apt-listbugs 0.1.16 - en to sk translation catalogue (79 entries)

en: This may be caused by a package lacking support for the ruby interpreter in use. Try to fix the situation with the following commands:
sk: To môže byť spôsobené balíkom s chýbajúcou podporou používaného interpretra ruby. Pokúste sa situáciu napraviť nasledujúcimi príkazmi:

en: APT_HOOK_INFO_FD is undefined.
sk: APT_HOOK_INFO_FD je nedefinované.

en: APT_HOOK_INFO_FD is not correctly defined.
sk: APT_HOOK_INFO_FD nie je správne definované.

en: Cannot read from file descriptor %d
sk: Nie je možné čítať zo súboru popisovača %d

en: ****** Exiting with an error in order to stop the installation. ******
sk: ****** Ukončuje sa chybou, aby sa zastavila inštalácia. ******

en: Usage:
sk: Použitie:

en:  [options] <command> [arguments]
sk:  [voľby] <príkaz> [argumenty]

en: Options:
sk: Voľby:

note: TRANSLATORS: the colons (:) in the following strings are vertically aligned, please keep their alignment consistent TRANSLATORS: the \"all\" between quotes should not be translated
en:  -s <severities>  : Filter bugs by severities you want to see
                        (or "all" for all)
                        [%s].
sk:  -s <závažnosti>  : Závažnosti, ktoré chcete vidieť
                        (alebo všetky pomocou „all“)
                        [%s].

en:  -T <tags>        : Filter bugs by tags you want to see.
sk:  -T <značky>      : Filtrovať chyby pomocou značiek, ktoré chcete vidieť.

en:  -S <states>      : Filter bugs by pending-state categories you want to see
                        [%s].
sk:  -S <stavy>       : Filtrovať chyby pomocou kategórií cieľových stavov,
                        ktoré chcete vidieť
                        [%s].

en:  -B <bug#>        : Filter bugs by number, showing only the specified bugs.
sk:  -B <č. chyby>    : Filtrovať chyby podľa čísla, zobraziť iba určené č. chýb.

en:  -D               : Show downgraded packages, too.
sk:  -D               : Zobraziť aj balíky so zníženou verziou.

en:  -H <hostname>    : Hostname of Debian Bug Tracking System [%s].
sk:  -H <server>      : Doménový názov servera, kde beží Systém na sledovanie
                        chýb Debianu (BTS) [%s].

en:  -p <port>        : Port number of the server [%s].
sk:  -p <port>        : Číslo portu servera [%s].

en:  -P <priority>    : Pin-Priority value [%s].
sk:  -P <priority>    : Hodnota Pin-Priority [%s].

en:  -E <title>       : Title of RSS output.
sk:  -E <titulok>     : Titulok RSS výstupu.

en:  -q               : Don't display progress bar.
sk:  -q               : Nezobrazovať ukazovateľ priebehu.

en:  -F               : Automatically pin all buggy packages.
sk:  -F               : Automaticky pripnúť všetky balíky s chybami.

en:  -d               : Debug.
sk:  -d               : Ladenie.

en:  -h               : Display this help and exit.
sk:  -h               : Zobraziť tohto pomocníka a skončiť.

en:  -v               : Show version number and exit.
sk:  -v               : Zobraziť číslo verzie a skončiť.

en: Commands:
sk: Príkazy:

en:  apt              : Apt mode.
sk:  apt              : Režim apt.

en: See the manual page for the long options.
sk: Dlhé voľby nájdete v manuálovej stránke.

note: TRANSLATORS: the following six strings refer to a plural quantity of bugs TRANSLATORS: please note that "Outstanding" means "unresolved", not "exceptional"
en: Outstanding
sk: Nevyriešené

en: Forwarded
sk: Preposlané

en: Pending Upload
sk: Čakajúce na nahranie

en: Fixed in NMU
sk: Opravené pomocou NMU

en: From other Branch
sk: Z inej vetvy

en: Resolved in some Version
sk: Vyriešené v niektorej verzi

en: Cannot write to %s
sk: Nie je možné zapisovať do %s

en: Unrecognized severity '%s' will be ignored by the Debian BTS.
sk: Systém sledovania chýb Debianu bude ignorovať nerozpoznanú závažnosť „%s“.

en: sanity check failed: environment variable http_proxy is unset and HTTP_PROXY is set.
sk: kontrola zmysluplnosti zlyhala: premenná prostredia http_proxy nie je nastavená a HTTP_PROXY je nastavená.

en: You need to specify a command.
sk: Musíte zadať príkaz.

en: Unknown command
sk: Neznámy príkaz

en: Cannot read from %s
sk: Nie je možné čítať z %s

en: Are you sure you want to install/upgrade the above packages?
sk: Ste si istý, že chcete nainštalovať/aktualizovať horeuvedené balíky?

