plasma - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Failed to get update details
bs: Neuspješno dobavljanje detalja o nadogradnjama

en: Version: %1
bs: Izdanje: %1

en: Updates: %1
bs: Nadogradnje: %1

en: Software Updates
bs: Softverske nadogradnje

en: Check for new updates
bs: Provjerite nova ažuriranja

en: Failed to get updates
bs: Neuspjelo dobivanje nadogradnji

en: You have one update | You have %1 updates
bs[0]: Imate %1 nadogradnju
bs[1]: Imate %1 nadogradnje
bs[2]: Imate %1 nadogradnji

en: Your system is up to date
bs: Sistem je već ažuran

en: Cancel
bs: Odustani

en: Install
bs: Instaliraj
