apt 3.1.12 - en to uk translation catalogue (761 entries)

en: Updating from such a repository can't be done securely, and is therefore disabled by default.
uk: З такого репозиторію неможливо безпечно оновитись, тому типово його вимкнено.

en: Data from such a repository can't be authenticated and is therefore potentially dangerous to use.
uk: Дані з такого репозиторію неможливо перевірити на автентичність, тому їх використання потенційно небезпечне.

en: See apt-secure(8) manpage for repository creation and user configuration details.
uk: Дивіться man-сторінку apt-secure(8) для деталей про створення репозиторію та налаштування користувача.

en: The repository '%s' is no longer signed.
uk: Сховище '%s' більше не має підпису.

en: The repository '%s' no longer has a Release file.
uk: Сховище '%s' більше не має файлу Release.

en: This is normally not allowed, but the option Acquire::AllowDowngradeToInsecureRepositories was given to override it.
uk: Зазвичай це не дозволено, але щоб це обійти було задано опцію Acquire::AllowDowngradeToInsecureRepositories.

en: The repository '%s' is not signed.
uk: Сховище '%s' не підписано.

en: The repository '%s' does not have a Release file.
uk: Сховище '%s' не має файлу Release.

en: The repository '%s' provides only weak security information.
uk: Сховище '%s' надає лише ненадійні дані для перевірки безпеки.

en: Failed to readlink %s
uk: Не вдалося прочитати, куди вказує символьне посилання %s

en: Failed to stat %s
uk: Не вдалося отримати дані про файл %s

en: Hash Sum mismatch
uk: Хеш‑суми не збігаються

en: Insufficient information available to perform this download securely
uk: Недостатньо даних для безпечного завантаження

en: rename failed, %s (%s -> %s).
uk: не вдалося перейменувати %s (%s -> %s).

en: Size mismatch
uk: Розмір не збігається

en: Invalid file format
uk: Неприпустимий формат файлу

en: Signature error
uk: Помилка підпису

note: TRANSLATORS: %s is a single techy word like 'NODATA'
en: Clearsigned file isn't valid, got '%s' (does the network require authentication?)
uk: Файл із відкритим підписом недійсний, отримано '%s' (мережа вимагає автентифікацію?)

en: An error occurred during the signature verification. The repository is not updated and the previous index files will be used. OpenPGP signature verification failed: %s: %s
uk: Під час перевірки підпису сталася помилка. Сховище не оновлено, і буде використано попередні індексні файли. Перевірка підпису OpenPGP не вдалася: %s: %s

note: Invalid signature file, reject (LP: #346386) (Closes: #627642)
en: OpenPGP signature verification failed: %s: %s
uk: Перевірка підпису OpenPGP не вдалася: %s: %s

en: Skipping acquire of configured file '%s' as repository '%s' doesn't have the component '%s' (component misspelt in sources.list?)
uk: Пропущено отримання налаштованого файлу '%s', оскільки сховище '%s' не містить компоненту '%s' (компонент вказано з помилкою в sources.list?)

en: Skipping acquire of configured file '%s' as repository '%s' doesn't support architecture '%s'
uk: Пропущено отримання налаштованого файлу '%s', оскільки сховище '%s' не підтримує архітектуру '%s'

en: Skipping acquire of configured file '%s' as repository '%s' does not seem to provide it (sources.list entry misspelt?)
uk: Пропущено отримання налаштованого файлу '%s', оскільки сховище '%s' не виглядає таким, що надає його (запис sources.list містить помилку?)

en: Skipping acquire of configured file '%s' as repository '%s' provides only weak security information for it
uk: Пропущено отримання налаштованого файлу '%s', оскільки сховище '%s' надає щодо нього лише ненадійні дані для перевірки безпеки

note: TRANSLATOR: The first %s is the URL of the bad Release file, the second is the time since then the file is invalid - formatted in the same way as in the download progress display (e.g. 7d 3h 42min 1s)
en: Release file for %s is expired (invalid since %s). Updates for this repository will not be applied.
uk: Файл Release для %s застарів (недійсний з %s). Оновлення до цього сховища не буде застосовано.

note: TRANSLATOR: The first %s is the URL of the bad Release file, the second is the time until the file will be valid - formatted in the same way as in the download progress display (e.g. 7d 3h 42min 1s)
en: Release file for %s is not valid yet (invalid for another %s). Updates for this repository will not be applied.
uk: Файл Release для %s ще недійсний (недійсний ще протягом %s). Оновлення для цього сховища не буде застосовано.

en: Conflicting distribution: %s (expected %s but got %s)
uk: Невідповідність дистрибутиву: %s (очікувався %s, отримано %s)

en: Repository '%s' changed its '%s' value from '%s' to '%s'
uk: Сховище '%s' змінило значення поля '%s' з '%s' на '%s'

en: Repository '%s' changed its default priority for %s from %hi to %hi.
uk: Сховище '%s' змінило типовий пріоритет для %s з %hi на %hi.

note: TRANSLATOR: the "this" refers to changes in the repository like a new release or owner change
en: More information about this can be found online in the Release notes at: %s
uk: Додаткову інформацію про ці зміни можна знайти онлайн у нотатках до випуску за адресою: %s

note: TRANSLATOR: %s is the name of the manpage in question, e.g. apt-secure(8)
en: This must be accepted explicitly before updates for this repository can be applied. See %s manpage for details.
uk: Це потрібно підтвердити вручну, перш ніж можна буде застосувати оновлення для цього сховища. Докладніше див. у man‑сторінці %s.

en: Failed to fetch %s  %s
uk: Не вдалося отримати %s  %s

en: Repositories should provide a clear-signed InRelease file, but none found at %s.
uk: У сховищі має бути файл InRelease з відкритим підписом, але за адресою %s його не знайдено.

en: I wasn't able to locate a file for the %s package. This might mean you need to manually fix this package. (due to missing arch)
uk: Не вдалося знайти файл пакунка %s. Можливо, цей пакунок доведеться виправити вручну (відсутня відповідна архітектура).

en: Can't find a source to download version '%s' of '%s'
uk: Не знайдено джерела для завантаження версії ‘%s’ пакунку ‘%s’

note: TRANSLATOR: %s=%s is sourcename=sourceversion, e.g. apt=1.1
en: Changelog unavailable for %s=%s
uk: Журнал змін недоступний для %s=%s

en: The method '%s' is explicitly disabled via configuration.
uk: Метод '%s' вимкнено в конфігурації.

en: If you meant to use Tor remember to use %s instead of %s.
uk: Якщо ви мали намір використовувати Tor, пам’ятайте: слід використовувати %s замість %s.

en: The method driver %s could not be found.
uk: Драйвер методу %s не знайдено.

en: Is the package %s installed?
uk: Чи встановлено пакунок %s?

en: Method %s did not start correctly
uk: Метод %s не запустився коректно

en: Please insert the disc labeled: '%s' in the drive '%s' and press [Enter].
uk: Будь ласка, вставте диск із міткою: '%s' у привід '%s' та натисніть [Enter].

en: List directory %s is missing.
uk: Каталог списків %s відсутній.

en: Archives directory %s is missing.
uk: Каталог архівів %s відсутній.

en: Unable to lock directory %s
uk: Не вдається заблокувати каталог %s

en: No sandbox user '%s' on the system, can not drop privileges
uk: У системі немає користувача sandbox '%s', неможливо знизити привілеї

en: Download is performed unsandboxed as root as file '%s' couldn't be accessed by user '%s'.
uk: Завантаження виконується без ізоляції від імені root, оскільки файл '%s' недоступний для користувача '%s'.

en: Clean of %s is not supported
uk: Очищення для %s не підтримується

note: Only warn if there are no sources.list.d. Only warn if there is no sources.list file.
en: Unable to read %s
uk: Не вдалось прочитати %s

en: Retrieving file %li of %li (%s remaining)
uk: Отримання файлу %li з %li (залишилось %s)

en: Retrieving file %li of %li
uk: Отримання файлу %li з %li

en: The package %s needs to be reinstalled, but I can't find an archive for it.
uk: Пакунок %s потрібно перевстановити, але не вдається знайти його архів.

en: Error, pkgProblemResolver::Resolve generated breaks, this may be caused by held packages.
uk: Помилка, pkgProblemResolver::Resolve створив конфлікти, причиною можуть бути утримувані пакунки.

en: Unable to correct problems, you have held broken packages.
uk: Не вдалося виправити проблеми, ви маєте зламані пакунки.

en: The package lists or status file could not be parsed or opened.
uk: Не вдалося проаналізувати чи відкрити списки пакунків або файл стану.

en: You may want to run apt-get update to correct these problems
uk: Можливо, варто виконати apt-get update, щоб виправити ці проблеми

en: The list of sources could not be read.
uk: Список джерел не вдалося прочитати.

