apt 0.5.25 - en to he translation catalogue (73 entries)

en: Package %s version %s has an unmet dep:
he: לחבילה %s בגרסה %s יש תלויות שלא נענו:

en: Unable to locate package %s
he: לא מצליח לאתר את החבילה %s

en:   Normal packages:
he: חבילות נורמליות:

en:   Pure virtual packages:
he: חבילות וירטואליות לחלוטין:

en:   Missing:
he: חסרות:

en: Package file %s is out of sync.
he: קובץ החבילה %s לא מסונכרן.

en: You must give exactly one pattern
he: אתה חייב לתת בדיוק תבנית אחת

en: No packages found
he: לא נמצאו חבילות

en: Package files:
he: קבצי חבילה:

note: Show any packages have explicit pins
en: Pinned packages:
he: חבילות נעוצות:

en: (not found)
he: (לא נמצא)

note: Installed version
en:   Installed:
he: מותקן:

note: Candidate Version
en:   Candidate:
he: מועמדים:

en:   Package pin:
he: נעץ חבילה:

en: %s not a valid DEB package.
he: %s הוא לא חבילת DEB תקינה.

en: Unable to write to %s
he: לא מצליח לכתוב ל-%s

en: Cannot get debconf version. Is debconf installed?
he: לא מצליח לקבל את גרסת debconf. האם debconf מותקן?

en: Error processing directory %s
he: שגיאה בעיבוד ספריה %s

en: No selections matched
he: אין התאמות

en: Some files are missing in the package file group `%s'
he: חלק מהקבצים חסרים בקבוצת קבצי החבילה `%s'

en: DB was corrupted, file renamed to %s.old
he: מסד הנתונים אינו תקין, הקובץ הועבר ל-%s.old

en: DB is old, attempting to upgrade %s
he: מסד הנתונים ישן, מנסה לשדרג ל-%s

en: Unable to open DB file %s: %s
he: לא מצליח לפתוח את קובץ מסד הנתונים %s: %s

en: W: Unable to read directory %s
he: W: לא מצליח לקרוא את הספריה %s

en: E: Errors apply to file
he: E: שגיאות תקפות לקובץ

en: Failed to resolve %s
he: כשלון בפענוח %s

en: Failed to open %s
he: כשלון בפתיחת %s

en: *** Failed to link %s to %s
he: *** כשלון בקישור %s ל-%s

en:   %s maintainer is %s not %s
he: המתחזק של %s הוא %s ולא %s

en: realloc - Failed to allocate memory
he: realloc - כשלון בהקצאת זיכרון

en: Unable to open %s
he: לא מצליח לפתוח את %s

en: Unknown compression algorithm '%s'
he: '%s' אלגוריתם דחיה לא ידוע

en: Failed to fork
he: כשלון בביצוע fork

en: Internal error, failed to create %s
he: שגיאה פנימית, כלשון ביצירת %s

en: Failed to rename %s to %s
he: כשלון בשינוי השם %s ל-%s

en: The following packages have unmet dependencies:
he: לחבילות הבאות יש תלויות שלא נענו:

en: but %s is installed
he: אבל %s מותקנת

en: but %s is to be installed
he: אבל %s הולכת להיות מותקנת

en: but it is not installable
he: אבל היא אינה ניתנת להתקנה

en: but it is a virtual package
he: אבל היא חבילה וירטואלית

en: but it is not installed
he: אבל היא לא מותקנת

en: but it is not going to be installed
he: אבל היא אינה הולכת להיות מותקנת

en:  or
he: או

en: The following NEW packages will be installed:
he: החבילות החדשות הבאות הולכות להיות מותקנות:

en: The following packages will be REMOVED:
he: החבילות הבאות יוסרו:

en: The following packages have been kept back:
he: החבילות הבאות מעובות:

en: The following packages will be upgraded:
he: החבילות הבאות ישודרגו:

en: The following packages will be DOWNGRADED:
he: החבילות הבאות ישודרגו מטה:

en: The following held packages will be changed:
he: החבילות המחוזקות הבאות ישונו:

en: %s (due to %s)
he: %s (בגלל %s)

en: %lu upgraded, %lu newly installed,
he: %lu משודרגים, %lu מותקנים חדשים,

en: %lu reinstalled,
he: %lu מותקנות מחדש,

en: %lu downgraded,
he: %lu משודרגות מטה,

en: %lu to remove and %lu not upgraded.
he: %lu יוסרו ו-%lu לא ישודרגו.

en: %lu not fully installed or removed.
he: %lu לא מותקנות לחלוטין או הוסרו.

en: Correcting dependencies...
he: מתקן תלויות...

en:  failed.
he: כשלון.

en: Unable to correct dependencies
he: לא מצליח לתקן תלויות

en: Unable to minimize the upgrade set
he: א ז ה ר ה: החבילות החיוניות הבאות יוסרו

en:  Done
he: סיום

en: You might want to run 'apt --fix-broken install' to correct these.
he: אולי תרצה להריץ 'apt --fix-broken install' כדי לתקן את אלו.

en: Unmet dependencies. Try using --fix-broken.
he: תלויות שלא נענו. נסה להשתמש באפשרות --fix-broken.

en: There are problems and -y was used without --force-yes
he: היו בעיות והאפשרות -y היתה בשימוש ללא האפשרות --force-yes

en: Unable to lock the download directory
he: לא מצליח לנעול את ספרית ההורדה.

en: The list of sources could not be read.
he: רשימת המקורות לא ניתנת לקריאה.

en: Need to get %sB/%sB of archives.
he: צריך לקבל %sB/%sB מתוך הארכיונים.

en: Need to get %sB of archives.
he: צריך לקבל %sB מתוך הארכיונים.

en: You don't have enough free space in %s.
he: אין לך מספיק מקום פנוי ב-%s.

en: Yes, do as I say!
he: כן, עשה כפי שאני אומר!

en: Abort.
he: בטל.

en: Failed to fetch %s  %s
he: כשלון בהבאת %s  %s

en: Some files failed to download
he: כשלון בהורדת חלק מהקבצים

en: Download complete and in download only mode
he: ההורדה הסתיימה במסגרת מצב הורדה בלבד.
