appstream - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: AppStream CLI
hi: ऐपस्ट्रीम सीएलआई

[ctx: Category of AudioVideo]
en: Audio Creation & Editing
hi: ऑडियो निर्माण और संपादन

[ctx: Category of Development]
en: Featured
hi: प्रदर्शित

[ctx: Category of Development]
en: Debuggers
hi: डीबगर्स

[ctx: Category of Development]
en: IDEs
hi: आईडीई

[ctx: Category of Education]
en: Featured
hi: प्रदर्शित

[ctx: Category of Education]
en: Astronomy
hi: खगोल शास्त्र
