s to profile.
cs: Přidání síťového přístupu %(family)s %(type)s do profilu.

en: Denying network access %(family)s %(type)s to profile
cs: Odepření přístupu k síti %(family)s %(type)s do profilu

en: Generate a basic AppArmor profile by guessing requirements
cs: Vygenerovat základní profil AppArmor odhadem požadavků

en: overwrite existing profile
cs: přepsat existující profil

en: Switch the given programs to audit mode
cs: Přepnout dané programy do režimu auditu

en: remove audit mode
cs: odebrat režim auditu

en: Show full trace
cs: Zobrazit celou stopu

en: Switch the given program to complain mode
cs: Přepnout daný program do režimu sledování (complain)

en: Switch the given program to enforce mode
cs: Přepnout daný program do režimu vynucení (enforce)

en: Disable the profile for the given programs
cs: Zakázat profil pro dané programy

en: Lists unconfined processes having tcp or udp ports
cs: Vypisuje neomezené procesy s porty tcp nebo udp

en: scan all processes from /proc
cs: skenovat všechny procesy z /proc

en: %(pid)s %(program)s (%(commandline)s) not confined
cs: %(pid)s %(program)s (%(commandline)s) není omezen

en: %(pid)s %(program)s%(pname)s not confined
cs: %(pid)s %(program)s%(pname)s není omezen

en: %(pid)s %(program)s (%(commandline)s) confined by '%(attribute)s'
cs: %(pid)s %(program)s (%(commandline)s) omezeno podle '%(attribute)s'

en: %(pid)s %(program)s%(pname)s confined by '%(attribute)s'
cs: %(pid)s %(program)s%(pname)s omezeno podle '%(attribute)s'

en: Followed too many links while resolving %s
cs: Při řešení %s jste sledovali příliš mnoho odkazů

en: Can't find %s
cs: Nezle nalézt %s

en: Setting %s to complain mode.
cs: Nastavení %s do režimu sledování (complain).

en: Setting %s to enforce mode.
cs: Nastavení %s do režimu vynucení (enforce).

en: Unable to find basename for %s.
cs: Nelze najít základní jméno pro %s.

en: Could not create %(link)s symlink to %(filename)s.
cs: Nelze vytvořit %(link)s symbolický odkaz na %(filename)s.

en: Unable to read first line from %s: File Not Found
cs: Nelze přečíst první řádek z %s: Soubor nenalezen

en: Are you sure you want to abandon this set of profile changes and exit?
cs: Opravdu chcete zahodit tuto sadu změn profilu a odejít?

en: Abandoning all changes.
cs: Zahodit všechny změny.

en: Connecting to repository...
cs: Připojování k repozitáři...

en: WARNING: Error fetching profiles from the repository
cs: VAROVÁNÍ: Chyba při načítání profilů z repozitáře

en: Error activating profiles: %s
cs: Chyba při aktivaci profilů: %s

en: %s contains no profile
cs: %s neobsahuje žádný profil

en: WARNING: Error synchronizing profiles with the repository:
    %s
cs: VAROVÁNÍ: Chyba při synchronizaci profilů s repozitářem:
    %s

en: WARNING: Error synchronizing profiles with the repository
    %s
cs: VAROVÁNÍ: Chyba při synchronizaci profilů s repozitářem
    %s

en: WARNING: An error occurred while uploading the profile %(profile)s
    %(ret)s
cs: VAROVÁNÍ: Při nahrávání profilu %(profile)s došlo k chybě
    %(ret)s

en: Uploaded changes to repository.
cs: Změny byly nahrány do repozitáře.

en: Repository Error
    Registration or Signin was unsuccessful. User login
    information is required to upload profiles to the repository.
    These changes could not be sent.
cs: Chyba repozitáře
    Registrace nebo přihlášení se nezdařilo. Přihlášení uživatele
    informace jsou nutné k nahrání profilů do repozitáře.
    Tyto změny nebylo možné odeslat.

en: Target profile exists: %s
cs: Cílový profil existuje: %s

en: Program
cs: Aplikace

en: Execute
cs: Spuštění

en: Are you specifying a transition to a local profile?
cs: Chcete přejít na místní profil?

en: Enter profile name to transition to:
cs: Zadejte název profilu, na který chcete přejít:

en: Should AppArmor sanitise the environment when
    switching profiles?
    
    Sanitising environment is more secure,
    but some applications depend on the presence
    of LD_PRELOAD or LD_LIBRARY_PATH.
cs: Měl by AppArmor vyčistit prostředí, při
    přepínání profilů?
    
    Vyčištěné prostředí je bezpečnější,
    ale některé aplikace jsou závislé na přítomnosti
    LD_PRELOAD nebo LD_LIBRARY_PATH.

en: Should AppArmor sanitise the environment when
    switching profiles?
    
    Sanitising environment is more secure,
    but this application appears to be using LD_PRELOAD
    or LD_LIBRARY_PATH and sanitising the environment
    could cause functionality problems.
cs: Měl by AppArmor vyčistit prostředí, při
    přepínání profilů?
    
    Vyčištěné prostředí je bezpečnější,
    ale zdá se, že tato aplikace používá LD_PRELOAD
    nebo LD_LIBRARY_PATH a vyčištění prostředí
    může způsobit funkční problémy.

en: A profile for %s does not exist.
    Do you want to create one?
cs: Profil pro %s neexistuje.
    Chcete jej vytvořit?

en: Complain-mode changes:
cs: Změny v režimu sledování:

en: Enforce-mode changes:
cs: Změny v režimu vynucení:

en: Invalid mode found: %s
cs: Nalezen neplatný režim: %s

en: Adding %(path)s %(mode)s to profile
cs: Přidání %(path)s %(mode)s do profilu

en: Reading log entries from %s.
cs: Čtení záznamů protokolu z %s.

en: Updating AppArmor profiles in %s.
cs: Aktualizace profilů AppArmor v %s.

en: Select which profile changes you would like to save to the
    local profile set.
cs: Vyberte, které změny profilu chcete uložit do
    nastavení místního profilu.

en: Local profile changes
cs: Změny lokálního profilu

en: Profile Changes
cs: Změny profilu

en: Can't find existing profile %s to compare changes.
cs: Nelze najít existující profil %s pro porovnání změn.

en: Can't read AppArmor profiles in %s
cs: Nelze načíst profily AppArmor v %s

en: %(profile)s profile in %(file)s contains syntax errors in line: %(line)s.
cs: Profil %(profile)s v %(file)s obsahuje chyby syntaxe na řádku: %(line)s.

en: Syntax Error: Unexpected End of Profile reached in file: %(file)s line: %(line)s
cs: Chyba syntaxe: Bylo dosaženo nečekaně konce profilu v souboru: %(file)s na řádku: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected capability entry found in file: %(file)s line: %(line)s
cs: Chyba syntaxe: V souboru: %(file)s na řádku: %(line)s byl nalezen neočekávaný záznam

en: Syntax Error: Unexpected link entry found in file: %(file)s line: %(line)s
cs: Chyba syntaxe: V souboru byl nalezen neočekávaný záznam odkazu: %(file)s na řádku: %(line)s

en: Syntax Error: Unexpected change profile entry found in file: %(file)s line: %(line)s
cs: Chyba syntaxe: V souboru: %(file)s na řádku: %(line)s nalezen záznam neočekávané změny profilu