en: Regex compilation error - %s
uk: Помилка компіляції регулярного виразу - %s

en: Couldn't find task '%s'
uk: Не вдалось знайти завдання '%s'

en: Couldn't find any package by regex '%s'
uk: Не вдалося знайти жодного пакунка за регулярним виразом '%s'

en: Couldn't find any package by glob '%s'
uk: Не вдалося знайти жодного пакунка, що відповідає шаблону '%s'

en: Unable to locate package %s
uk: Не вдається знайти пакунок %s

en: Can't select versions from package '%s' as it is purely virtual
uk: Неможливо вибрати версії з пакунка '%s', оскільки він віртуальний

en: Can't select newest version from package '%s' as it is purely virtual
uk: Неможливо вибрати найновішу версію пакунка '%s', оскільки він віртуальний

en: Can't select candidate version from package %s as it has no candidate
uk: Неможливо вибрати версію-кандидат для пакунка %s, оскільки такої версії немає

en: Can't select installed version from package %s as it is not installed
uk: Неможливо вибрати встановлену версію для пакунка %s, оскільки його не встановлено

en: Can't select installed nor candidate version from package '%s' as it has neither of them
uk: Неможливо вибрати встановлену чи версію-кандидат для пакунка '%s', оскільки він не має жодної з них

en: Release '%s' for '%s' was not found
uk: Реліз '%s' для '%s' не знайдено

en: Version '%s' for '%s' was not found
uk: Версію '%s' для '%s' не знайдено

en: Unmounting CD-ROM...
uk: Відмонтування CD-ROM...

en: Using CD-ROM mount point %s
uk: Використовується точка монтування CD-ROM %s

en: Waiting for disc...
uk: Очікування диска...

en: Mounting CD-ROM...
uk: Монтування CD-ROM...

en: Identifying...
uk: Розпізнавання...

en: Stored label: %s
uk: Збережена мітка: %s

en: Scanning disc for index files...
uk: Сканування диска на наявність індексних файлів...

en: Found %zu package indexes, %zu source indexes, %zu translation indexes and %zu signatures
uk: Знайдено %zu індексів пакунків, %zu індексів вихідних пакунків, %zu індексів перекладів та %zu підписів

en: Unable to locate any package files, perhaps this is not a Debian Disc or the wrong architecture?
uk: Не вдається знайти жодних файлів пакунків; можливо, це не диск Debian або архітектура хибна?

en: Found label '%s'
uk: Знайдено мітку: '%s'

en: That is not a valid name, try again.
uk: Це некоректне ім'я, спробуйте ще раз.

en: This disc is called: 
    '%s'
uk: Цей диск називається: 
    '%s'

en: Copying package lists...
uk: Копіювання списків пакунків...

en: Writing new source list
uk: Запис нового списку джерел пакунків

en: Source list entries for this disc are:
uk: Записи списку джерел пакунків для цього диска:

en: Unable to stat %s.
uk: Не вдається отримати інформацію про %s.

en: Invalid archive signature
uk: Недійсний підпис архіву

en: Error reading archive member header
uk: Помилка читання заголовка частини архіву

en: Invalid archive member header
uk: Недійсний заголовок частини архіву

en: Archive is too short
uk: Архів занадто короткий

en: Failed to read the archive headers
uk: Не вдалося прочитати заголовки архіву

en: Unable to stat the mount point %s
uk: Не вдалося отримати інформацію про точку монтування %s

en: Failed to stat the cdrom
uk: Не вдалося отримати інформацію про cdrom

en: Command line option '%c' [from %s] is not understood in combination with the other options.
uk: Параметр командного рядка '%c' [з %s] несумісний з іншими параметрами.

en: Command line option %s is not understood in combination with the other options
uk: Параметр командного рядка %s несумісний з іншими параметрами

en: Command line option %s is not boolean
uk: Параметр командного рядка %s очікує булеве значення

en: Option %s requires an argument.
uk: Параметр %s вимагає аргумент.

en: Option %s: Configuration item specification must have an =<val>.
uk: Параметр %s: у специфікації має бути =<val>.

en: Option %s requires an integer argument, not '%s'
uk: Параметр %s вимагає аргумент‑ціле число, а не '%s'

en: Option '%s' is too long
uk: Параметр '%s' занадто довгий

en: Sense %s is not understood, try true or false.
uk: Значення %s не розпізнано, спробуйте true або false.

en: Invalid operation %s
uk: Недійсна операція %s

en: Unrecognized type abbreviation: '%c'
uk: Нерозпізнана абревіатура типу: '%c'

en: Syntax error %s:%u: Block starts with no name.
uk: Синтаксична помилка %s:%u: блок починається без назви.

en: Syntax error %s:%u: Malformed tag
uk: Синтаксична помилка %s:%u: некоректний тег

en: Syntax error %s:%u: Extra junk after value
uk: Синтаксична помилка %s:%u: зайві дані після значення

en: Syntax error %s:%u: Directives can only be done at the top level
uk: Синтаксична помилка %s:%u: директиви можна використовувати лише на верхньому рівні

en: Syntax error %s:%u: Too many nested includes
uk: Синтаксична помилка %s:%u: занадто багато вкладених include

en: Syntax error %s:%u: Included from here
uk: Синтаксична помилка %s:%u: включено звідси

en: Syntax error %s:%u: Unsupported directive '%s'
uk: Синтаксична помилка %s:%u: директива '%s' не підтримується

en: Syntax error %s:%u: clear directive requires an option tree as argument
uk: Синтаксична помилка %s:%u: директива clear вимагає дерево опцій як аргумент

en: Syntax error %s:%u: Extra junk at end of file
uk: Синтаксична помилка %s:%u: зайві дані в кінці файлу

note: TRANSLATOR: This is a warning level displayed before the message
en: Error:
uk: Помилка:

note: TRANSLATOR: This is a warning level displayed before the message
en: Warning:
uk: Попередження:

note: TRANSLATOR: This is a warning level displayed before the message
en: Notice:
uk: Повідомлення:

en: Audit:
uk: Аудит:

note: TRANSLATOR: This is a warning level displayed before the message
en: Debug:
uk: Налагодження:

en: Cannot find a configured compressor for '%s'
uk: Не вдалося знайти налаштований компресор для ‘%s’

en: Corrupted archive
uk: Пошкоджений архів

en: Tar checksum failed, archive corrupted
uk: Помилка контрольної суми tar - архів пошкоджений

en: Unknown TAR header type %u
uk: Невідомий тип заголовка TAR %u

en: Problem unlinking the file %s
uk: Проблема з видаленням файлу %s

en: Not using locking for read only lock file %s
uk: Блокування не застосовується: файл %s доступний лише для читання

en: Could not open lock file %s
uk: Неможливо відкрити файл блокування %s

en: Not using locking for nfs mounted lock file %s
uk: Блокування не використовується для lock‑файлу %s, розташованого на NFS‑монтуванні

en: Could not get lock %s. It is held by process %d
uk: Не вдалося отримати блокування %s. Його утримує процес %d

en: Could not get lock %s. It is held by process %d (%s)
uk: Не вдалося отримати блокування %s. Його утримує процес %d (%s)

en: Could not get lock %s
uk: Не вдалося отримати блокування %s

en: Be aware that removing the lock file is not a solution and may break your system.
uk: Попередження: видалення lock‑файлу не вирішує проблему і може пошкодити систему.

en: List of files can't be created as '%s' is not a directory
uk: Неможливо створити список файлів, оскільки ‘%s’ не є каталогом

en: Ignoring '%s' in directory '%s' as it is not a regular file
uk: Ігнорування '%s' у каталозі '%s', оскільки це не звичайний файл

en: Ignoring file '%s' in directory '%s' as it has no filename extension
uk: Ігнорування файлу '%s' у каталозі '%s', оскільки він не має розширення

en: Ignoring file '%s' in directory '%s' as it has an invalid filename extension
uk: Ігнорування файлу '%s' у каталозі '%s', оскільки він має недійсне розширення

en: Waited for %s but it wasn't there
uk: Очікував на %s, але його не виявилося

en: Sub-process %s received a segmentation fault.
uk: Підпроцес %s завершився з помилкою сегментації.

en: Sub-process %s received signal %u.
uk: Підпроцес %s отримав сигнал %u.

