apt-listchanges 2.4 - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Changes for %s
gl: Cambios en %s

en: Informational notes
gl: Notas informativas

en: Didn't find any valid .deb archives
gl: Non se atopou ningún arquivo .deb válido

en: %s: will be newly installed
gl: %s: hase instalar por primeira vez

en: %(pkg)s: Version %(version)s has already been seen
gl: %(pkg)s: a versión %(version)s xa está instalada

en: Do you want to continue? [Y/n]
gl: ¿Quere continuar [Y/n]

en: Reading changelogs
gl: Lendo os rexistros de modificacións

en: Done
gl: Feito

en: Wrong or missing VERSION from apt pipeline
    (is Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::Version set to 2?)
gl: VERSION incorrecta ou omitida na canalización de apt
    (¿Dpkg::Tools::Options::/usr/bin/apt-listchanges::Version vale 2?)
