apt-listchanges 2.6 - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Changes for %s
fi: Muutokset pakettiin %s

en: Informational notes
fi: Tiedotukset

en: Didn't find any valid .deb archives
fi: En löytänyt kelvollisia .deb-arkistoja

en: %s: will be newly installed
fi: %s on uusi asennus

en: %(pkg)s: Version %(version)s has already been seen
fi: Paketin %(pkg)s versio %(version)s on nähty aiemmin

en: Do you want to continue? [Y/n]
fi: Haluatko jatkaa? [Kyllä=y/ei=n]

en: Reading changelogs
fi: Luen muutoslokeja

en: Done
fi: Valmis

en: Wrong or missing VERSION from apt pipeline
    (is Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::Version set to 2?)
fi: Väärä tai puuttuva VERSION putkessa aptilta
    (onko Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::Version arvoltaan 2?)
