apt-listchanges 2.84 - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Unknown frontend: %s
et: Tundmatu liides: %s

en: News for %s
et: Paki %s uudised

en: Changes for %s
et: Paki %s muudatused

en: Informational notes
et: Teavitavad märkused

en: apt-listchanges: News
et: apt-listchanges: Uudised

en: apt-listchanges: Changelogs
et: apt-listchanges: Muudatuste logid

en: apt-listchanges: news for %s
et: apt-listchanges: hosti %s uudised

en: apt-listchanges: changelogs for %s
et: apt-listchanges: hosti %s muudatuste logid

en: Didn't find any valid .deb archives
et: Ühtegi töökorras .deb arhiivi pole võimalik leida

en: %s: will be newly installed
et: %s: paigaldatakse uuesti

en: %(pkg)s: Version %(version)s has already been seen
et: %(pkg)s: Versiooni %(version)s on juba nähtud

en: Aborting
et: Katkestamine

en: Mailing %(address)s: %(subject)s
et: Postitamine %(address)s: %(subject)s

en: Do you want to continue? [Y/n]
et: Kas soovid jätkata [J/e]

en: Reading changelogs
et: Muudatuste logide lugemine

en: Done
et: Korras

en: Usage: apt-listchanges [options] {--apt | filename.deb ...}
et: Kasutamine: apt-listchanges [võtmed] {--apt | failinimi.deb ...}

en: Ignoring `%s' (seems to be a directory!)
et: '%s' eiramine (paistab, et see on kataloog!)

en: Continue Installation?
et: Kas jätkata paigaldusega?

en: Wrong or missing VERSION from apt pipeline
    (is Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::Version set to 2?)
et: Vale või puuduv VERSION apt torust
    (kas Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::Version on 2?)

en: Database %(db)s failed to load: %(errmsg)s
et: Tõrge andmebaasi %(db)s laadimisel: %(errmsg)s
