apt 1.0.5 - en to lt translation catalogue (241 entries)

en: Failed to readlink %s
lt: Nepavyko nuskaityti nuorodos %s

en: Failed to stat %s
lt: Nepavyko patikrinti %s

en: Hash Sum mismatch
lt: Maišos sumos nesutapimas

en: Size mismatch
lt: Neatitinka dydžiai

note: Invalid signature file, reject (LP: #346386) (Closes: #627642)
en: GPG error: %s: %s
lt: GPG klaida: %s: %s

en: Failed to fetch %s  %s
lt: Nepavyko parsiųsti %s  %s

note: Only warn if there are no sources.list.d. Only warn if there is no sources.list file.
en: Unable to read %s
lt: Nepavyko perskaityti %s

en: Retrieving file %li of %li (%s remaining)
lt: Parsiunčiamas %li failas iš %li (liko %s)

en: Retrieving file %li of %li
lt: Parsiunčiamas %li failas iš %li

en: The package lists or status file could not be parsed or opened.
lt: Nepavyko perskaityti arba atverti paketų sąrašo arba būklės failo.

en: You may want to run apt-get update to correct these problems
lt: Greičiausiai norėsite paleisti „apt-get update“, kad šios problemos būtų ištaisytos

en: The list of sources could not be read.
lt: Nepavyko perskaityti šaltinių sąrašo.

en: Unable to locate package %s
lt: Nepavyko rasti paketo %s

en: Release '%s' for '%s' was not found
lt: Nebuvo rastas „%s“ leidimas paketui „%s“

en: Version '%s' for '%s' was not found
lt: Nebuvo rasta „%s“ versija paketui „%s“

en: Unmounting CD-ROM...
lt: Atjungiamas CD-ROM...

en: Using CD-ROM mount point %s
lt: Naudojama CD-ROM prijungimo vieta %s

en: Waiting for disc...
lt: Laukiama disko...

en: Mounting CD-ROM...
lt: Prijungiamas CD-ROM...

en: Identifying...
lt: Identifikuojama...

en: Found label '%s'
lt: Rasta žymė „%s“

en: This disc is called: 
    '%s'
lt: Šio disko pavadinimas: 
    „%s“

en: Copying package lists...
lt: Kopijuojami paketų sąrašai...

en: Writing new source list
lt: Rašomas naujas šaltinių sąrašas

en: Archive is too short
lt: Archyvas per trumpas

en: Failed to read the archive headers
lt: Nepavyko perskaityti archyvo antraščių

en: Option %s requires an argument.
lt: Parametrui %s reikia argumento.

en: Invalid operation %s
lt: Klaidingas veiksmas %s

en: Corrupted archive
lt: Sugadintas archyvas

en: Tar checksum failed, archive corrupted
lt: Tar kontrolinė suma klaidinga, archyvas sugadintas

en: Could not open lock file %s
lt: Nepavyko atverti rakinimo failo %s

en: Could not get lock %s
lt: Nepavyko rezervuoti rakinimo failo %s

en: Sub-process %s received a segmentation fault.
lt: Procesas %s gavo segmentavimo klaidą

note: we forward the statuscode, so don't generate a message on the fd in this case
en: Sub-process %s returned an error code (%u)
lt: Procesas %s grąžino klaidos kodą (%u)

en: Sub-process %s exited unexpectedly
lt: Procesas %s netikėtai išėjo

en: Read error
lt: Skaitymo klaida

en: Write error
lt: Rašymo klaida

en: Failed to create subprocess IPC
lt: Nepavyko sukurti subproceso IPC

en: Failed to exec compressor
lt: Nepavyko paleisti suspaudėjo

en: Could not open file %s
lt: Nepavyko atverti failo %s

en: Problem syncing the file
lt: Klaida sinchronizuojant failą

en: Unable to write to %s
lt: Nepavyko įrašyti į %s

en: %c%s... Error!
lt: %c%s... Klaida!

en: %c%s... Done
lt: %c%s... Baigta

en: Internal error, could not locate member %s
lt: Vidinė klaida, nepavyko aptikti nario %s

note: we don't care for the difference
en: Preparing %s
lt: Ruošiamas %s

en: Preparing to configure %s
lt: Ruošiamasi konfigūruoti %s

en: Preparing for removal of %s
lt: Ruošiamasi %s pašalinimui

en: Preparing to completely remove %s
lt: Ruošiamasi visiškai pašalinti %s

en: Installed %s
lt: Įdiegta %s

en: Configuring %s
lt: Konfigūruojamas %s

note: FIXME: use a better string after freeze
en: Directory '%s' missing
lt: Trūksta aplanko „%s“

en: Unpacking %s
lt: Išpakuojamas %s

en: Removing %s
lt: Šalinamas %s

en: Completely removed %s
lt: Visiškai pašalintas %s

en: Building dependency tree
lt: Konstruojamas priklausomybių medis

en: Candidate versions
lt: Galimos versijos

en: Dependency generation
lt: Priklausomybių generavimas

en: Reading state information
lt: Skaitoma būsenos informacija

en: Depends
lt: Priklauso

en: PreDepends
lt: Priešpriklauso

en: Suggests
lt: Siūlo

en: Conflicts
lt: Konfliktuoja

en: Recommends
lt: Rekomenduoja

en: Replaces
lt: Pakeičia

en: Breaks
lt: Sugadina

en: Obsoletes
lt: Pakeičia

en: important
lt: Svarbu

en: required
lt: privaloma

en: standard
lt: standartinis

en: extra
lt: papildomas

en: optional
lt: nebūtinas

en: Reading package lists
lt: Skaitomi paketų sąrašai

en: Calculating upgrade
lt: Skaičiuojami atnaujinimai

note: TRANSLATOR: Very short word to be displayed before unchanged files in 'apt-get update'
en: Hit:%lu %s
lt: Imamas:%lu %s

note: TRANSLATOR: Very short word to be displayed for files processed in 'apt-get update' Potentially replaced later by "Hit:", "Ign:" or "Err:" if something (bad) happens
en: Get:%lu %s
lt: Gauti:%lu %s

note: TRANSLATOR: Very short word to be displayed for files in 'apt-get update' which failed to download, but the error is ignored (compare "Err:")
en: Ign:%lu %s
lt: Ignoruotas:%lu %s

note: TRANSLATOR: Very short word to be displayed for files in 'apt-get update' which failed to download and the error is critical (compare "Ign:")
en: Err:%lu %s
lt: Klaida:%lu %s

en: Fetched %sB in %s (%sB/s)
lt: Parsiųsta %sB iš %s (%sB/s)

en:  [Working]
lt:  [Vykdoma]

en: Correcting dependencies...
lt: Taisomos priklausomybės...

en:  failed.
lt:  nepavyko.

en: Unable to correct dependencies
lt: Nepavyko patenkinti priklausomybių

en:  Done
lt:  Įvykdyta

en: You might want to run 'apt --fix-broken install' to correct these.
lt: Įvykdykite „apt --fix-broken install“, jei norite ištaisyti šias klaidas.

en: Unmet dependencies. Try 'apt --fix-broken install' with no packages (or specify a solution).
lt: Nepatenkintos priklausomybės. Pabandykite įvykdyti 'apt --fix-broken install' be nurodytų paketų (arba nurodykite išeitį).

en: Package %s is a virtual package provided by:
lt: Paketas %s yra virtualus, pateiktas:

en: You should explicitly select one to install.
lt: Reikia pažymėti įdiegimui bent vieną.

en: Package %s is not available, but is referred to by another package.
    This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or
    is only available from another source
lt: Paketo %s nėra, bet jis nurodytas prie kito paketo.
    Tai gali reikšti, kad paketas dingęs, nebenaudojamas 
    arba prieinamas tik iš kitų šaltinių.

en: However the following packages replace it:
lt: Tačiau šie paketai jį pakeičia:

en: No packages found
lt: Paketų nerasta

en: WARNING: The following packages cannot be authenticated!
lt: DĖMESIO: Šie paketai negali būti autentifikuoti!

en: Some packages could not be authenticated
lt: Nepavyko autentikuoti kai kurių paketų

en: Install these packages without verification?
lt: Įdiegti šiuos paketus be patvirtinimo?

en: Couldn't determine free space in %s
lt: Nepavyko nustatyti %s laisvos vietos

en: You don't have enough free space in %s.
lt: %s nėra pakankamai laisvos vietos.

en: Unable to lock the download directory
lt: Nepavyko užrakinti parsiuntimų aplanko

en: Some packages could not be installed. This may mean that you have
    requested an impossible situation or if you are using the unstable
    distribution that some required packages have not yet been created
    or been moved out of Incoming.
lt: Nepavyko įdiegti kai kurių paketų. Tai gali reikšti, kad jūs
    paprašėte neįmanomo dalyko, arba, jei jūs naudojate nestabilų
    leidimą, kuomet kai kurie paketai dar nebuvo sukurti arba buvo
    pašalinti iš "Incoming" aplanko.

note: if (Packages == 1) { c1out << std::endl; c1out << _("Since you only requested a single operation it is extremely likely that\n" "the package is simply not installable and a bug report against\n" "that package should be filed.") << std::endl; }
en: The following information may help to resolve the situation:
lt: Ši informacija gali padėti išspręsti šią situaciją:

en: Broken packages
lt: Sugadinti paketai

en: Unable to fetch some archives, maybe run apt-get update or try with --fix-missing?
lt: Nepavyko parsiųsti kai kurių archyvų, pabandykite paleisti „apt-get update“ arba pabandykite su parametru --fix-missing?

en: Packages need to be removed but remove is disabled.
lt: Reikia pašalinti paketus, tačiau šalinimas išjungtas.

en: How odd... The sizes didn't match, email apt@packages.debian.org
lt: Keista... Dydis neatitinka, Parašykite laišką apt@packages.debian.org

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement strings, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: Need to get %sB/%sB of archives.
lt: Reikia parsiųsti %sB/%sB archyvų.

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement string, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: Need to get %sB of archives.
lt: Reikia parsiųsti %sB archyvų.

en: After this operation, %sB of additional disk space will be used.
lt: Po šios operacijos bus naudojama %sB papildomos disko vietos.

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement string, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: After this operation, %sB disk space will be freed.
lt: Po šios operacijos bus atlaisvinta %sB disko vietos.

en: Do you want to continue?
lt: Ar norite tęsti?

en: Abort.
lt: Nutraukti.

en: Some files failed to download
lt: Nepavyko parsiųsti kai kurių failų

en: Download complete and in download only mode
lt: Pavyko parsiųsti tik parsiuntimo režime

en: --fix-missing and media swapping is not currently supported
lt: --fix-missing bei laikmenų apkeitimas nepalaikomas

en: Unable to correct missing packages.
lt: Nepavyko pataisyti dingusių paketų.

en: Aborting install.
lt: Diegimas nutraukiamas.

en: Suggested packages:
lt: Siūlomi paketai:

en: Recommended packages:
lt: Rekomenduojami paketai:

en: Skipping %s, it is already installed and upgrade is not set.
lt: Praleidžiamas %s, nes jis jau yra įdiegtas ir atnaujinimas nėra nurodytas.

en: Reinstallation of %s is not possible, it cannot be downloaded.
lt: Pakartotinas %s įdiegimas neįmanomas, jo nepavyksta parsiųsti.

en: %s set to manually installed.
lt: %s nustatytas kaip įdiegtas rankiniu būdu

en: but %s is installed
lt: bet %s yra įdiegtas

en: but %s is to be installed
lt: bet %s bus įdiegtas

en: but it is not installable
lt: tačiau jis negali būti įdiegtas

en: but it is a virtual package
lt: bet tai yra virtualus paketas

en: but it is not going to be installed
lt: bet jis nebus įdiegtas

en: but it is not installed
lt: bet jis nėra įdiegtas

en:  or
lt:  arba

en: The following packages have unmet dependencies:
lt: Šie paketai turi neįdiegtų priklausomybių:

en: The following NEW packages will be installed:
lt: Bus įdiegti šie NAUJI paketai:

en: The following packages will be REMOVED:
lt: Bus PAŠALINTI šie paketai:

en: The following packages have been kept back:
lt: Šių paketų atnaujinimas sulaikomas:

en: The following packages will be upgraded:
lt: Bus atnaujinti šie paketai:

en: The following packages will be DOWNGRADED:
lt: Bus PAKEISTI SENESNIAIS šie paketai:

en: The following held packages will be changed:
lt: Bus pakeisti šie sulaikyti paketai:

en: %s (due to %s)
lt: %s (dėl %s)

en: WARNING: The following essential packages will be removed.
    This should NOT be done unless you know exactly what you are doing!
lt: Įspėjimas: Šie būtini paketai bus pašalinti.
    Tai NETURĖTŲ būti daroma, kol tiksliai nežinote ką darote!

en: %lu upgraded, %lu newly installed,
lt: %lu atnaujinti, %lu naujai įdiegti,

en: %lu reinstalled,
lt: %lu įdiegti iš naujo,

en: %lu downgraded,
lt: %lu pasendinti,

en: %lu to remove and %lu not upgraded.
lt: %lu bus pašalinta ir %lu neatnaujinta.

en: %lu not fully installed or removed.
lt: %lu nepilnai įdiegti ar pašalinti.

note: TRANSLATOR: Yes/No question help-text: defaulting to Y[es] e.g. "Do you want to continue? [Y/n] " The user has to answer with an input matching the YESEXPR/NOEXPR defined in your l10n.
en: [Y/n]
lt: [T/n]

note: TRANSLATOR: Yes/No question help-text: defaulting to N[o] e.g. "Should this file be removed? [y/N] " The user has to answer with an input matching the YESEXPR/NOEXPR defined in your l10n.
en: [y/N]
lt: [t/N]

note: TRANSLATOR: "Yes" answer printed for a yes/no question if --assume-yes is set
en: Y
lt: T

en: Package files:
lt: Paketų failai:

note: Show any packages have explicit pins
en: Pinned packages:
lt: Surišti paketai:

en:   Installed:
lt:   Įdiegta:

en:   Candidate:
lt:   Kandidatas:

en: (none)
lt: (nėra)

note: Show the priority tables
en:   Version table:
lt:   Versijų lentelė:

en: Must specify at least one package to fetch source for
lt: Būtina nurodyti bent vieną paketą, kad parsiųsti jo išeities tekstą

en: Unable to find a source package for %s
lt: Nepavyko surasti išeities teksto paketo, skirto %s

en: Skipping already downloaded file '%s'
lt: Praleidžiama jau parsiųsta byla „%s“

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement strings, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: Need to get %sB/%sB of source archives.
lt: Reikia parsiųsti %sB/%sB išeities archyvų.

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement string, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: Need to get %sB of source archives.
lt: Reikia parsiųsti %sB išeities archyvų.

en: Fetch source %s
lt: Parsiunčiamas archyvas %s

en: Failed to fetch some archives.
lt: Nepavyko gauti kai kurių arhcyvų.

en: Skipping unpack of already unpacked source in %s
lt: Jau išpakuotas archyvas %s praleidžiama

en: Unpack command '%s' failed.
lt: Nepavyko įvykdyti išpakavimo komandos „%s“

en: Check if the 'dpkg-dev' package is installed.
lt: Patikrinkite, ar įdiegtas „dpkg-dev“ paketas.

en: Build command '%s' failed.
lt: Nepavyko įvykdyti paketo kompiliavimo komandos „%s“

en: Unable to get build-dependency information for %s
lt: Nepavyko gauti kūrimo-priklausomybių informacijos paketui %s

en: Must specify at least one package to check builddeps for
lt: Būtina nurodyti bent vieną paketą, kuriam norite įvykdyti builddeps

en: Package %s version %s has an unmet dep:
lt: Paketas %s versijos numeriu %s turi netenkinamą priklausomybę:

en: The update command takes no arguments
lt: Atnaujinimo komandai argumentų nereikia

en:   Normal packages:
lt:   Normalūs paketai:

en:   Pure virtual packages:
lt:   Virtualūs paketai:

en:   Single virtual packages:
lt:   Pavieniai virtualūs paketai:

en:   Mixed virtual packages:
lt:   Mišrūs virtualūs paketai:

en:   Missing:
lt:   Trūksta:

en: Total distinct versions:
lt: Viso skirtingų versijų:

en: Total dependencies:
lt: Viso priklausomybių:

en: Total ver/file relations:
lt: Viso versijų/failų santykių yra:

en: Total Desc/File relations:
lt: Viso aprašymų/failų santykių yra:

en: Repeat this process for the rest of the CDs in your set.
lt: Pakartokite šitą procesą su kitais CD savo rinkinyje.

en: Arguments not in pairs
lt: Parametrai nurodyti ne poromis

en: Cannot get debconf version. Is debconf installed?
lt: Nepavyko sužinoti debconf versijos. Ar įdiegtas debconf?

en: Couldn't find package %s
lt: Nepavyko rasti paketo %s

en: Internal error, problem resolver broke stuff
lt: Vidinė klaida, problemos sprendimas kažką sugadino

en: Supported modules:
lt: Palaikomi moduliai:

en: Unknown package record!
lt: Nežinomas paketo įrašas!

en: Bad default setting!
lt: Blogi standartiniai nustatymai!

en: or errors caused by missing dependencies. This is OK, only the errors
lt: arba klaidas, atsiradusias dėl trūkstamų priklausomybių. Viskas gerai, tik klaidos,

en: above this message are important. Please fix them and run [I]nstall again
lt: esančios aukščiau šios žinutės, yra svarbios. Prašome jas ištaisyti ir vėl paleisti [I]nstall

en: Merging available information
lt: Sujungiama turima informaija

en: Package extension list is too long
lt: Paketo plėtinių sąrašas yra per ilgas

en: Error processing directory %s
lt: Klaida apdorojant aplanką %s

en: Source extension list is too long
lt: Šaltinio plėtinys yra per ilgas

en: Error writing header to contents file
lt: Klaida įrašant antraštę į turinio failą

en: Error processing contents %s
lt: Klaida apdorojant turinį %s

en: Usage: apt-ftparchive [options] command
    Commands: packages binarypath [overridefile [pathprefix]]
              sources srcpath [overridefile [pathprefix]]
              contents path
              release path
              generate config [groups]
              clean config
    
    apt-ftparchive generates index files for Debian archives. It supports
    many styles of generation from fully automated to functional replacements
    for dpkg-scanpackages and dpkg-scansources
    
    apt-ftparchive generates Package files from a tree of .debs. The
    Package file contains the contents of all the control fields from
    each package as well as the MD5 hash and filesize. An override file
    is supported to force the value of Priority and Section.
    
    Similarly apt-ftparchive generates Sources files from a tree of .dscs.
    The --source-override option can be used to specify a src override file
    
    The 'packages' and 'sources' command should be run in the root of the
    tree. BinaryPath should point to the base of the recursive search and 
    override file should contain the override flags. Pathprefix is
    appended to the filename fields if present. Example usage from the 
    Debian archive:
       apt-ftparchive packages dists/potato/main/binary-i386/ > \
                   dists/potato/main/binary-i386/Packages
    
    Options:
      -h    This help text
      --md5 Control MD5 generation
      -s=?  Source override file
      -q    Quiet
      -d=?  Select the optional caching database
      --no-delink Enable delinking debug mode
      --contents  Control contents file generation
      -c=?  Read this configuration file
      -o=?  Set an arbitrary configuration option
lt: Naudojimas: apt-ftparchive [parametrai] komanda
    Komandos: dvejatainių paketų kelias [perrašomasfailas [keliopriešdėlis]]
              sources aplankas [perrašomasfailas [kelippriešdėlis]]
              contents kelias
              release kelias
              generate parametras [grupės]
              clean parametras
    
    apt-ftparchive generuoja indeksų failus, skirtus Debian archyvams. Palaikomi keli 
    generavimo stiliai, įskaitant nuo pilnai automatizuoto iki funkcinių pakeitimų
    skirtų dpkg-scanpackages ir dpkg-scansources
    
    apt-ftparchive sugeneruoja paketų failus iš .debs medžio. Paketo failas turi visus
    kontrolinius kiekvieno paketo laukus, o taip pat ir MD5 hešą bei failų dydžius. Perrašomasis
    failas palaikomas tam, kad būtų priverstinai nustatytos Pirmenybių bei Sekcijų reikšmės.
    
    Panašiai apt-ftparchive sugeneruoja ir Išeities failus iš .dscs medžio.
    --source-override nuostata gali būti naudojama nustatant išeities perrašomąjį failą
    
    "Paketų" bei "Išeičių" komandos turėtų būti paleistos failų medžio šaknyje. BinaryPath turėtų
    nurodyti kelią į rekursinės paieškos pagrindą bei perrašytas failas turėtų turėti perrašymo žymes.
    Keliopriešdėlis tai yra prirašomas prie failo vardų laikų jei tokių yra. Vartosenos pavyzdys
    naudojant Debian archyvą:
       apt-ftparchive packages dists/potato/main/binary-i386/ > \
                   dists/potato/main/binary-i386/Packages
    
    Nuostatos:
      -h Šis pagalbos tekstas
      --md5 Valdyti MD5 generavimą
      -s=? Šaltinio perrašomas failas
      -q Tylėti
      -d=? Pasirinkti papildomą kešo duomenų bazę
      --no-delink Įjungti atjungiamąjį derinimo rėžimą
      -c=? Perskaityti šį nuostatų failą
      -o=? Nustatyti savarankišką konfigūracijos nuostatą

en: No selections matched
lt: Nėra atitikmenų

en: Some files are missing in the package file group `%s'
lt: Kai kurių failų nėra paketų grupėje „%s“

en: DB was corrupted, file renamed to %s.old
lt: Duomenų bazė pažeista, failas pervardintas į %s.old

en: DB is old, attempting to upgrade %s
lt: Duomenų bazė yra sena, bandoma atnaujinti %s

en: Unable to open DB file %s: %s
lt: Nepavyko atverti DB failo %s: %s

en: realloc - Failed to allocate memory
lt: realloc - Nepavyko išskirti atminties

en: Unknown compression algorithm '%s'
lt: Nežinomas suspaudimo algoritmas „%s“

en: Compressed output %s needs a compression set
lt: Suspaustai išvesčiai %s reikia suspaudimo rinkinio

en: Failed to create IPC pipe to subprocess
lt: Nepavyko subprocesui sukurti IPC gijos

en: Internal error, failed to create %s
lt: Vidinė klaida, nepavyko sukurti  %s

en: IO to subprocess/file failed
lt: Nepavyko Nusk/Įraš į subprocesą/failą

en: Failed to read while computing MD5
lt: Skaitymo klaida skaičiuojant MD5

en: Failed to rename %s to %s
lt: Nepavyko pervadinti %s į %s

en: Unable to open %s
lt: Nepavyko atverti %s

en: Failed to read the override file %s
lt: Nepavyko nuskaityti perrašymo failo %s

en: W: Unable to read directory %s
lt: Į: Nepavyko perskaityti aplanko %s

en: W: Unable to stat %s
lt: Į: Nepavyko patikrinti %s

en: E:
lt: K:

en: W:
lt: Į:

en: E: Errors apply to file
lt: K: Klaidos failui

en: Failed to resolve %s
lt: Nepavyko išspręsti %s

en: Tree walking failed
lt: Judesys medyje nepavyko

en: Failed to open %s
lt: Nepavyko atverti %s

en: *** Failed to link %s to %s
lt: *** Nepavyko susieti %s su %s

en: Archive had no package field
lt: Archyvas neturėjo paketo lauko

en:   %s has no override entry
lt:   %s neturi perrašymo įrašo

en:   %s maintainer is %s not %s
lt:   %s prižiūrėtojas yra %s, o ne %s

en: Waiting for headers
lt: Laukiama antraščių

en: Connection failed
lt: Prisijungti nepavyko

en: Internal error
lt: Vidinė klaida

en: Unable to read the cdrom database %s
lt: Nepavyko perskaityti cdrom duomenų bazės %s

en: Wrong CD-ROM
lt: Klaidingas CD-ROM

en: Unable to unmount the CD-ROM in %s, it may still be in use.
lt: Nepavyko atjungti CD-ROM įrenginyje %s, galbūt jis vis dar naudojamas.

en: Disk not found.
lt: Diskas nerastas.

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: Connecting to %s (%s)
lt: Jungiamasi prie %s (%s)

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Could not connect to %s:%s (%s).
lt: Nepavyko prisijungti prie %s:%s (%s).

en: Could not connect to %s:%s (%s), connection timed out
lt: Nepavyko prisijungti prie %s:%s (%s), prisijungimas per ilgai užtruko

note: We say this mainly because the pause here is for the ssh connection that is still going
en: Connecting to %s
lt: Jungiamasi prie %s

en: Could not resolve '%s'
lt: Nepavyko surasti vardo „%s“

en: Temporary failure resolving '%s'
lt: Laikinas sutrikimas ieškant vardo „%s“

note: Login must be before getpeername otherwise dante won't work.
en: Logging in
lt: Jungiamasi

en: Connection timeout
lt: Jungiamasi per ilgai

en: Unable to fetch file, server said '%s'
lt: Nepavyko atsiųsti failo, serveris atsakė „%s“

note: Get the files information
en: Query
lt: Užklausti

en: Unknown error executing apt-key
lt: Nežinoma klaida kviečiant apt-key

en: The following signatures were invalid:
lt: Šie parašai buvo nevalidūs:

en: The following signatures couldn't be verified because the public key is not available:
lt: Šių parašų nebuvo galima patikrinti, nes nėra viešojo rakto:

en: Error writing to file
lt: Klaida bandant rašyti į failą

en: Connection timed out
lt: Prisijungimo laiko limitas baigėsi