note: we forward the statuscode, so don't generate a message on the fd in this case
en: Sub-process %s returned an error code (%u)
uk: Підпроцес %s повернув код помилки (%u)

en: Sub-process %s exited unexpectedly
uk: Підпроцес %s несподівано завершився

en: Read error
uk: Помилка читання

en: Write error
uk: Помилка запису

en: Problem closing the gzip file %s
uk: Проблема під час закриття gzip-файлу %s

en: Unexpected end of file
uk: Неочікуваний кінець файлу

en: Failed to create subprocess IPC
uk: Не вдалося створити IPC для підпроцесу

en: Failed to exec compressor
uk: Не вдалося запустити компресор

en: Could not open file %s
uk: Не вдалося відкрити файл %s

en: Could not open file descriptor %d
uk: Не вдалося відкрити файловий дескриптор %d

en: read, still have %llu to read but none left
uk: під час читання: залишалося прочитати %llu, але дані закінчилися

en: write, still have %llu to write but couldn't
uk: під час запису: залишалося записати %llu, але не вдалося

en: Problem closing the file %s
uk: Проблема під час закриття файлу %s

en: Problem renaming the file %s to %s
uk: Проблема під час перейменування файлу %s на %s

en: Problem syncing the file
uk: Проблема під час синхронізації файлу

en: Unable to mkstemp %s
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл через mkstemp для %s

en: Unable to write to %s
uk: Не вдалося записати до %s

en: Can't mmap an empty file
uk: Неможливо створити mmap для порожнього файлу

en: Couldn't make mmap of %llu bytes
uk: Неможливо створити mmap для %llu байтів

en: Couldn't duplicate file descriptor %i
uk: Не вдалося дублювати файловий дескриптор %i

en: Unable to close mmap
uk: Не вдалося закрити mmap

en: Unable to synchronize mmap
uk: Не вдалося синхронізувати mmap

en: Couldn't make mmap of %lu bytes
uk: Неможливо створити mmap для %lu байтів

en: Failed to truncate file
uk: Не вдалося обрізати файл

en: Dynamic MMap ran out of room. Please increase the size of APT::Cache-Start. Current value: %lu. (man 5 apt.conf)
uk: Динамічний MMap вичерпав доступний простір. Будь ласка, збільште розмір APT::Cache-Start. Поточне значення: %lu. (man 5 apt.conf)

en: Unable to increase the size of the MMap as the limit of %lu bytes is already reached.
uk: Не вдалося збільшити розмір MMap, оскільки ліміт у %lu байтів уже досягнуто.

en: Unable to increase size of the MMap as automatic growing is disabled by user.
uk: Не вдалося збільшити розмір MMap, оскільки автоматичне розширення вимкнено користувачем.

en: %s: Credentials for %s match, but the protocol is not encrypted. Annotate with %s:// to use.
uk: %s: Облікові дані для %s збігаються, але протокол без шифрування. Додайте префікс %s://.

en: %c%s... Error!
uk: %c%s... Помилка!

en: %c%s... Done
uk: %c%s... Виконано

en: %c%s... %llu/%llus
uk: %c%s... %llu/%lluс

en: %c%s... %llus
uk: %c%s... %lluс

note: TRANSLATOR: d means days, h means hours, min means minutes, s means seconds
en: %lid %lih %limin %lis
uk: %liд %liг %liхв %liс

note: TRANSLATOR: h means hours, min means minutes, s means seconds
en: %lih %limin %lis
uk: %liг %liхв %liс

note: TRANSLATOR: min means minutes, s means seconds
en: %limin %lis
uk: %liхв %liс

note: TRANSLATOR: s means seconds
en: %lis
uk: %liс

en: Selection %s not found
uk: Елемент %s не знайдено

en: This is not a valid DEB archive, missing '%s' member
uk: Це некоректний DEB‑архів: відсутній компонент '%s'

en: Internal error, could not locate member %s
uk: Внутрішня помилка, не вдалося знайти компонент %s

en: Unparsable control file
uk: Неможливо розібрати контрольний файл

en: Could not read meta data from %s
uk: Не вдалося прочитати метадані з %s

note: TRANSLATOR: an identifier like Packages; Releasefile key indicating a file like main/binary-amd64/Packages; another identifier like Contents; filename and linenumber of the sources.list entry currently parsed
en: Target %s wants to acquire the same file (%s) as %s from source %s
uk: Ціль %s намагається отримати той самий файл (%s), що й %s, з джерела %s

note: TRANSLATOR: an identifier like Packages; Releasefile key indicating a file like main/binary-amd64/Packages; filename and linenumber of two sources.list entries
en: Target %s (%s) is configured multiple times in %s and %s
uk: Ціль %s (%s) налаштовано кілька разів у %s і %s

en: Unable to parse Release file %s
uk: Не вдалось розібрати файл Release %s

en: No sections in Release file %s
uk: У файлі Release %s немає жодної секції

en: No Hash entry in Release file %s
uk: У файлі Release %s немає запису хешу

en: No Hash entry in Release file %s which is considered strong enough for security purposes
uk: У файлі Release %s немає запису хешу, який вважався б достатньо сильним із міркувань безпеки

en: Invalid '%s' entry in Release file %s
uk: Некоректний запис '%s' у файлі Release %s

note: TRANSLATOR: The first is an option name from sources.list manpage, the other two URI and Suite
en: Conflicting values set for option %s regarding source %s %s
uk: Для опції %s встановлено конфліктні значення щодо джерела %s %s

en: Invalid value set for option %s regarding source %s %s (%s)
uk: Для опції %s встановлено некоректне значення щодо джерела %s %s (%s)

en: Conflicting values set for option %s regarding source %s %s: %s != %s
uk: Для опції %s встановлено конфліктні значення щодо джерела %s %s: %s != %s

en: Unable to parse package file %s (%d)
uk: Не вдалося розібрати файл пакунка %s (%d)

en: Waiting for cache lock: %s
uk: Очікування на блокування кешу: %s

en: Unable to acquire the dpkg frontend lock (%s), is another process using it?
uk: Не вдалося отримати блокування інтерфейсу dpkg (%s), можливо, його використовує інший процес?

en: Unable to acquire the dpkg frontend lock (%s), are you root?
uk: Не вдалося отримати блокування інтерфейсу dpkg (%s), можливо, потрібні права root?

note: TRANSLATORS: the %s contains the recovery command, usually dpkg --configure -a
en: dpkg was interrupted, you must manually run '%s' to correct the problem.
uk: роботу dpkg було перервано; для виправлення проблеми вам потрібно вручну виконати '%s'.

en: Unable to lock the administration directory (%s), is another process using it?
uk: Не вдалося заблокувати каталог адміністрування (%s), можливо, його використовує інший процес?

en: Unable to lock the administration directory (%s), are you root?
uk: Не вдалося заблокувати каталог адміністрування (%s), можливо, потрібні права root?

en: Not locked
uk: Не заблоковано

en: The dpkg executable set in Dir::Bin::dpkg is missing, falling back to using default dpkg.
uk: Виконуваний файл dpkg, вказаний у Dir::Bin::dpkg, відсутній; буде використано стандартний dpkg.

note: we don't care for the difference
en: Preparing %s
uk: Підготовка %s

en: Preparing to configure %s
uk: Підготовка до налаштування %s

en: Preparing for removal of %s
uk: Підготовка до видалення %s

en: Preparing to completely remove %s
uk: Підготовка до повного видалення %s

en: Noting disappearance of %s
uk: Зафіксовано зникнення %s

en: Running post-installation trigger %s
uk: Виконання тригера після встановлення %s

en: Installed %s
uk: Встановлено %s

en: Configuring %s
uk: Налаштування %s

note: FIXME: use a better string after freeze
en: Directory '%s' missing
uk: Каталог '%s' відсутній

en: Could not open file '%s'
uk: Не вдалось відкрити файл '%s'

en: Unpacking %s
uk: Розпакування %s

en: Installing %s
uk: Встановлення %s

en: Removing %s
uk: Видалення %s

en: Completely removing %s
uk: Повне видалення %s

en: Completely removed %s
uk: Повністю видалено %s

en: Can not write log (%s)
uk: Не вдалося записати журнал (%s)

en: Is /dev/pts mounted?
uk: Чи змонтовано /dev/pts?

en: Operation was interrupted before it could finish
uk: Операцію було перервано до її завершення

en: No apport report written because MaxReports is reached already
uk: Звіт apport не створено, оскільки вже досягнуто межі MaxReports

note: check if its not a follow up error
en: dependency problems - leaving unconfigured
uk: проблеми залежностей - залишено неналаштованим

en: No apport report written because the error message indicates its a followup error from a previous failure.
uk: Звіт apport не створено, оскільки повідомлення про помилку свідчить, що це наслідок попереднього збою.