en: %s is unknown
sk: %s nie je známy

en: You must install the reportbug package to be able to do this
sk: Aby ste to mohli spraviť, musíte nainštalovať balík reportbug

note: TRANSLATORS: "ignored" refers to one singular bug
en: %s ignored
sk: %s ignorované

note: TRANSLATORS: "ignored" refers to one singular bug
en: %s already ignored
sk: %s je už ignorované

en:      n     - stop the APT installation.
sk:      n     - zastaviť inštaláciu APT.

en:   #<num>   - same as <num>.
sk:  #<číslo>  - rovnaké ako <číslo>.

en:    b<id>   - same as <num>, but query the bug identified by <id>.
sk:    b<id>   - rovnaké ako <num>, ale s chybou určenou pomocou <id>.

en:      r     - redisplay bug lists.
sk:      r     - znova zobraziť zoznam chýb.

en:  i <num>   - mark bug number <num> as ignored.
sk:  i <číslo> - označiť chybu č. <číslo> ako ignorovanú.

en:  i b<id>   - mark the bug identified by <id> as ignored.
sk:  i b<id>   - označiť chybu s identifikátorom <id> ako ignorovanú.

en:      ?     - print this help.
sk:      ?     - vypísať tohto pomocníka.

note: TRANSLATORS: %{sevty} is the severity of some of the bugs found for package %{packg}.
en: %{sevty} bugs of %{packg} (
sk: %{sevty} chyby balíka %{packg} (

note: TRANSLATORS: "Found" refers to one singular bug
en:  (Found: %s)
sk:  (Nájdených: %s)

note: TRANSLATORS: "Fixed" refers to one singular bug
en:  (Fixed: %s)
sk:  (Opravených: %s)

note: TRANSLATORS: "Merged" refers to one singular bug
en:    Merged with:
sk:    Zlúčených:

note: TRANSLATORS: %{nbugs} is the number of bugs found for package %{packg}.
en: %{packg}(%{nbugs} bug) | %{packg}(%{nbugs} bugs)
sk[0]: %{packg}(%{nbugs} chyba)
sk[1]: %{packg}(%{nbugs} chyby)
sk[2]: %{packg}(%{nbugs} chýb)

en: Summary:
sk: Zhrnutie:

note: TRANSLATORS: this is a summary description of the structure of a table (for accessibility)
en: The top row describes the meaning of the columns; the other rows describe bug reports, one per row
sk: Horný riadok popisuje význam stĺpcov. Ostatné riadky popisujú hlásenia o chybách, jedno na riadok

en: package
sk: balík

en: version change
sk: zmena verzie

en: severity
sk: závažnosť

en: bug number
sk: číslo chyby

en: description
sk: popis

en: Relevant bugs for your upgrade
sk: Chyby relevantné k vašej aktualizácii

en: by apt-listbugs
sk: vytvoril apt-listbugs

en: Failed to invoke browser.
sk: Nepodarilo sa spustiť prehliadač.

en: Done
sk: Hotovo

en: Not Implemented
sk: Neimplementované

note: TRANSLATORS: this sentence, followed by the translation of "Done" (see above) should fit in less than 79 columns to work well with default width terminals
en: Retrieving bug reports...
sk: Získavajú sa hlásenia chýb...

en:  Fail
sk:  Zlyhalo

en: HTTP GET failed
sk: HTTP GET zlyhalo

en: Retry downloading bug information?
sk: Skúsiť znova stiahnuť informácie o chybe?

en: One bug report at a time?
sk: Po jenom hlásení o chybe?

en: Exiting with error
sk: Ukončuje sa s chybou

en: Continue the installation anyway?
sk: Chcete napriek tomu pokračovať v inštalácii?

en: Empty stream from SOAP
sk: Prázdny stream zo SOAP

en: Error retrieving bug reports from the server with the following error message:
sk: Chyba pri získavaní hlásení chýb zo servera s nasledovnou chybovou správou:

en: It appears that your network connection is down. Check network configuration and try again
sk: Zdá sa, že vaše sieťové pripojenie nefunguje. Skontrolujte konfiguráciu siete a skúste to znova

en: It could be because your network is down, or because of broken proxy servers, or the BTS server itself is down. Check network configuration and try again
sk: Mohla to spôsobiť nefunkčnosť vašej siete alebo pokazené proxy servery alebo nedostupnosť samotného servera BTS. Skontrolujte konfiguráciu siete a skúste to znova

note: TRANSLATORS: this sentence, followed by the translation of "Done" (see above) should fit in less than 79 columns to work well with default width terminals
en: Parsing Found/Fixed information...
sk: Spracúvajú sa informácie: nájdené/opravené...

en:  Fixed packages:
sk:  Opravené balíky:
