apt 1.0.5 - en to uk translation catalogue (473 entries)

en: Failed to readlink %s
uk: Не вдалося прочитати посилання (readlink) %s

en: Failed to stat %s
uk: Не вдалося одержати атрибути %s

en: Hash Sum mismatch
uk: Невідповідність хешу MD5Sum

en: rename failed, %s (%s -> %s).
uk: не вдалося перейменувати, %s (%s -> %s).

en: Size mismatch
uk: Невідповідність розміру

note: Invalid signature file, reject (LP: #346386) (Closes: #627642)
en: GPG error: %s: %s
uk: Помилка GPG: %s: %s

note: TRANSLATOR: The first %s is the URL of the bad Release file, the second is the time since then the file is invalid - formatted in the same way as in the download progress display (e.g. 7d 3h 42min 1s)
en: Release file for %s is expired (invalid since %s). Updates for this repository will not be applied.
uk: Файл 'Release' для %s застарів (недійсний з %s). Оновлення для цього репозиторія не будуть застосовані.

en: Conflicting distribution: %s (expected %s but got %s)
uk: Конфліктуючий дистрибутив: %s (очікувався %s, але є %s)

en: Failed to fetch %s  %s
uk: Не вдалося завантажити %s  %s

en: I wasn't able to locate a file for the %s package. This might mean you need to manually fix this package. (due to missing arch)
uk: Я не зміг знайти файл для пакунку %s. Можливо, це значить, що вам потрібно власноруч виправити цей пакунок. (через відсутність 'arch')

en: Can't find a source to download version '%s' of '%s'
uk: Неможливо знайти джерело для завантаження версії '%s' для '%s'

en: The method driver %s could not be found.
uk: Драйвер для метода %s не знайдено.

en: Method %s did not start correctly
uk: Метод %s стартував некоректно

en: List directory %s is missing.
uk: Відсутня директорія зі списками: %s

en: Archives directory %s is missing.
uk: Відсутня директорія для архівів: %s

en: Unable to lock directory %s
uk: Неможливо заблокувати директорію %s

note: Only warn if there are no sources.list.d. Only warn if there is no sources.list file.
en: Unable to read %s
uk: Неможливо прочитати %s

en: Retrieving file %li of %li (%s remaining)
uk: Завантажується файл %li з %li (залишилось %s)

en: Retrieving file %li of %li
uk: Завантажується файл %li з %li

en: The package %s needs to be reinstalled, but I can't find an archive for it.
uk: Пакунок %s повинен бути перевстановленим, але я не можу знайти його архів.

en: Error, pkgProblemResolver::Resolve generated breaks, this may be caused by held packages.
uk: Помилка, pkgProblemResolver::Resolve згенерував зупинку, це може бути пов'язано з зафіксованими пакунками.

en: Unable to correct problems, you have held broken packages.
uk: Неможливо усунути проблеми, ви маєте поламані зафіксовані пакунки.

en: The package lists or status file could not be parsed or opened.
uk: Не можу обробити чи відкрити перелік пакунків чи статусний файл.

en: You may want to run apt-get update to correct these problems
uk: Для виправлення цих помилок Ви можете виконати apt-get update

en: The list of sources could not be read.
uk: Неможливо прочитати перелік вихідних кодів.

en: Regex compilation error - %s
uk: Помилка компіляції регулярного виразу - %s

en: Couldn't find task '%s'
uk: Неможливо знайти завдання '%s'

en: Couldn't find any package by regex '%s'
uk: Неможливо знайти ніякий пакунок через рег.вираз '%s'

en: Unable to locate package %s
uk: Не можу знайти пакунок %s

en: Can't select versions from package '%s' as it is purely virtual
uk: Неможливо вибирати версії пакунку '%s', так як він є чисто віртуальним

en: Can't select newest version from package '%s' as it is purely virtual
uk: Неможливо вибрати найновішу версію пакунку '%s', так як він є чисто віртуальним

en: Can't select candidate version from package %s as it has no candidate
uk: Неможливо вибрати версію пакунку %s, так як він не має кандидатів

en: Can't select installed version from package %s as it is not installed
uk: Неможливо вибрати встановлену версію пакунку %s, так як такий пакунок не встановлено

en: Can't select installed nor candidate version from package '%s' as it has neither of them
uk: Неможливо вибрати встановлений пакунок, або версію-кандидат пакунку '%s', так як вони відсутні

en: Release '%s' for '%s' was not found
uk: Випуск '%s' для '%s' не знайдено

en: Version '%s' for '%s' was not found
uk: Версія '%s' для '%s' не знайдена

en: Unmounting CD-ROM...
uk: Демонтується CD-ROM...

en: Using CD-ROM mount point %s
uk: Використовується точка монтування CD-ROM: %s

en: Waiting for disc...
uk: Чекаю на диск...

en: Mounting CD-ROM...
uk: Монтується CD-ROM...

en: Identifying...
uk: Ідентифікація...

en: Stored label: %s
uk: Записано мітку: %s

en: Scanning disc for index files...
uk: Сканується диск на вміст індексних файлів...

en: Found %zu package indexes, %zu source indexes, %zu translation indexes and %zu signatures
uk: Знайдено %zu індексів пакунків, %zu індексів вихідних текстів, %zu індексів перекладів і %zu підписів

en: Unable to locate any package files, perhaps this is not a Debian Disc or the wrong architecture?
uk: Неможливо знайти ніякі файли пакунків, можливо, що це не диск з Debian, або невірна архітектура?

en: Found label '%s'
uk: Знайдено мітку: '%s'

en: That is not a valid name, try again.
uk: Не є вірною назвою, спробуйте ще.

en: This disc is called: 
    '%s'
uk: Цей диск зветься: 
    '%s'

en: Copying package lists...
uk: Копіюються переліки пакунків...

en: Writing new source list
uk: Записується новий перелік вихідних текстів

en: Source list entries for this disc are:
uk: Перелік вихідних текстів для цього диска:

en: Unable to stat %s.
uk: Неможливо прочитати атрибути %s.

en: Invalid archive signature
uk: Невірний підпис архіву

en: Error reading archive member header
uk: Неможливо прочитати заголовок 'member' в архіві

en: Archive is too short
uk: Архів занадто малий

en: Failed to read the archive headers
uk: Не вдалося прочитати заголовки в архіві

en: Unable to stat the mount point %s
uk: Неможливо прочитати атрибути точки монтування %s

en: Failed to stat the cdrom
uk: Не вдалося прочитати атрибути cdrom

en: Command line option %s is not boolean
uk: Параметр %s командного рядка не є логічного типу 'boolean'

en: Option %s requires an argument.
uk: Параметр %s потребує аргумента.

en: Option %s: Configuration item specification must have an =<val>.
uk: Опція %s: Специфікація вимагає, щоб рядки у конфігурації мали вираз =<val>.

en: Option %s requires an integer argument, not '%s'
uk: Параметр %s потребує цілочислений аргумент, але не '%s'

en: Option '%s' is too long
uk: Параметр '%s' є занадто довгим

en: Sense %s is not understood, try true or false.
uk: Незрозумілий вираз %s, спробуйте true чи false.

en: Invalid operation %s
uk: Невірна дія %s

en: Unrecognized type abbreviation: '%c'
uk: Нерозпізнаваний тип абревіатури: '%c'

en: Syntax error %s:%u: Block starts with no name.
uk: Синтаксична помилка %s:%u: Блок починається без назви.

en: Syntax error %s:%u: Malformed tag
uk: Синтаксична помилка %s:%u: спотворений тег

en: Syntax error %s:%u: Extra junk after value
uk: Синтаксична помилка %s:%u: зайві символи після величини

en: Syntax error %s:%u: Directives can only be done at the top level
uk: Синтаксична помилка %s:%u: Директиви можуть бути виконані тільки на найвищому рівні

en: Syntax error %s:%u: Too many nested includes
uk: Синтаксична помилка %s:%u: Забагато вмонтованих (nested) включень

en: Syntax error %s:%u: Included from here
uk: Синтаксична помилка %s:%u: Включено звідси

en: Syntax error %s:%u: Unsupported directive '%s'
uk: Синтаксична помилка %s:%u: Директива '%s' не підтримується

en: Syntax error %s:%u: Extra junk at end of file
uk: Синтаксична помилка %s:%u: Зайве сміття в кінці файла

en: Corrupted archive
uk: Пошкоджений архів

en: Tar checksum failed, archive corrupted
uk: Контрольна сума tar архіва невірна, архів пошкоджений

en: Problem unlinking the file %s
uk: Проблема з роз'єднанням файла %s

en: Not using locking for read only lock file %s
uk: Блокування не використовується, так як файл блокування %s доступний тільки для зчитування

en: Could not open lock file %s
uk: Неможливо відкрити 'lock' файл %s

en: Not using locking for nfs mounted lock file %s
uk: Блокування не використовується, так як файл блокування %s знаходиться на файловій системі nfs

en: Could not get lock %s
uk: Неможливо отримати замок %s

en: List of files can't be created as '%s' is not a directory
uk: Неможливо створити перелік файлів, так як '%s' не є директорією

en: Ignoring '%s' in directory '%s' as it is not a regular file
uk: Ігнорується '%s' у директорії '%s', так як не є звичайним файлом

en: Ignoring file '%s' in directory '%s' as it has no filename extension
uk: Ігнорується файл '%s' у директорії '%s', так як він не має розширення

en: Ignoring file '%s' in directory '%s' as it has an invalid filename extension
uk: Ігнорується файл '%s' у директорії '%s', так як він має невірне розширення

en: Waited for %s but it wasn't there
uk: Очікував на %s, але його там не було

en: Sub-process %s received a segmentation fault.
uk: Підпроцес %s отримав 'segmentation fault' (фатальна помилка).

en: Sub-process %s received signal %u.
uk: Підпроцес %s отримав сигнал %u.

note: we forward the statuscode, so don't generate a message on the fd in this case
en: Sub-process %s returned an error code (%u)
uk: Підпроцес %s повернув код помилки (%u)

en: Sub-process %s exited unexpectedly
uk: Підпроцес %s раптово завершився

en: Read error
uk: Помилка зчитування

en: Write error
uk: Помилка запису

en: Problem closing the gzip file %s
uk: Проблема з закриттям gzip файла %s

en: Failed to create subprocess IPC
uk: Не вдалося створити IPC з породженим процесом

en: Failed to exec compressor
uk: Не вдалося виконати компресор

en: Could not open file %s
uk: Неможливо відкрити файл %s

en: Could not open file descriptor %d
uk: Неможливо відкрити файловий дескриптор %d

en: read, still have %llu to read but none left
uk: зчитування, повинен зчитати ще %llu байт, але нічого більше нема

en: write, still have %llu to write but couldn't
uk: записування, повинен був записати ще %llu байт, але не вдалося

en: Problem closing the file %s
uk: Проблема з закриттям файла %s

en: Problem renaming the file %s to %s
uk: Проблема з перейменуванням файла %s на %s

en: Problem syncing the file
uk: Проблема з синхронізацією файла

en: Unable to write to %s
uk: Неможливо записати в %s

en: Can't mmap an empty file
uk: Неможливо відобразити в пам'яті (mmap) пустий файл

en: Couldn't make mmap of %llu bytes
uk: Неможливо зробити mmap для %llu байт

en: Couldn't duplicate file descriptor %i
uk: Неможливо створити копію файлового дескриптора %i

en: Unable to close mmap
uk: Не вдалося закрити mmap

en: Unable to synchronize mmap
uk: Не вдалося синхронізувати mmap

en: Couldn't make mmap of %lu bytes
uk: Неможливо відобразити в пам'яті %lu байт

en: Failed to truncate file
uk: Не вдалося обрізати файл

en: Unable to increase the size of the MMap as the limit of %lu bytes is already reached.
uk: Неможливо збільшити розмір MMap, так як обмеження в %lu байт вже досягнуто.

en: Unable to increase size of the MMap as automatic growing is disabled by user.
uk: Неможливо збільшити розмір MMap, так як автоматичне збільшення вимкнено користувачем.

en: %c%s... Error!
uk: %c%s... Помилка!

en: %c%s... Done
uk: %c%s... Виконано

note: TRANSLATOR: d means days, h means hours, min means minutes, s means seconds
en: %lid %lih %limin %lis
uk: %liд %liг %liхв %liс

note: TRANSLATOR: h means hours, min means minutes, s means seconds
en: %lih %limin %lis
uk: %liг %liхв %liс

note: TRANSLATOR: min means minutes, s means seconds
en: %limin %lis
uk: %liхв %liс

note: TRANSLATOR: s means seconds
en: %lis
uk: %liс

en: Selection %s not found
uk: Вибір %s не знайдено

en: This is not a valid DEB archive, missing '%s' member
uk: Невірний DEB архів, відсутній член '%s'

en: Internal error, could not locate member %s
uk: Внутрішня помилка, не можу знайти складову частину %s

en: Unparsable control file
uk: Контрольний файл не можливо обробити

en: Unable to parse Release file %s
uk: Неможливо проаналізувати 'Release' файл %s

en: No sections in Release file %s
uk: Немає секцій у 'Release' файлі %s

en: No Hash entry in Release file %s
uk: Немає запису 'Hash' у 'Release' файлі %s

en: Invalid '%s' entry in Release file %s
uk: Невірний запис '%s' у 'Release' файлі %s

en: Unable to parse package file %s (%d)
uk: Неможливо проаналізувати файл пакунку %s (%d)

note: TRANSLATORS: the %s contains the recovery command, usually dpkg --configure -a
en: dpkg was interrupted, you must manually run '%s' to correct the problem.
uk: dpkg було перервано, ви повинні вручну запустити '%s' аби виправити проблему.

en: Unable to lock the administration directory (%s), is another process using it?
uk: Неможливо заблокувати адміністративну директорію (%s), може її використовує інший процес?

en: Unable to lock the administration directory (%s), are you root?
uk: Неможливо заблокувати адміністративну директорію (%s), ви root?

en: Not locked
uk: Не заблоковано

note: we don't care for the difference
en: Preparing %s
uk: Підготовка %s

en: Preparing to configure %s
uk: Підготовка до конфігурації %s

en: Preparing for removal of %s
uk: Підготовка до видалення %s

en: Preparing to completely remove %s
uk: Підготовка до повного видалення %s

en: Noting disappearance of %s
uk: Взято до відома зникнення %s

en: Running post-installation trigger %s
uk: Виконується післяустановочний ініціатор %s

en: Installed %s
uk: Встановлено %s

en: Configuring %s
uk: Налаштовується %s

note: FIXME: use a better string after freeze
en: Directory '%s' missing
uk: Директорія '%s' відсутня

en: Could not open file '%s'
uk: Неможливо відкрити файл '%s'

en: Unpacking %s
uk: Розпакування %s

en: Installing %s
uk: Встановлюється %s

en: Removing %s
uk: Видаляється %s

en: Completely removing %s
uk: Повністю видаляється %s

en: Completely removed %s
uk: Повністю видалено %s

en: Operation was interrupted before it could finish
uk: Операцію було перервано до того, як вона мала завершитися

en: No apport report written because MaxReports is reached already
uk: Звіт apport не був записаний, тому що параметр MaxReports вже досягнув максимальної величини

note: check if its not a follow up error
en: dependency problems - leaving unconfigured
uk: проблеми з залежностями - залишено неналаштованим

en: No apport report written because the error message indicates its a followup error from a previous failure.
uk: Звіт apport не був записаний, тому що повідомлення про помилку вказує на те, що ця помилка є наслідком попередньої невдачі.

en: No apport report written because the error message indicates a disk full error
uk: Звіт apport не був записаний, тому що повідомлення про помилку вказує на відсутність вільного місця на диску

en: No apport report written because the error message indicates a out of memory error
uk: Звіт apport не був записаний, тому що повідомлення про помилку вказує на відсутність вільного місця у пам'яті

en: No apport report written because the error message indicates a dpkg I/O error
uk: Звіт apport не був записаний, тому що повідомлення про помилку вказує на помилку В/В (I/O) у dpkg

en: Building dependency tree
uk: Побудова дерева залежностей

en: Candidate versions
uk: Версії кандидатів

en: Dependency generation
uk: Ґенерація залежностей

en: Reading state information
uk: Зчитування інформації про стан

en: Failed to open StateFile %s
uk: Не вдалося відкрити StateFile %s

en: Failed to write temporary StateFile %s
uk: Не вдалося записати до тимчасового StateFile файла %s

en: Failed to write file %s
uk: Не вдалося записати файл %s

en: Failed to close file %s
uk: Не вдалося закрити файл %s

en: External solver failed without a proper error message
uk: Зовнішній розв'язувач завершився невдало без відповідного повідомлення про помилку

en: Calculating upgrade
uk: Обчислення оновлень

en: Wrote %i records.
uk: Записано %i записів.

en: Wrote %i records with %i missing files.
uk: Записано %i записів з %i відсутніми файлами.

en: Wrote %i records with %i mismatched files
uk: Записано %i записів з %i невідповідними файлам

en: Wrote %i records with %i missing files and %i mismatched files
uk: Записано %i записів з %i відсутніми і %i невідповідними файлами

en: Can't find authentication record for: %s
uk: Неможливо знайти аутентифікаційний запис для: %s

en: Hash mismatch for: %s
uk: Невідповідність хешу для: %s

en: Packaging system '%s' is not supported
uk: Система пакування '%s' не підтримується

en: Unable to determine a suitable packaging system type
uk: Неможливо визначити тип необхідної системи пакування

note: send status information that we are about to fork dpkg
en: Running dpkg
uk: Виконується dpkg

en: Could not perform immediate configuration on '%s'. Please see man 5 apt.conf under APT::Immediate-Configure for details. (%d)
uk: Неможливо прямо налаштувати конфігурацію на '%s'. Будь-ласка, дивіться man 5 apt.conf, нижче APT::Immediate-Configure для деталей. (%d)

en: Could not configure '%s'.
uk: Неможливо налаштувати '%s'.

en: This installation run will require temporarily removing the essential package %s due to a Conflicts/Pre-Depends loop. This is often bad, but if you really want to do it, activate the APT::Force-LoopBreak option.
uk: Для виконання даного встановлення потрібне тимчасове видалення важливого пакунку %s через петлеві конфлікти/пре-залежності (Pre-Depends loop). Це погано, але якщо Ви дійсно бажаєте зробити це, активуйте параметр APT::Force-LoopBreak.

en: Empty package cache
uk: Кеш пакунків пустий

en: The package cache file is corrupted
uk: Файл кешу пакунків пошкоджений

en: The package cache file is an incompatible version
uk: Файл кешу пакунків має несумісну версію

en: This APT does not support the versioning system '%s'
uk: Цей APT не підтримує систему призначення версій '%s'

en: Depends
uk: Залежності (Depends)

en: PreDepends
uk: Пре-Залежності (PreDepends)

en: Suggests
uk: Пропонує (Suggests)

en: Conflicts
uk: Конфлікти (Conflicts)

en: Recommends
uk: Рекомендує (Recommends)

en: Replaces
uk: Заміняє (Replaces)

en: Breaks
uk: Ламає (Breaks)

en: Enhances
uk: Покращує (Enhances)

en: Obsoletes
uk: Застарілі (Obsoletes)

en: important
uk: важливі (important)

en: required
uk: необхідні (required)

en: standard
uk: стандартні (standard)

en: extra
uk: додаткові (extra)

en: optional
uk: необов'язкові (optional)

en: Cache has an incompatible versioning system
uk: Кеш має несумісну систему призначення версій

note: TRANSLATOR: The first placeholder is a package name, the other two should be copied verbatim as they include debug info
en: Error occurred while processing %s (%s%d)
uk: Виникла помилка під час обробки %s (%s%d)

en: Wow, you exceeded the number of package names this APT is capable of.
uk: Ого! Ви перевищили кількість імен пакунків, які APT може обробити.

en: Wow, you exceeded the number of versions this APT is capable of.
uk: Ого! Ви перевищили кількість версій, які APT може обробити.

en: Wow, you exceeded the number of descriptions this APT is capable of.
uk: Ого! Ви перевищили кількість описів, які APT може обробити.

en: Wow, you exceeded the number of dependencies this APT is capable of.
uk: Ого! Ви перевищили кількість залежностей, які APT може обробити.

en: Reading package lists
uk: Зчитування переліків пакунків

en: IO Error saving source cache
uk: Помилка IO під час збереження кешу вихідних текстів

en: Index file type '%s' is not supported
uk: Тип '%s' індексного файлу не підтримується

en: The value '%s' is invalid for APT::Default-Release as such a release is not available in the sources
uk: Невірне значення '%s' для APT::Default-Release, так як такий випуск не є доступним у вихідних кодах

en: Invalid record in the preferences file %s, no Package header
uk: Невірний запис у файлі налаштувань %s, відсутній заголовок Package

en: Did not understand pin type %s
uk: Не зрозумів тип %s для фіксатора пакунків (pin)

en: No priority (or zero) specified for pin
uk: Не встановлено пріоритету (або стоїть 0) для фіксатора пакунків (pin)

en: Malformed line %u in source list %s (type)
uk: Спотворений рядок %u у переліку джерел %s (тип)

en: Type '%s' is not known on line %u in source list %s
uk: Невідомий тип '%s' на рядку %u в переліку джерел %s

en: Some index files failed to download. They have been ignored, or old ones used instead.
uk: Деякі індексні файли не вдалося завантажити. Вони були зігноровані, або замість них були використані старіші версії.

note: TRANSLATOR: Very short word to be displayed before unchanged files in 'apt-get update'
en: Hit:%lu %s
uk: В кеші:%lu %s

note: TRANSLATOR: Very short word to be displayed for files processed in 'apt-get update' Potentially replaced later by "Hit:", "Ign:" or "Err:" if something (bad) happens
en: Get:%lu %s
uk: Отр:%lu %s

note: TRANSLATOR: Very short word to be displayed for files in 'apt-get update' which failed to download, but the error is ignored (compare "Err:")
en: Ign:%lu %s
uk: Ігн:%lu %s

note: TRANSLATOR: Very short word to be displayed for files in 'apt-get update' which failed to download and the error is critical (compare "Ign:")
en: Err:%lu %s
uk: Пом:%lu %s

en: Fetched %sB in %s (%sB/s)
uk: Отримано %sB за %sB (%sB/s)

en:  [Working]
uk:  [Йде робота]

en: Correcting dependencies...
uk: Виправлення залежностей...

en:  failed.
uk:  невдача.

en: Unable to correct dependencies
uk: Неможливо скоригувати залежності

en: Unable to minimize the upgrade set
uk: Неможливо мінімізувати набір оновлень

en:  Done
uk:  Виконано

en: You might want to run 'apt --fix-broken install' to correct these.
uk: Для виправлення цих помилок ви можете скористатися 'apt --fix-broken install'.

en: Unmet dependencies. Try 'apt --fix-broken install' with no packages (or specify a solution).
uk: Незадоволені залежності. Спробуйте виконати 'apt --fix-broken install', не вказуючи назв пакунків (або вкажіть рішення).

en: Note, selecting '%s' for task '%s'
uk: Помітьте, вибирається '%s' для завдання '%s'

en: Note, selecting '%s' for regex '%s'
uk: Помітьте, вибирається '%s' для регулярного виразу '%s'

en: Package %s is a virtual package provided by:
uk: Пакунок %s - віртуальний, його функції надаються пакунками:

en:  [Not candidate version]
uk:  [Версія не кандидат]

en: You should explicitly select one to install.
uk: Ви повинні явно вказати, який саме ви хочете встановити.

en: Package %s is not available, but is referred to by another package.
    This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or
    is only available from another source
uk: Пакунок %s недоступний, але згадується у переліку залежностей іншого пакунка.
    Це може означати, що пакунок відсутній, застарів, або доступний з джерел, не згаданих в sources.list

en: However the following packages replace it:
uk: Однак наступні пакунки заміняють його:

en: Package '%s' has no installation candidate
uk: Для пакунка '%s' не знайдено кандидатів на встановлення

en: Virtual packages like '%s' can't be removed
uk: Віртуальні пакунки як '%s' не можуть бути видаленими

note: TRANSLATORS: Note, this is not an interactive question
en: Package '%s' is not installed, so not removed. Did you mean '%s'?
uk: Пакунок '%s' не встановлений, тому не видалений. Можливо ви мали на увазі '%s'?

en: Package '%s' is not installed, so not removed
uk: Пакунок '%s' не встановлений, тому не видалений

en: Note, selecting '%s' instead of '%s'
uk: Помітьте, вибирається '%s' замість '%s'

en: This APT has Super Cow Powers.
uk: Цей APT має Супер-Коров'ячу Силу.

en: No packages found
uk: Не знайдено жодного пакунка

en: WARNING: The following packages cannot be authenticated!
uk: УВАГА: Наступні пакунки неможливо автентифікувати!

en: Authentication warning overridden.
uk: Автентифікаційне попередження не прийнято до уваги.

en: Some packages could not be authenticated
uk: Деякі пакунки неможливо автентифікувати

en: Install these packages without verification?
uk: Встановити ці пакунки без перевірки?

en: Couldn't determine free space in %s
uk: Не вдалося визначити кількість вільного місця в %s

en: You don't have enough free space in %s.
uk: Недостатньо вільного місця в %s.

en: Unable to lock the download directory
uk: Неможливо заблокувати директорію для завантаження

en: Some packages could not be installed. This may mean that you have
    requested an impossible situation or if you are using the unstable
    distribution that some required packages have not yet been created
    or been moved out of Incoming.
uk: Деякі пакунки неможливо встановити. Можливо, Ви просите неможливого,
    або ж використовуєте нестабільний дистрибутив, і запитані Вами пакунки
    ще не створені або були вилучені з Incoming.

note: if (Packages == 1) { c1out << std::endl; c1out << _("Since you only requested a single operation it is extremely likely that\n" "the package is simply not installable and a bug report against\n" "that package should be filed.") << std::endl; }
en: The following information may help to resolve the situation:
uk: Наступна інформація можливо допоможе Вам виправити ситуацію:

en: Broken packages
uk: Зламані пакунки

en: Unable to fetch some archives, maybe run apt-get update or try with --fix-missing?
uk: Неможливо завантажити деякі архіви, імовірно треба виконати apt-get update або спробувати повторити запуск з ключем --fix-missing?

en: Internal error, InstallPackages was called with broken packages!
uk: Внутрішня помилка, InstallPackages була викликана з непрацездатними пакунками!

en: Packages need to be removed but remove is disabled.
uk: Необхідно видалити пакунки, але видалення заборонене.

en: Internal error, Ordering didn't finish
uk: Внутрішня помилка, Ordering не завершилася

en: How odd... The sizes didn't match, email apt@packages.debian.org
uk: Дивно... Розбіжність розмірів, напишіть на apt@packages.debian.org

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement strings, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: Need to get %sB/%sB of archives.
uk: Необхідно завантажити %sB/%sB архівів.

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement string, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: Need to get %sB of archives.
uk: Необхідно завантажити %sB архівів.

en: After this operation, %sB of additional disk space will be used.
uk: Після цієї операції об'єм зайнятого дискового простору зросте на %sB.

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement string, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: After this operation, %sB disk space will be freed.
uk: Після цієї операції об'єм зайнятого дискового простору зменшиться на %sB.

en: Trivial Only specified but this is not a trivial operation.
uk: Вказано виконання тільки тривіальних операцій, але це не тривіальна операція.

en: Do you want to continue?
uk: Бажаєте продовжити?

en: Abort.
uk: Перервано.

en: Some files failed to download
uk: Деякі файли не вдалося завантажити

en: Download complete and in download only mode
uk: Завантаження завершено в режимі "тільки завантаження"

en: --fix-missing and media swapping is not currently supported
uk: --fix-missing і зміна носія в даний момент не підтримується

en: Unable to correct missing packages.
uk: Неможливо виправити втрачені пакунки.

en: Aborting install.
uk: Переривається встановлення.

en: The following package disappeared from your system as
    all files have been overwritten by other packages: | The following packages disappeared from your system as
    all files have been overwritten by other packages:
uk[0]: Вказаний пакунок зник з вашої системи, так як
    усі файли були перезаписані іншими пакунками:
uk[1]: Вказані пакунки зникли з вашої системи, так як
    усі файли були перезаписані іншими пакунками:
uk[2]: Вказані пакунки зникли з вашої системи, так як
    усі файли були перезаписані іншими пакунками:

en: Note: This is done automatically and on purpose by dpkg.
uk: Увага: це зроблено автоматично і умисно dpkg'ем.

en: We are not supposed to delete stuff, can't start AutoRemover
uk: Нам не дозволено видаляти, неможливо запустити AutoRemover

en: Hmm, seems like the AutoRemover destroyed something which really
    shouldn't happen. Please file a bug report against apt.
uk: Хм, виглядає так, що AutoRemover помилково знищив щось потрібне.
    Будь-ласка відправте багрепорт щодо apt.

en: Internal Error, AutoRemover broke stuff
uk: Внутрішня Помилка, AutoRemover щось поламав

en: Use '%s' to remove it. | Use '%s' to remove them.
uk[0]: Використовуйте '%s' щоб видалити його.
uk[1]: Використовуйте '%s' щоб видалити їх.
uk[2]: Використовуйте '%s' щоб видалити їх.

en: The following package was automatically installed and is no longer required: | The following packages were automatically installed and are no longer required:
uk[0]: Наступний пакунок був встановлений автоматично і більше не потрібен:
uk[1]: Наступні пакунки були встановлені автоматично і більше не потрібні:
uk[2]: Наступні пакунки були встановлені автоматично і більше не потрібні:

en: %lu package was automatically installed and is no longer required.
     | %lu packages were automatically installed and are no longer required.
uk[0]: %lu пакунок був встановлений автоматично і більше не потрібен.
uk[1]: %lu пакунка було встановлено автоматично і вони більше не потрібні.
uk[2]: %lu пакунків було встановлено автоматично і вони більше не потрібні.

en: Suggested packages:
uk: Пропоновані пакунки:

en: Recommended packages:
uk: Рекомендовані пакунки:

en: Skipping %s, it is already installed and upgrade is not set.
uk: Пропускається %s, пакунок вже встановлений і опція ОНОВИТИ не встановлена.

en: Skipping %s, it is not installed and only upgrades are requested.
uk: Пропускається %s, пакунок не встановлений, а запитуються тільки оновлення.

en: Reinstallation of %s is not possible, it cannot be downloaded.
uk: Перевстановлення %s неможливе, бо він не може бути завантаженим.

en: %s set to manually installed.
uk: %s позначений як встановлений вручну.

en: Selected version '%s' (%s) for '%s'
uk: Обрана версія '%s' (%s) для '%s'

en: Selected version '%s' (%s) for '%s' because of '%s'
uk: Обрана версія '%s' (%s) для '%s' через '%s'

note: TRANSLATORS: placeholder is a binary name like apt or apt-get
en: NOTE: This is only a simulation!
          %s needs root privileges for real execution.
          Keep also in mind that locking is deactivated,
          so don't depend on the relevance to the real current situation!
uk: УВАГА: Це тільки симуляція!
           %s потребує права root для реального запуску.
           Також не забувайте, що блокування вимикається,
           тому не очікуйте на відповідність поточній реальній ситуації!

en: but %s is installed
uk: але %s вже встановлений

en: but %s is to be installed
uk: але %s буде встановлений

en: but it is not installable
uk: але він не може бути встановлений

en: but it is a virtual package
uk: але це віртуальний пакунок

en: but it is not going to be installed
uk: але він не буде встановлений

en: but it is not installed
uk: але він не встановлений

en:  or
uk:  чи

en: The following packages have unmet dependencies:
uk: Пакунки, що мають незадоволені залежності:

en: The following NEW packages will be installed:
uk: НОВІ пакунки, які будуть встановлені:

en: The following packages will be REMOVED:
uk: Пакунки, які будуть ВИДАЛЕНІ:

en: The following packages have been kept back:
uk: Пакунки, які залишені в незмінному стані:

en: The following packages will be upgraded:
uk: Пакунки, які будуть ОНОВЛЕНІ:

en: The following packages will be DOWNGRADED:
uk: Пакунки, які будуть замінені на СТАРІШІ версії:

en: The following held packages will be changed:
uk: Пакунки, які мали б залишитися без змін, але будуть замінені:

en: %s (due to %s)
uk: %s (внаслідок %s)

en: WARNING: The following essential packages will be removed.
    This should NOT be done unless you know exactly what you are doing!
uk: УВАГА: Наступні важливі пакунки будуть вилучені.
    НЕ РОБІТЬ цього, якщо ви НЕ уявляєте собі всі можливі наслідки!

en: %lu upgraded, %lu newly installed,
uk: оновлено %lu, встановлено %lu нових,

en: %lu reinstalled,
uk: %lu перевстановлено,

en: %lu downgraded,
uk: %lu замінено на старіші версії,

en: %lu to remove and %lu not upgraded.
uk: %lu відмічено для видалення і %lu не оновлено.

en: %lu not fully installed or removed.
uk: не встановлено(видалено) до кінця %lu пакунків.

en: You must give at least one search pattern
uk: Ви повинні задати не менше одного шаблону пошуку

en: Package files:
uk: Переліки пакунків:

en: Cache is out of sync, can't x-ref a package file
uk: Кеш не синхронізований, неможливо знайти посилання на перелік пакунків

note: Show any packages have explicit pins
en: Pinned packages:
uk: Зафіксовані пакунки:

en:   Installed:
uk:   Встановлено:

en:   Candidate:
uk:   Кандидат:

en: (none)
uk: (відсутній)

note: Show the priority tables
en:   Version table:
uk:   Таблиця версій:

en: Picking '%s' as source package instead of '%s'
uk: Обираю '%s' як пакунок вихідних текстів, замість '%s'

en: Must specify at least one package to fetch source for
uk: Вкажіть як мінімум один пакунок, для якого необхідно завантажити вихідні тексти

en: Unable to find a source package for %s
uk: Неможливо знайти пакунок з вихідними текстами для %s

en: NOTICE: '%s' packaging is maintained in the '%s' version control system at:
    %s
uk: УВАГА: Пакування '%s' відбувається в системі контролю версій '%s' на:
    %s

en: Please use:
    %s
    to retrieve the latest (possibly unreleased) updates to the package.
uk: Будь-ласка використовуйте:
    %s
    щоб отримати найновіші (потенційно не випущені) оновлення до пакунку.

en: Skipping already downloaded file '%s'
uk: Пропускаємо вже завантажений файл '%s'

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement strings, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: Need to get %sB/%sB of source archives.
uk: Необхідно завантажити %sB/%sB з архівів вихідних текстів.

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement string, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: Need to get %sB of source archives.
uk: Потрібно завантажити %sB архівів з вихідними текстами.

en: Fetch source %s
uk: Завантаження вихідних текстів %s

en: Failed to fetch some archives.
uk: Деякі архіви не вдалося завантажити.

en: Skipping unpack of already unpacked source in %s
uk: Пропускається розпакування вихідних текстів, тому що вже розпаковано в %s

en: Unpack command '%s' failed.
uk: Команда розпакування '%s' завершилася невдало.

en: Check if the 'dpkg-dev' package is installed.
uk: Перевірте, чи встановлений пакунок 'dpkg-dev'.

en: Build command '%s' failed.
uk: Команда побудови '%s' закінчилася невдало.

en: Unable to get build-dependency information for %s
uk: Неможливо одержати інформацію про залежності для побудови %s

en: %s has no build depends.
uk: %s не має залежностей для побудови.

en: No architecture information available for %s. See apt.conf(5) APT::Architectures for setup
uk: Відсутня інформація про архітектуру для %s. Дивись apt.conf(5) APT::Архітектури для налащтування

en: Must specify at least one package to check builddeps for
uk: Для перевірки залежностей для побудови необхідно вказати як мінімум один пакунок

en: Failed to process build dependencies
uk: Обробка залежностей для побудови закінчилася невдало

en: Package %s version %s has an unmet dep:
uk: Пакунок %s версії %s має незадоволену залежність:

en: The update command takes no arguments
uk: Команді update не потрібні аргументи

en: Total package names:
uk: Всього імен пакунків:

en: Total package structures:
uk: Всього структур пакунків:

en:   Normal packages:
uk:   Нормальних пакунків:

en:   Pure virtual packages:
uk:   Цілком віртуальних пакунків:

en:   Single virtual packages:
uk:   Окремих віртуальних пакунків:

en:   Mixed virtual packages:
uk:   Змішаних віртуальних пакунків:

en:   Missing:
uk:   Відсутні:

en: Total distinct versions:
uk: Всього унікальних версій:

en: Total distinct descriptions:
uk: Всього унікальних описів:

en: Total dependencies:
uk: Всього залежностей:

en: Total ver/file relations:
uk: Всього відносин Версія/Файл:

en: Total Desc/File relations:
uk: Всього відносин Опис/Файл:

en: Total globbed strings:
uk: Всього відфільтрованих (globbed) рядків:

en: Total space accounted for:
uk: Загальний простір полічений для:

en: This command is deprecated. Please use 'apt-mark showauto' instead.
uk: Ця команда є застарілою. Будь-ласка використовуйте 'apt-mark showauto'

en: Show source records
uk: показати інформацію про вихідний текст (source)

en: Search the package list for a regex pattern
uk: знайти пакунки, назва яких задовольняє регулярний вираз

en: Show raw dependency information for a package
uk: показати інформацію про залежності пакунка

en: Show reverse dependency information for a package
uk: показати інформацію про зворотні залежності пакунка

en: Show a readable record for the package
uk: показати інформацію про пакунок в зрозумілій формі

en: List the names of all packages in the system
uk: показати імена всіх пакунків у системі

en: Show policy settings
uk: показати поточну політику

en: Please provide a name for this Disc, such as 'Debian 5.0.3 Disk 1'
uk: Задайте назву для цього Диска, наприклад 'Debian 5.0.3 Disk 1'

en: Failed to mount '%s' to '%s'
uk: Не вдалося під'єднати '%s' до '%s'

en: Repeat this process for the rest of the CDs in your set.
uk: Повторіть цей процес для решти CD з вашого набору.

en: Arguments not in pairs
uk: Аргументи не в парах

en: Cannot get debconf version. Is debconf installed?
uk: Неможливо визначити версію debconf. Він встановлений?

en: Couldn't find package %s
uk: Не можу знайти пакунок %s

en: %s set to automatically installed.
uk: %s позначений як автоматично встановлений.

en: This command is deprecated. Please use 'apt-mark auto' and 'apt-mark manual' instead.
uk: Ця команда застаріла. Будь-ласка, використовуйте замість неї 'apt-mark auto' і 'apt-mark manual'.

en: Internal error, problem resolver broke stuff
uk: Внутрішня помилка, вирішувач проблем щось поламав

en: Supported modules:
uk: Підтримувані модулі:

en: Retrieve new lists of packages
uk: завантажити нові переліки пакунків

en: Perform an upgrade
uk: виконати оновлення пакунків

en: Install new packages (pkg is libc6 not libc6.deb)
uk: встановити нові пакунки (назва пакунка вказується як libc6, а не libc6.deb)

en: Remove packages
uk: видалити пакунки

en: Remove packages and config files
uk: видалити пакунки разом з іхніми конфігураційними файлами

en: Remove automatically all unused packages
uk: видалити автоматично усі пакунки, що не використовуються

en: Distribution upgrade, see apt-get(8)
uk: оновити всю систему, докладніше в apt-get(8)

en: Follow dselect selections
uk: керуватися вибором, зробленим у dselect

en: Configure build-dependencies for source packages
uk: завантажити все необхідне для побудови зазначеного пакунку з вихідних текстів

en: Erase downloaded archive files
uk: видалити завантажені архіви

en: Erase old downloaded archive files
uk: видалити старі завантажені архіви

en: Verify that there are no broken dependencies
uk: перевірити наявність порушених залежностей

en: Download source archives
uk: завантажити архіви з вихідними текстами

en: Download the binary package into the current directory
uk: завантажити двійковий пакунок у поточну директорію

en: Download and display the changelog for the given package
uk: завантажити і показати журнал змін для визначеного пакунку

en: %s can not be marked as it is not installed.
uk: %s не може бути позначений, тому що він не встановлений.

en: %s was already set to manually installed.
uk: %s вже був позначений, як встановлений вручну.

en: %s was already set to automatically installed.
uk: %s вже був позначений, як автоматично встановлений.

en: %s was already set on hold.
uk: %s вже був зафіксований.

en: %s was already not on hold.
uk: %s вже був незафіксований.

en: Executing dpkg failed. Are you root?
uk: Не вдалося виконати dpkg. Ви root?

en: %s set on hold.
uk: %s зафіксовано.

en: Canceled hold on %s.
uk: Фіксацію для %s відмінено.

en: Mark the given packages as automatically installed
uk: позначити вказані пакунки як автоматично встановлені

en: Mark the given packages as manually installed
uk: позначити вказані пакунки як встановлені вручну

en: Unknown package record!
uk: Невідомий запис про пакунок!

en: Bad default setting!
uk: Неправильне значення за умовчанням!

en: Do you want to erase any previously downloaded .deb files?
uk: Чи хочете ви видалити всі раніше завантажені .deb файли?

en: Some errors occurred while unpacking. Packages that were installed
uk: Під час розпакування виникли якісь помилки. Пакунки, які були встановлені

en: will be configured. This may result in duplicate errors
uk: будуть налаштовані. Це може призвести до повторення помилок

en: or errors caused by missing dependencies. This is OK, only the errors
uk: або виникнення нових через незадоволені залежності. Це нормально,тільки помилки

en: above this message are important. Please fix them and run [I]nstall again
uk: зазначені вище цього повідомлення є важливими. Будь-ласка, виправте їх і виконайте установку '[I]nstall' ще раз

en: Merging available information
uk: Об'єднання доступної інформації

en: Package extension list is too long
uk: Список розширень, припустимих для пакунків, занадто довгий

en: Error processing directory %s
uk: Помилка обробки директорії %s

en: Source extension list is too long
uk: Список розширень, припустимих для пакунків з вихідними текстами, занадто довгий

en: Error writing header to contents file
uk: Помилка запису заголовка в повний перелік вмісту пакунків (Contents)

en: Error processing contents %s
uk: Помилка обробки повного переліку вмісту пакунків (Contents) %s

en: Usage: apt-ftparchive [options] command
    Commands: packages binarypath [overridefile [pathprefix]]
              sources srcpath [overridefile [pathprefix]]
              contents path
              release path
              generate config [groups]
              clean config
    
    apt-ftparchive generates index files for Debian archives. It supports
    many styles of generation from fully automated to functional replacements
    for dpkg-scanpackages and dpkg-scansources
    
    apt-ftparchive generates Package files from a tree of .debs. The
    Package file contains the contents of all the control fields from
    each package as well as the MD5 hash and filesize. An override file
    is supported to force the value of Priority and Section.
    
    Similarly apt-ftparchive generates Sources files from a tree of .dscs.
    The --source-override option can be used to specify a src override file
    
    The 'packages' and 'sources' command should be run in the root of the
    tree. BinaryPath should point to the base of the recursive search and 
    override file should contain the override flags. Pathprefix is
    appended to the filename fields if present. Example usage from the 
    Debian archive:
       apt-ftparchive packages dists/potato/main/binary-i386/ > \
                   dists/potato/main/binary-i386/Packages
    
    Options:
      -h    This help text
      --md5 Control MD5 generation
      -s=?  Source override file
      -q    Quiet
      -d=?  Select the optional caching database
      --no-delink Enable delinking debug mode
      --contents  Control contents file generation
      -c=?  Read this configuration file
      -o=?  Set an arbitrary configuration option
uk: Використання: apt-ftparchive [параметри] команда
    Команди:  packages binarypath [overridefile [pathprefix]]
              sources srcpath [overridefile [pathprefix]]
              contents path
              release path
              generate config [groups]
              clean config
    
    apt-ftparchive генерує індексні файли архівів Debian. Він підтримує
    безліч стилів генерації: від повністю автоматичного до функціональної заміни
    програм dpkg-scanpackages і dpkg-scansources
    
    apt-ftparchive генерує файли Package (переліки пакунків) для дерева
    тек, що містять файли .deb. Файл Package містить у собі керуючі
    поля кожного пакунка, а також хеш MD5 і розмір файлу. Значення керуючих
    полів "пріоритет" (Priority) і "секція" (Section) можуть бути змінені з
    допомогою файлу override.
    
    Крім того, apt-ftparchive може генерувати файли Sources з дерева
    тек, що містять файли .dsc. Для вказівки файлу override у цьому 
    режимі можна використати параметр --source-override.
    
    Команди 'packages' і 'sources' треба виконувати, перебуваючи в кореневій теці
    дерева, що ви хочете обробити. BinaryPath повинен вказувати на місце,
    з якого починається рекурсивний обхід, а файл перепризначень (override)
    повинен містити запис про перепризначення керуючих полів. Якщо був зазначений
    Pathprefix, то його значення додається до керуючих полів, що містять
    імена файлів. Приклад використання для архіву Debian:
       apt-ftparchive packages dists/potato/main/binary-i386/ > \
                   dists/potato/main/binary-i386/Packages
    
    Параметри:
      -h    Цей текст
      --md5 Керування генерацією MD5-хешів
      -s=?  Вказати файл перепризначень (override) для пакунків з вихідними текстами
      -q    Не виводити повідомлення в процесі роботи
      -d=?  Вказати кешуючу базу даних (не обов'язково)
      --no-delink Включити режим налагодження процесу видалення файлів
      --contents  Керування генерацією повного переліку вмісту пакунків
                  (файлу Contents)
      -c=?  Використати зазначений конфігураційний файл
      -o=?  Вказати довільний параметр конфігурації

en: No selections matched
uk: Збігів не виявлено

en: Some files are missing in the package file group `%s'
uk: У групі пакунків '%s' відсутні деякі файли

en: DB was corrupted, file renamed to %s.old
uk: БД була пошкоджена, файл перейменований на %s.old

en: DB is old, attempting to upgrade %s
uk: БД застаріла, намагаюсь оновити %s

en: DB format is invalid. If you upgraded from an older version of apt, please remove and re-create the database.
uk: Невірний формат БД. Якщо ви оновилися зі старої версії apt, будь-ласка видаліть і наново створіть базу-даних.

en: Unable to open DB file %s: %s
uk: Не вдалося відкрити файл БД %s: %s

en: Archive has no control record
uk: В архіві немає запису 'control'

en: Unable to get a cursor
uk: Неможливо одержати курсор

en: realloc - Failed to allocate memory
uk: realloc - Не вдалося виділити пам'ять

en: Unknown compression algorithm '%s'
uk: Невідомий алгоритм стиснення '%s'

en: Compressed output %s needs a compression set
uk: Для отримання стиснутого виводу %s необхідно ввімкнути стиснення

en: Failed to create IPC pipe to subprocess
uk: Не вдалося створити IPC канал для підпроцесу

en: Failed to fork
uk: Не вдалося породити процес (fork)

en: Compress child
uk: Процес-нащадок, що виконує пакування

en: Internal error, failed to create %s
uk: Внутрішня помилка, не вдалося створити %s

en: IO to subprocess/file failed
uk: Помилка уведення/виводу в підпроцес/файл

en: Failed to read while computing MD5
uk: Помилка зчитування під час обчислення MD5

en: Failed to rename %s to %s
uk: Не вдалося перейменувати %s на %s

en: Unable to open %s
uk: Не вдалося відкрити %s

en: Failed to read the override file %s
uk: Не вдалося прочитати файл перепризначень (override) %s

en: W: Unable to read directory %s
uk: У: Не вдалося прочитати директорію %s

en: W: Unable to stat %s
uk: У: Неможливо прочитати атрибути %s

en: E:
uk: П:

en: W:
uk: У:

en: E: Errors apply to file
uk: П: Помилки відносяться до файлу

en: Failed to resolve %s
uk: Не вдалося визначити %s

en: Tree walking failed
uk: Не вдалося зробити обхід дерева

en: Failed to open %s
uk: Не вдалося відкрити %s

en: *** Failed to link %s to %s
uk: *** Не вдалося створити посилання %s на %s

en:  DeLink limit of %sB hit.
uk:  Перевищено ліміт в %sB в DeLink.

en: Archive had no package field
uk: Архів не мав поля 'package'

en:   %.*s maintainer is %.*s not %s
uk:   пакунок %.*s супроводжується %.*s, а не %s

en: Waiting for headers
uk: Очікування на заголовки

en: The HTTP server sent an invalid reply header
uk: HTTP сервер відіслав невірний заголовок 'reply'

en: Bad header line
uk: Невірний рядок заголовку

en: The HTTP server sent an invalid Content-Length header
uk: HTTP сервер відіслав невірний заголовок 'Content-Length'

en: The HTTP server sent an invalid Content-Range header
uk: HTTP сервер відіслав невірний заголовок 'Content-Range'

en: This HTTP server has broken range support
uk: Цей HTTP сервер має поламану підтримку 'range'

en: Unknown date format
uk: Невідомий формат дати

en: Bad header data
uk: Погана заголовкова інформація

en: Connection failed
uk: З'єднання не вдалося

en: Internal error
uk: Внутрішня помилка

en: Unable to read the cdrom database %s
uk: Неможливо прочитати базу %s з cdrom

en: Please use apt-cdrom to make this CD-ROM recognized by APT. apt-get update cannot be used to add new CD-ROMs
uk: Будь-ласка запустіть apt-cdrom, щоб APT розпізнав цей CD-ROM, apt-get update не може додавати нові CD-ROM

en: Wrong CD-ROM
uk: Невірний CD-ROM

en: Unable to unmount the CD-ROM in %s, it may still be in use.
uk: Неможливо відмонтувати CDROM в %s, можливо він все ще використовується.

en: Disk not found.
uk: Диск не знайдено.

en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: Connecting to %s (%s)
uk: З'єднання з %s (%s)

en: Could not create a socket for %s (f=%u t=%u p=%u)
uk: Неможливо створити сокет для %s (f=%u t=%u p=%u)

en: Cannot initiate the connection to %s:%s (%s).
uk: Неможливо почати з'єднання з %s:%s (%s).

en: Failed
uk: Невдача

en: Could not connect to %s:%s (%s).
uk: Неможливо під'єднатися до %s:%s (%s).

en: Could not connect to %s:%s (%s), connection timed out
uk: Неможливо з'єднатися з %s:%s (%s), час з'єднання вичерпався

en: Connecting to %s
uk: З'єднання з %s

en: Could not resolve '%s'
uk: Не можу знайти IP адрес для %s

en: Temporary failure resolving '%s'
uk: Тимчасова помилка при отриманні IP адреси '%s'

en: Something wicked happened resolving '%s:%s' (%i - %s)
uk: Сталося щось дивне при спробі отримати IP адрес для '%s:%s' (%i - %s)

en: Unable to connect to %s:%s:
uk: Неможливо під'єднатися до %s:%s:

en: Invalid URI, local URIS must not start with //
uk: Невірне посилання (URI), локальні посилання не повинні починатися з //

en: At least one invalid signature was encountered.
uk: Знайдено як мінімум один невірний підпис.

en: Internal error: Good signature, but could not determine key fingerprint?!
uk: Внутрішня помилка: Вірний підпис (signature), але не можливо визначити його відбиток?!

en: The following signatures were invalid:
uk: Наступні підписи були невірними:

en: The following signatures couldn't be verified because the public key is not available:
uk: Наступні підписи не можуть бути перевірені, тому що публічний ключ відсутній:

en: Error reading from server. Remote end closed connection
uk: Помилка зчитування з сервера. Віддалена сторона закрила з'єднання

en: Error reading from server
uk: Помилка зчитування з сервера

en: Error writing to file
uk: Помилка запису у файл

en: Select failed
uk: Вибір провалився

en: Connection timed out
uk: Час очікування з'єднання вийшов

en: Problem hashing file
uk: Проблема хешування файла

en: Failed to set modification time
uk: Не вдалося встановити час модифікації

en: Empty files can't be valid archives
uk: Пусті файли не можуть бути правильними архівами