en: No apport report written because the error message indicates a disk full error
uk: Звіт apport не створено, оскільки повідомлення про помилку свідчить про переповнення диска

en: No apport report written because the error message indicates a out of memory error
uk: Звіт apport не створено, оскільки повідомлення про помилку свідчить про брак пам'яті

en: No apport report written because the error message indicates an issue on the local system
uk: Звіт apport не створено, оскільки повідомлення про помилку свідчить про проблему в локальній системі

en: No apport report written because the error message indicates a dpkg I/O error
uk: Звіт apport не створено, оскільки повідомлення про помилку свідчить про помилку вводу/виводу dpkg

en: Building dependency tree
uk: Побудова дерева залежностей

en: Candidate versions
uk: Версії-кандидати

en: Dependency generation
uk: Генерування залежностей

en: Reading state information
uk: Зчитування інформації про стан

en: Failed to open StateFile %s
uk: Не вдалося відкрити StateFile %s

en: Failed to write temporary StateFile %s
uk: Не вдалося записати тимчасовий StateFile %s

en: Failed to write file %s
uk: Не вдалося записати файл %s

en: Failed to close file %s
uk: Не вдалося закрити файл %s

en: Send scenario to solver
uk: Надсилання сценарію розв’язувачу

en: Send request to solver
uk: Надсилання запиту розв’язувачу

en: Prepare for receiving solution
uk: Підготовка до отримання рішення

en: External solver failed without a proper error message
uk: Зовнішній розв’язувач завершився збоєм без коректного повідомлення про помилку

en: Calculating upgrade
uk: Розрахунок оновлення

en: Solving dependencies
uk: Вирішення залежностей

en: Execute external solver
uk: Запуск зовнішнього розв'язувача

en: Execute external planner
uk: Запуск зовнішнього планувальника

en: Send request to planner
uk: Надсилання запиту планувальнику

en: Send scenario to planner
uk: Надсилання сценарію планувальнику

en: External planner failed without a proper error message
uk: Зовнішній планувальник завершився збоєм без коректного повідомлення про помилку

en: Unknown flag: %s
uk: Невідомий прапорець: %s

en: Cannot find history files: %s
uk: Не вдалося знайти файли історії: %s

en: Could not open file: %s
uk: Не вдалося відкрити файл: %s

en: Could not parse file: %s
uk: Не вдалося розібрати файл: %s

en: Could not close file: %s
uk: Не вдалося закрити файл: %s

en: Wrote %i records.
uk: Записано %i записів.

en: Wrote %i records with %i missing files.
uk: Записано %i записів із %i файлами, яких бракує.

en: Wrote %i records with %i mismatched files
uk: Записано %i записів із %i файлами, що не збігаються

en: Wrote %i records with %i missing files and %i mismatched files
uk: Записано %i записів із %i файлами, яких бракує, і %i файлами, що не збігаються

en: Can't find authentication record for: %s
uk: Не вдалося знайти запис автентифікації для: %s

en: Hash mismatch for: %s
uk: Не збігається хеш для: %s

en: Packaging system '%s' is not supported
uk: Система пакування '%s' не підтримується

en: Unable to determine a suitable packaging system type
uk: Не вдалося визначити тип придатної системи пакування

en: Progress: [%3li%%]
uk: Поступ: [%3li%%]

note: send status information that we are about to fork dpkg
en: Running dpkg
uk: Запуск dpkg

en: Could not perform immediate configuration on '%s'. Please see man 5 apt.conf under APT::Immediate-Configure for details. (%d)
uk: Не вдалося виконати негайне налаштування '%s'. Докладніше див. у man 5 apt.conf, розділ APT::Immediate-Configure. (%d)

en: Could not configure '%s'.
uk: Не вдалося налаштувати '%s'.

en: This installation run will require temporarily removing the essential package %s due to a Conflicts/Pre-Depends loop. This is often bad, but if you really want to do it, activate the APT::Force-LoopBreak option.
uk: Під час цієї інсталяції доведеться тимчасово вилучити критично важливий пакунок %s через цикл у Conflicts/Pre‑Depends. Це зазвичай погано, але якщо ви наполягаєте, увімкніть параметр APT::Force-LoopBreak.

en: Empty package cache
uk: Порожній кеш пакунків

en: The package cache file is corrupted
uk: Файл кешу пакунків пошкоджений

en: The package cache file is an incompatible version
uk: Файл кешу пакунків має несумісну версію

en: This APT does not support the versioning system '%s'
uk: Цей APT не підтримує систему версіонування ‘%s’

en: The package cache was built for different architectures: %s vs %s
uk: Кеш пакунків створено для різних архітектур: %s і %s

en: The package cache file is corrupted, it has the wrong hash
uk: Файл кешу пакунків пошкоджений: хеш неправильний

en: Depends
uk: Залежності

en: PreDepends
uk: Попередні залежності

en: Suggests
uk: Пропоновані

en: Conflicts
uk: Конфліктує

en: Recommends
uk: Рекомендовані

en: Replaces
uk: Замінює

en: Breaks
uk: Порушує

en: Enhances
uk: Покращує

en: Obsoletes
uk: Робить застарілим

en: important
uk: важливий

en: required
uk: обов’язковий

en: standard
uk: стандартний

en: extra
uk: додатковий

en: optional
uk: необов’язковий

en: Cache has an incompatible versioning system
uk: Система версіонування кешу несумісна

note: TRANSLATOR: The first placeholder is a package name, the other two should be copied verbatim as they include debug info
en: Error occurred while processing %s (%s%d)
uk: Під час обробки %s (%s%d) сталася помилка

en: Wow, you exceeded the number of package names this APT is capable of.
uk: Ого, перевищено кількість назв пакунків, які може обробити цей APT.

en: Wow, you exceeded the number of versions this APT is capable of.
uk: Ого, перевищено кількість версій, які може обробити цей APT.

en: Wow, you exceeded the number of descriptions this APT is capable of.
uk: Ого, перевищено кількість описів, які може обробити цей APT.

en: Wow, you exceeded the number of dependencies this APT is capable of.
uk: Ого, перевищено кількість залежностей, які може обробити цей APT.

en: Reading package lists
uk: Читаю переліки пакунків

en: IO Error saving source cache
uk: Помилка вводу-виводу під час збереження кешу джерел

en: Index file type '%s' is not supported
uk: Тип індексного файлу '%s' не підтримується

en: The value '%s' is invalid for APT::Default-Release as such a release is not available in the sources
uk: Значення ‘%s’ некоректне для APT::Default-Release, оскільки такого випуску немає в джерелах

en: Invalid record in the preferences file %s, no Package header
uk: Недійсний запис у файлі налаштувань %s: відсутній заголовок Package

en: Did not understand pin type %s
uk: Не вдалося розпізнати тип фіксації %s

en: %s: The special 'Pin-Priority: %s' can only be used for 'Package: *' records
uk: %s: Спеціальне значення ‘Pin-Priority: %s’ можна використовувати лише для записів ‘Package: *’

en: %s: Value %s is outside the range of valid pin priorities (%d to %d)
uk: %s: Значення %s поза межами допустимого діапазону пріоритетів фіксації (%d – %d)

en: No priority (or zero) specified for pin
uk: Для фіксації не вказано пріоритет (або він нульовий)

note: TRANSLATOR: %u is a line number, the first %s is a filename of a file with the extension "second %s" and the third %s is a unique identifier for bugreports
en: Malformed entry %u in %s file %s (%s)
uk: Неправильно сформований запис %u у файлі %s.%s (%s)

en: Malformed line %u in source list %s (type)
uk: Некоректний рядок %u у списку джерел %s (тип)

en: Type '%s' is not known on line %u in source list %s
uk: Тип '%s' невідомий у рядку %u у списку джерел %s

en: Malformed stanza %u in source list %s (type)
uk: Некоректний запис %u (stanza) у списку джерел %s (тип)

en: Type '%s' is not known on stanza %u in source list %s
uk: Тип '%s' невідомий у записі (stanza) %u у списку джерел %s

en: Unsupported file %s given on commandline
uk: У командному рядку задано непідтримуваний файл %s

en: You must put some 'deb-src' URIs in your sources.list
uk: У файл sources.list потрібно додати URI типу ‘deb-src’

en: Cannot convert %s to integer: out of range
uk: Неможливо перетворити %s на ціле число: поза діапазоном

en: Some index files failed to download. They have been ignored, or old ones used instead.
uk: Деякі індексні файли не вдалося завантажити. Їх проігноровано або використано старі версії.

note: TRANSLATOR: Very short word to be displayed before unchanged files in 'apt-get update'
en: Hit:%lu %s
uk: В кеші:%lu %s

note: TRANSLATOR: Very short word to be displayed for files processed in 'apt-get update' Potentially replaced later by "Hit:", "Ign:" or "Err:" if something (bad) happens
en: Get:%lu %s
uk: Отр:%lu %s

note: TRANSLATOR: Very short word to be displayed for files in 'apt-get update' which failed to download, but the error is ignored (compare "Err:")
en: Ign:%lu %s
uk: Ігн:%lu %s

note: TRANSLATOR: Very short word to be displayed for files in 'apt-get update' which failed to download and the error is critical (compare "Ign:")
en: Err:%lu %s
uk: Пом:%lu %s

en: Fetched %sB in %s (%sB/s)
uk: Отримано %sB за %s (%sB/s)

en:  [Working]
uk:  [Виконується]

en: Media change: please insert the disc labeled
     '%s'
    in the drive '%s' and press [Enter]
uk: Зміна носія: вставте диск з міткою
     '%s'
    у привід '%s' і натисніть [Enter]

en: Do you want to accept these changes and continue updating from this repository?
uk: Прийняти ці зміни та продовжити оновлення з цього сховища?

en: Correcting dependencies...
uk: Виправлення залежностей...

en:  failed.
uk:  помилка.

en: Unable to correct dependencies
uk: Не вдається виправити залежності

en: Unable to minimize the upgrade set
uk: Не вдається скоротити набір оновлень

en:  Done
uk:  Виконано

en: You might want to run 'apt --fix-broken install' to correct these.
uk: Варто виконати ‘apt --fix-broken install’, щоб це виправити.

en: Unmet dependencies. Try 'apt --fix-broken install' with no packages (or specify a solution).
uk: Невиконані залежності. Спробуйте виконати ‘apt --fix-broken install’ без пакунків (або вкажіть спосіб розв’язання конфлікту).

en: Sorting
uk: Сортування

en: Note, selecting '%s' for task '%s'
uk: Зауважте: вибрано ‘%s’ для завдання ‘%s’

en: Note, selecting '%s' for glob '%s'
uk: Зауважте: вибрано '%s' для шаблону '%s'

en: Note, selecting '%s' for regex '%s'
uk: Зауважте: вибрано '%s' для регулярного виразу '%s'

en: Package %s is a virtual package provided by:
uk: Пакунок %s є віртуальним пакунком, який забезпечують такі пакунки:

en:  [Installed]
uk:  [Встановлено]

en:  [Not candidate version]
uk:  [Не кандидатна версія]

en: You should explicitly select one to install.
uk: Потрібно явно вказати, який саме встановити.

en: Package %s is not available, but is referred to by another package.
    This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or
    is only available from another source
uk: Пакунок %s недоступний, але на нього є посилання з іншого
    пакунку. Це може означати, що пакунок відсутній, позначений
    як застарілий або доступний лише з іншого джерела

en: However the following packages replace it:
uk: Втім, його замінюють такі пакунки:

en: Package '%s' has no installation candidate
uk: Для пакунка ‘%s’ не знайдено кандидатної версії для встановлення

en: Virtual packages like '%s' can't be removed
uk: Віртуальні пакунки, такі як ‘%s’, не можна видалити

note: TRANSLATORS: Note, this is not an interactive question
en: Package '%s' is not installed, so not removed. Did you mean '%s'?
uk: Пакунок ‘%s’ не встановлено, тому його не видалено. Можливо, мається на увазі ‘%s’.

en: Package '%s' is not installed, so not removed
uk: Пакунок '%s' не встановлено, тому його не видалено

en: Note, selecting '%s' instead of '%s'
uk: Зауважте: вибрано ‘%s’ замість ‘%s’

en: Most used commands:
uk: Найуживаніші команди:

en: See %s for more information about the available commands.
uk: Див. %s для докладнішої інформації про доступні команди.

en: Configuration options and syntax is detailed in apt.conf(5).
    Information about how to configure sources can be found in sources.list(5).
    Package and version choices can be expressed via apt_preferences(5).
    Security details are available in apt-secure(8).
uk: Параметри конфігурації та синтаксис докладно описано в apt.conf(5).
    Інформацію про налаштування джерел наведено в sources.list(5).
    Вибір пакунків і версій можна визначити через apt_preferences(5).
    Відомості про безпеку містяться в apt-secure(8).

en: This APT has Super Cow Powers.
uk: APT має коров’ячу суперсилу.

en: This APT helper has Super Meep Powers.
uk: Допоміжна утиліта APT має суперсилу Meep.

en: --force-yes is deprecated, use one of the options starting with --allow instead.
uk: --force-yes застарів; замість нього використовуйте один із параметрів, що починаються з --allow.

en: No packages found
uk: Пакунків не знайдено

en: WARNING: The following packages cannot be authenticated!
uk: УВАГА: наведені нижче пакунки не можуть бути автентифіковані!

en: Authentication warning overridden.
uk: Операцію виконано попри попередження автентифікації.

en: Some packages could not be authenticated
uk: Деякі пакунки не можуть бути автентифіковані

en: Install these packages without verification?
uk: Встановити ці пакунки без перевірки?

en: There were unauthenticated packages and -y was used without --allow-unauthenticated
uk: Виявлено неавтентифіковані пакунки, а параметр -y використано без --allow-unauthenticated

en: Couldn't determine free space in %s
uk: Не вдалося визначити вільне місце в %s

en: Couldn't determine filesystem statistics of %s.
uk: Не вдалося отримати статистику файлової системи для %s.

en: You don't have enough free space in %s.
uk: Недостатньо вільного місця в %s.

en: Unable to lock the download directory
uk: Не вдалося заблокувати каталог завантажень

en: Install
uk: Встановити

en: Reinstall
uk: Перевстановити

en: Upgrade
uk: Оновити

en: Downgrade
uk: Понизити версію

en: Remove
uk: Видалити

en: Purge
uk: Повністю видалити

en: Undefined
uk: Невизначено

en: Command line
uk: Командний рядок

note: NOTE: if date format is different, this width needs to change
en: Date and Time
uk: Дата й час

note: width for datestring
en: Action
uk: Дія

note: 9 chars longest action type
en: Changes
uk: Зміни

en: automatic
uk: автоматично

en: Transaction ID
uk: ID транзакції

en: Start time
uk: Час початку

en: End time
uk: Час завершення

en: Requested by
uk: Ініціатор

en: Error
uk: Помилка

en: Comment
uk: Коментар

note: For each performed action, print what it did to each package
en: Packages changed
uk: Змінені пакунки

en: Could not find package %s
uk: Не вдалося знайти пакунок %s

en: Tried to remove %s, but it is not installed
uk: Здійснено спробу видалити %s, але його не встановлено

en: Could not find given version %s of %s
uk: Не вдалося знайти задану версію %s пакунка %s

en: Incorrect usage, no ID was given.
uk: Неправильне використання, ID не вказано.

en: '%s' not a valid ID.
uk: '%s' не є дійсним ID.

en: Transaction ID '%ld' out of bounds.
uk: ID транзакції '%ld' поза допустимими межами.

en: Could not read %s
uk: Не вдалося прочитати %s

en: Could not read: %s
uk: Не вдалося прочитати: %s

en: Some packages could not be installed. This may mean that you have
    requested an impossible situation or if you are using the unstable
    distribution that some required packages have not yet been created
    or been moved out of Incoming.
uk: Деякі пакунки неможливо встановити. Це може означати, що
    виникла ситуація, яку неможливо виконати, або якщо ви
    використовуєте нестабільну гілку, деякі потрібні пакунки ще
    не створено або їх уже переміщено з Incoming.

note: if (Packages == 1) { c1out << std::endl; c1out << _("Since you only requested a single operation it is extremely likely that\n" "the package is simply not installable and a bug report against\n" "that package should be filed.") << std::endl; }
en: The following information may help to resolve the situation:
uk: Наведена нижче інформація може допомогти розв’язати проблему:

en: Broken packages
uk: Проблемні пакунки

en: Writing error report
uk: Створення звіту про помилку

en: Unmerged usr is no longer supported, use usrmerge to convert to a merged-usr system.
uk: Конфігурація з не об’єднаним /usr більше не підтримується. Використайте usrmerge, щоб перейти на систему з об’єднаним /usr.

note: TRANSLATORS: %s is a url to a page describing merged-usr (bookworm release notes)
en: See %s for more details.
uk: Див. %s для подробиць.

en: Unable to fetch some archives, maybe run apt update or try with --fix-missing?
uk: Не вдалося отримати деякі архіви; можливо, варто запустити apt update або спробувати з параметром --fix-missing?

en: Internal error, InstallPackages was called with broken packages!
uk: Внутрішня помилка: InstallPackages викликано з пакунками з порушеними залежностями!

en: Packages need to be removed but remove is disabled.
uk: Потрібно видалити пакунки, але видалення вимкнено.

en: Essential packages were removed and -y was used without --allow-remove-essential.
uk: Основні пакунки було видалено, а параметр -y використано без --allow-remove-essential.

en: Packages were downgraded and -y was used without --allow-downgrades.
uk: Версії пакунків було знижено, а параметр -y використано без --allow-downgrades.

en: Held packages were changed and -y was used without --allow-change-held-packages.
uk: Утримувані пакунки було змінено, а параметр -y використано без --allow-change-held-packages.

en: Internal error, Ordering didn't finish
uk: Внутрішня помилка: упорядкування не завершилося

en: How odd... The sizes didn't match, email apt@packages.debian.org
uk: Дивно… Розміри не збіглися. Напишіть на apt@packages.debian.org

en:   Download size: %sB / %sB
uk:  Розмір завантаження: %sB / %sB

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement strings, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: Need to get %sB/%sB of archives.
uk: Потрібно отримати %sB/%sB архівів.

en:   Download size: %sB
uk:  Розмір завантаження: %sB

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement string, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: Need to get %sB of archives.
uk: Потрібно отримати %sB архівів.

en: After this operation, %sB of additional disk space will be used.
uk: Після цієї операції буде використано додатково %sB дискового простору.

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement string, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: Space needed: %sB / %sB available
uk: Потрібно місця: %sB / %sB доступно

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement string, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: More space needed than available: %sB > %sB, installation may fail
uk: Потрібно більше місця, ніж доступно: %sB > %sB, встановлення може не вдатися

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement string, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB - The first %s is the location of the boot directory (determined from Dir::Boot), and it tells the space being needed there. (We have two spaces to 
en: in %s:  %sB / %sB available
uk: у %s:  %sB / %sB доступно

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement string, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB The first %s is the location of the boot directory (determined from Dir::Boot)
en: More space needed in %s than available: %sB > %sB, installation may fail
uk: Потрібно більше місця в %s, ніж доступно: %sB > %sB, встановлення може не вдатися

en: Space needed: %sB
uk: Потрібно місця: %sB

en:   Freed space: %sB
uk:   Звільнено місця: %sB

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement string, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: After this operation, %sB disk space will be freed.
uk: Після цієї операції буде звільнено %sB дискового простору.

en: Trivial Only specified but this is not a trivial operation.
uk: Увімкнено режим Trivial Only, але ця операція не належить до тривіальних.

en: Removing essential system-critical packages is not permitted. This might break the system.
uk: Видалення основних (essential) пакунків заборонено. Це може порушити роботу системи.

en: Continue anyway?
uk: Все одно продовжити?

en: Continue?
uk: Продовжити?

en: Do you want to continue?
uk: Бажаєте продовжити?

en: Abort.
uk: Перервано.

en: Some files failed to download
uk: Деякі файли не вдалося завантажити

en: Download complete and in download only mode
uk: Завантаження завершено, увімкнено режим download‑only

en: --fix-missing and media swapping is not currently supported
uk: --fix-missing і заміна носіїв наразі не підтримуються

en: Unable to correct missing packages.
uk: Не вдається виправити відсутні залежності.

en: Aborting install.
uk: Перериваю встановлення.

en: The following package disappeared from your system as
    all files have been overwritten by other packages: | The following packages disappeared from your system as
    all files have been overwritten by other packages:
uk[0]: Наступний пакунок зник із системи, оскільки всі
    його файли були перезаписані іншими пакунками:
uk[1]: Наступні пакунки зникли із системи, оскільки всі
    їх файли були перезаписані іншими пакунками:
uk[2]: Наступні пакунки зникли із системи, оскільки всі
    їх файли були перезаписані іншими пакунками:

en: Note: This is done automatically and on purpose by dpkg.
uk: Примітка: це виконується dpkg автоматично й навмисно.

en: We are not supposed to delete stuff, can't start AutoRemover
uk: Видалення тут не передбачене, тому AutoRemover не може бути запущено

en: Hmm, seems like the AutoRemover destroyed something which really
    shouldn't happen. Please file a bug report against apt.
uk: Хм, схоже, AutoRemover видалив щось, чого не мав би
    видаляти. Будь ласка, надішліть звіт про помилку щодо apt.

en: Internal Error, AutoRemover broke stuff
uk: Внутрішня помилка: AutoRemover пошкодив систему

en: Use '%s' to remove it. | Use '%s' to remove them.
uk[0]: Використовуйте '%s', щоб видалити його.
uk[1]: Використовуйте '%s', щоб видалити їх.
uk[2]: Використовуйте '%s', щоб видалити їх.

en: The following package was automatically installed and is no longer required: | The following packages were automatically installed and are no longer required:
uk[0]: Наступний пакунок було встановлено автоматично і він вже не потрібен:
uk[1]: Наступні пакунки було встановлено автоматично і вони вже не потрібні:
uk[2]: Наступні пакунки було встановлено автоматично і вони вже не потрібні:

en: %lu package was automatically installed and is no longer required.
     | %lu packages were automatically installed and are no longer required.
uk[0]: %lu пакунок було встановлено автоматично і він вже не потрібен.
uk[1]: %lu пакунки було встановлено автоматично і вони вже не потрібні.
uk[2]: %lu пакунків було встановлено автоматично і вони вже не потрібні.

en: Result calculated by the 3.0 solver.
uk: Результат обчислено розв’язувачем 3.0.

en: Suggested packages:
uk: Пропоновані пакунки:

en: Recommended packages:
uk: Рекомендовані пакунки:

en: The following additional packages will be installed:
uk: Буде встановлено такі додаткові пакунки:

en: Skipping %s, it is already installed and upgrade is not set.
uk: Пропускаю %s: його вже встановлено, а оновлення не задано.

en: Skipping %s, it is not installed and only upgrades are requested.
uk: Пропускаю %s: його не встановлено, а запитано лише оновлення.

en: Reinstallation of %s is not possible, it cannot be downloaded.
uk: Перевстановлення %s неможливе, оскільки його не можна завантажити.

note: TRANSLATORS: First string is package name, second is version
en: %s is already the newest version (%s).
uk: %s вже найновішої версії (%s).

en: %s set to manually installed.
uk: %s позначено як встановлений вручну.

en: Selected version '%s' (%s) for '%s'
uk: Обрано версію '%s' (%s) для '%s'

en: Selected version '%s' (%s) for '%s' because of '%s'
uk: Обрано версію '%s' (%s) для '%s' через '%s'

en: Listing
uk: Виведення списку

en: There is %i additional version. Please use the '-a' switch to see it | There are %i additional versions. Please use the '-a' switch to see them.
uk[0]: Доступна ще %i версія. Скористайтеся параметром '-a', щоб переглянути її
uk[1]: Доступно %i додаткові версії. Скористайтеся параметром '-a', щоб переглянути їх.
uk[2]: Доступно %i додаткових версій. Скористайтеся параметром '-a', щоб переглянути їх.

note: TRANSLATORS: placeholder is a binary name like apt or apt-get
en: NOTE: This is only a simulation!
          %s needs root privileges for real execution.
          Keep also in mind that locking is deactivated,
          so don't depend on the relevance to the real current situation!
uk: ПРИМІТКА: Це лише симуляція!
           %s потребує прав root для реального виконання.
           Майте також на увазі, що блокування вимкнено, тому не
           покладайтеся на відповідність результатів реальній ситуації.

en: unknown
uk: невідомо

en: [installed,upgradable to: %s]
uk: [встановлено, оновлюється до: %s]

en: [installed,local]
uk: [встановлено, локально]

en: [installed,auto-removable]
uk: [встановлено, автоматично видаляється]

en: [installed,automatic]
uk: [встановлено, автоматично]

en: [installed]
uk: [встановлено]

en: [upgradable from: %s]
uk: [оновлюється з: %s]

en: [residual-config]
uk: [залишкові конфігурації]

en: but %s is installed
uk: але %s встановлено

en: but %s is to be installed
uk: але %s має бути встановлено

en: but it is not installable
uk: але його не можна встановити

en: but it is a virtual package
uk: але це віртуальний пакунок

en: but it is not going to be installed
uk: але його не буде встановлено

en: but it is not installed
uk: але його не встановлено

en:  or
uk:  або

en: The following packages have unmet dependencies:
uk: Наступні пакунки мають невиконані залежності:

en: Unsatisfied dependencies:
uk: Невиконані залежності:

en: The following NEW packages will be installed:
uk: Буде встановлено такі НОВІ пакунки:

en: Installing:
uk: Встановлення:

en: Installing dependencies:
uk: Встановлення залежностей:

en: REMOVING:
uk: ВИДАЛЕННЯ:

en: The following packages will be REMOVED:
uk: Наступні пакунки буде ВИДАЛЕНО:

en: The following upgrades have been deferred due to phasing:
uk: Наступні оновлення відкладено через поетапне впровадження:

en: Not upgrading yet due to phasing:
uk: Ще не оновлюється через поетапне впровадження:

en: Not upgrading:
uk: Не оновлюється:

en: The following packages have been kept back:
uk: Наступні пакунки залишено без оновлення:

en: The following packages will be upgraded:
uk: Наступні пакунки буде оновлено:

en: Upgrading:
uk: Оновлення:

en: DOWNGRADING:
uk: ПОНИЖЕННЯ ВЕРСІЇ:

en: The following packages will be DOWNGRADED:
uk: Наступні пакунки буде ПОНИЖЕНО до попередніх версій:

en: Changing held packages:
uk: Зміна зафіксованих пакунків:

en: The following held packages will be changed:
uk: Наступні зафіксовані пакунки буде змінено:

en: %s (due to %s)
uk: %s (через %s)

en: WARNING: The following essential packages will be removed.
    This should NOT be done unless you know exactly what you are doing!
uk: УВАГА: Наступні основні пакунки буде видалено.
    Цього НЕ СЛІД робити, якщо ви точно не знаєте, що робите!

en: Summary:
uk: Підсумок:

en: %lu upgraded, %lu newly installed,
uk: оновлено %lu, встановлено %lu нових,

en: Upgrading: %lu, Installing: %lu,
uk: Оновлення: %lu, Встановлення: %lu,

en: %lu reinstalled,
uk: %lu перевстановлено,

en: Reinstalling: %lu,
uk: Перевстановлення: %lu,

en: %lu downgraded,
uk: %lu понижено до попередніх версій,

en: Downgrading: %lu,
uk: Пониження до попередніх версій: %lu,

en: %lu to remove and %lu not upgraded.
uk: %lu відмічено для видалення і %lu не оновлено.

en: Removing: %lu, Not Upgrading: %lu
uk: Видалення: %lu, Не оновлюються: %lu

en: %lu not fully installed or removed.
uk: %lu не повністю встановлено або видалено.

note: TRANSLATOR: Yes/No question help-text: defaulting to Y[es] e.g. "Do you want to continue? [Y/n] " The user has to answer with an input matching the YESEXPR/NOEXPR defined in your l10n.
en: [Y/n]
uk: [Y/n] (Y = так, n = ні)

note: TRANSLATOR: Yes/No question help-text: defaulting to N[o] e.g. "Should this file be removed? [y/N] " The user has to answer with an input matching the YESEXPR/NOEXPR defined in your l10n.
en: [y/N]
uk: [y/N] (y = так, N = ні)

note: TRANSLATOR: "Yes" answer printed for a yes/no question if --assume-yes is set
en: Y
uk: Y (Y = так)

note: TRANSLATOR: "No" answer printed for a yes/no question if --assume-no is set
en: N
uk: N (N = ні)

en: You must give at least one search pattern
uk: Потрібно вказати принаймні один шаблон пошуку

en: Full Text Search
uk: Повнотекстовий пошук

en: There is %i additional record. Please use the '-a' switch to see it | There are %i additional records. Please use the '-a' switch to see them.
uk[0]: Є ще %i запис. Скористайтеся параметром '-a', щоб переглянути його
uk[1]: Є ще %i записи. Скористайтеся параметром '-a', щоб переглянути їх.
uk[2]: Є ще %i записів. Скористайтеся параметром '-a', щоб переглянути їх.

en: not a real package (virtual)
uk: не справжній пакунок (віртуальний)

en: Package files:
uk: Файли пакунків:

en: Cache is out of sync, can't x-ref a package file
uk: Кеш не синхронізований, неможливо виконати перехресне посилання на файл пакунка

note: Show any packages have explicit pins
en: Pinned packages:
uk: Закріплені пакунки:

note: Print the package name and the version we are forcing to
en: %s -> %s with priority %d
uk: %s -> %s з пріоритетом %d

en:   Installed:
uk:   Встановлено:

en:   Candidate:
uk:   Кандидат:

en: (none)
uk: (немає)

note: Show the priority tables
en:   Version table:
uk:   Таблиця версій:

en: phased
uk: поетапний

en: Can not find a package for architecture '%s'
uk: Не вдається знайти пакунок для архітектури '%s'

en: Can not find a package '%s' with version '%s'
uk: Не вдається знайти пакунок '%s' з версією '%s'

en: Can not find a package '%s' with release '%s'
uk: Не вдається знайти пакунок '%s' з випуском '%s'

en: Picking '%s' as source package instead of '%s'
uk: Обрано '%s' як вихідний пакунок замість '%s'

en: Can not find version '%s' of package '%s'
uk: Не вдається знайти версію '%s' пакунка '%s'

en: Must specify at least one package to fetch source for
uk: Потрібно вказати принаймні один пакунок для отримання вихідних кодів

en: Unable to find a source package for %s
uk: Не вдалося знайти вихідний пакунок для %s

en: NOTICE: '%s' packaging is maintained in the '%s' version control system at:
    %s
uk: УВАГА: супровід пакунка ‘%s’ ведеться у системі контролю версій ‘%s’ за адресою:
    %s

en: Please use:
    %s
    to retrieve the latest (possibly unreleased) updates to the package.
uk: Будь ласка, скористайтеся:
    %s
    для отримання останніх (можливо, невипущених) оновлень пакунку.

en: Skipping already downloaded file '%s'
uk: Пропускається вже завантажений файл '%s'

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement strings, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: Need to get %sB/%sB of source archives.
uk: Потрібно отримати %sB/%sB архівів із вихідними кодами.

note: TRANSLATOR: The required space between number and unit is already included in the replacement string, so %sB will be correctly translate in e.g. 1,5 MB
en: Need to get %sB of source archives.
uk: Потрібно отримати %sB архівів із вихідними кодами.

en: Fetch source %s
uk: Отримання вихідного пакунка %s

en: Failed to fetch some archives.
uk: Не вдалося отримати деякі архіви.

en: Skipping unpack of already unpacked source in %s
uk: Пропускається розпакування вже розпакованого вихідного пакунка в %s

en: Unpack command '%s' failed.
uk: Команда розпакування '%s' завершилася невдало.

en: Check if the 'dpkg-dev' package is installed.
uk: Перевірте, чи встановлено пакунок 'dpkg-dev'.

en: Build command '%s' failed.
uk: Команда збірки '%s' завершилася невдало.

en: Unable to get build-dependency information for %s
uk: Не вдається отримати інформацію про залежності збірки для %s

en: %s has no build depends.
uk: %s не має залежностей збірки.

en: No architecture information available for %s. See apt.conf(5) APT::Architectures for setup
uk: Інформація про архітектуру для %s недоступна. Див. apt.conf(5) APT::Architectures для налаштування

en: Must specify at least one package to check builddeps for
uk: Потрібно вказати принаймні один пакунок для перевірки залежностей збірки

en: Invalid operator '%c' at offset %d, did you mean '%c%c' or '%c='? - in: %s
uk: Недійсний оператор '%c' на позиції %d, ви мали на увазі '%c%c' чи '%c='? - у: %s

en: Note, using directory '%s' to get the build dependencies
uk: Зверніть увагу, що для отримання залежностей збірки використовується каталог '%s'

en: Note, using file '%s' to get the build dependencies
uk: Зверніть увагу, що для отримання залежностей збірки використовується файл '%s'

en: Failed to process build dependencies
uk: Не вдалося обробити залежності збірки

en: Failed to parse %s. Edit again?
uk: Не вдалося розібрати %s. Редагувати ще раз?

en: Your '%s' file changed, please run 'apt-get update'.
uk: Ваш файл '%s' змінився, будь ласка, виконайте 'apt-get update'.

en: Rewrite %zu sources?
uk: Переписати %zu джерел?

en: Package %s version %s has an unmet dep:
uk: Пакунок %s версії %s має невиконану залежність:

en: The update command takes no arguments
uk: Команда update не приймає аргументів

note: TRANSLATOR: the first two are manpage references, the last the URI from a sources.list
en: Usage of %s should be preferred over embedding login information directly in the %s entry for '%s'
uk: Краще використовуйте %s замість вбудовування інформації для входу безпосередньо в запис %s для '%s'

note: TRANSLATOR: the first is manpage reference, the last the URI from a sources.list
en: The %s entry for '%s' should be upgraded to deb822 .sources
uk: Запис %s для '%s' слід оновити до формату deb822 .sources

note: TRANSLATOR: the first is manpage reference, the last the URI from a sources.list
en: Missing Signed-By in the %s entry for '%s'
uk: Відсутній параметр Signed-By у записі %s для ‘%s’

en: Consider migrating all sources.list(5) entries to the deb822 .sources format
uk: Розгляньте можливість перенесення всіх записів sources.list(5) у формат deb822 .sources

en: The deb822 .sources format supports both embedded as well as external OpenPGP keys
uk: Формат deb822 .sources підтримує як вбудовані, так і зовнішні ключі OpenPGP

en: See apt-secure(8) for best practices in configuring repository signing.
uk: Дивіться apt-secure(8) для отримання інформації про найкращі практики налаштування підпису сховища.

en: Some sources can be modernized. Run 'apt modernize-sources' to do so.
uk: Деякі джерела можна модернізувати. Виконайте ‘apt modernize-sources’, щоб це зробити.

en: %i package can be upgraded. Run 'apt list --upgradable' to see it.
     | %i packages can be upgraded. Run 'apt list --upgradable' to see them.
uk[0]: %i пакунок можна оновити. Щоб побачити його, виконайте команду 'apt list --upgradable'.
uk[1]: %i пакунки можна оновити. Щоб побачити їх, виконайте команду 'apt list --upgradable'.
uk[2]: %i пакунків можна оновити. Щоб побачити їх, виконайте команду 'apt list --upgradable'.

en: All packages are up to date.
uk: Усі пакунки оновлено.

en: %s does not take any arguments
uk: %s не приймає аргументів

en: Total package names:
uk: Всього імен пакунків:

en: Total package structures:
uk: Всього структур пакунків:

en:   Normal packages:
uk:   Звичайних пакунків:

en:   Pure virtual packages:
uk:   Чисто віртуальних пакунків:

en:   Single virtual packages:
uk:   Одинарних віртуальних пакунків:

en:   Mixed virtual packages:
uk:   Змішаних віртуальних пакунків:

en:   Missing:
uk:   Відсутні:

en: Total distinct source versions:
uk: Усього унікальних версій вихідних пакунків:

en: Total distinct versions:
uk: Всього унікальних версій:

en: Total distinct descriptions:
uk: Всього унікальних описів:

en: Total dependencies:
uk: Всього залежностей:

en: Total ver/file relations:
uk: Всього зв’язків версія/файл:

en: Total Desc/File relations:
uk: Всього зв’язків опис/файл:

en: Total Provides mappings:
uk: Всього відповідностей Provides:

en: Total globbed strings:
uk: Всього рядків, зіставлених за шаблоном:

en: Total slack space:
uk: Загальний обсяг невикористаного простору в блоках:

en: Total space accounted for:
uk: Загальний обсяг врахованого простору:

en: This command is deprecated. Please use 'apt-mark showauto' instead.
uk: Ця команда застаріла. Будь ласка, використовуйте замість неї 'apt-mark showauto'.

en: Usage: apt-cache [options] command
           apt-cache [options] show pkg1 [pkg2 ...]
    
    apt-cache queries and displays available information about installed
    and installable packages. It works exclusively on the data acquired
    into the local cache via the 'update' command of e.g. apt-get. The
    displayed information may therefore be outdated if the last update was
    too long ago, but in exchange apt-cache works independently of the
    availability of the configured sources (e.g. offline).
uk: Використання: apt-cache [опції] команда
           apt-cache [опції] show пак1 [пак2 ...]
    
    apt-cache запитує та показує доступну інформацію про встановлені
    та встановлювані пакунки. Він працює виключно з даними, отриманими
    до локального кешу за допомогою команди 'update', наприклад apt-get.
    Тому показана інформація може бути застарілою, якщо останнє
    оновлення було занадто давно, але натомість apt-cache працює незалежно
    від доступності налаштованих джерел (наприклад, офлайн).

en: Show source records
uk: Показати записи джерел

en: Search the package list for a regex pattern
uk: Пошук у списку пакунків за шаблоном регулярного виразу

en: Show raw dependency information for a package
uk: Показати необроблену інформацію про залежності для пакунка

en: Show reverse dependency information for a package
uk: Показати інформацію про зворотну залежність для пакунка

en: Show a readable record for the package
uk: Показати читабельний запис для пакунка

en: List the names of all packages in the system
uk: Перелічити назви всіх пакунків у системі

en: Show policy settings
uk: Показати налаштування політики

en: Please provide a name for this Disc, such as 'Debian 5.0.3 Disk 1'
uk: Будь ласка, вкажіть назву цього диска, наприклад, 'Debian 5.0.3 Диск 1'

en: Please insert a Disc in the drive and press [Enter]
uk: Вставте диск у привід і натисніть [Enter]

en: Failed to mount '%s' to '%s'
uk: Не вдалося змонтувати '%s' на '%s'

en: No CD-ROM could be auto-detected or found using the default mount point.
    You may try the --cdrom option to set the CD-ROM mount point.
    See 'man apt-cdrom' for more information about the CD-ROM auto-detection and mount point.
uk: Не вдалося автоматично визначити або знайти CD-ROM за допомогою типової
    точки монтування. Ви можете спробувати параметр --cdrom, щоб задати
    точку монтування CD-ROM. Див. 'man apt-cdrom' для отримання додаткової
    інформації про автоматичне визначення CD-ROM і точку монтування.

en: Repeat this process for the rest of the CDs in your set.
uk: Повторіть цей процес для решти CD у вашому комплекті.

en: Usage: apt-cdrom [options] command
    
    apt-cdrom is used to add CDROM's, USB flashdrives and other removable
    media types as package sources to APT. The mount point and device
    information is taken from apt.conf(5), udev(7) and fstab(5).
uk: Використання: apt-cdrom [опції] команда
    
    Команда apt-cdrom використовується для додавання CD-ROM, USB-накопичувачів
    та інших типів знімних носіїв як джерел пакунків для APT. Інформація про точку
    монтування та пристрій береться з apt.conf(5), udev(7) та fstab(5).

en: Arguments not in pairs
uk: Аргументи не в парах

en: Usage: apt-config [options] command
    
    apt-config is an interface to the configuration settings used by
    all APT tools, mainly intended for debugging and shell scripting.
uk: Використання: apt-config [опції] команда
    
    apt-config - це інтерфейс до параметрів конфігурації, що використовуються
    усіма інструментами APT; він призначений головним чином для
    налагодження та написання сценаріїв оболонки.

en: get configuration values via shell evaluation
uk: отримати значення конфігурації через виконання оболонки

en: show the active configuration setting
uk: показати активний параметр конфігурації

en: Usage: apt-dump-solver
    
    apt-dump-solver is an interface to store an EDSP scenario in
    a file and optionally forwards it to another solver.
uk: Використання: apt-dump-solver
    
    apt-dump-solver - це інтерфейс для зберігання сценарію EDSP
    у файлі та, за потреби, його пересилання іншому розв'язувачу.

en: Usage: apt-extracttemplates file1 [file2 ...]
    
    apt-extracttemplates is used to extract config and template files
    from debian packages. It is used mainly by debconf(1) to prompt for
    configuration questions before installation of packages.
uk: Використання: apt-extracttemplates файл1 [файл2 ...]
    
    apt-extracttemplates використовується для виокремлення файлів конфігурації
    та шаблонів із пакунків Debian. Він переважно використовується debconf(1)
    для запиту параметрів налаштування перед встановленням пакунків.

en: Cannot get debconf version. Is debconf installed?
uk: Не вдається отримати версію debconf. debconf встановлено?

en: Couldn't find package %s
uk: Не вдалося знайти пакунок %s

en: %s set to automatically installed.
uk: %s позначено як автоматично встановлений.

en: This command is deprecated. Please use 'apt-mark auto' and 'apt-mark manual' instead.
uk: Ця команда застаріла. Будь ласка, використовуйте замість неї 'apt-mark auto' і 'apt-mark manual'.

en: Internal error, problem resolver broke stuff
uk: Внутрішня помилка: засіб розв’язання залежностей пошкодив пакунки

en: Supported modules:
uk: Підтримувані модулі:

en: Usage: apt-get [options] command
           apt-get [options] install|remove pkg1 [pkg2 ...]
           apt-get [options] source pkg1 [pkg2 ...]
    
    apt-get is a command line interface for retrieval of packages
    and information about them from authenticated sources and
    for installation, upgrade and removal of packages together
    with their dependencies.
uk: Використання: apt-get [опції] команда
           apt-get [опції] install|remove пак1 [пак2 ...]
           apt-get [опції] source пак1 [пак2 ...]
    
    apt-get - це інтерфейс командного рядка для отримання пакунків
    та інформації про них з автентифікованих джерел, а також
    для встановлення, оновлення й видалення пакунків разом
    із їхніми залежностями.

en: Retrieve new lists of packages
uk: Отримати нові списки пакунків

en: Perform an upgrade
uk: Виконати оновлення

en: Install new packages (pkg is libc6 not libc6.deb)
uk: Встановити нові пакунки (пак - це libc6, а не libc6.deb)

en: Reinstall packages (pkg is libc6 not libc6.deb)
uk: Перевстановити пакунки (пак - це libc6, а не libc6.deb)

en: Remove packages
uk: Видалити пакунки

en: Remove packages and config files
uk: Видалити пакунки та файли конфігурації

en: Remove automatically all unused packages
uk: Автоматично видалити всі невикористовувані пакунки

en: Distribution upgrade, see apt-get(8)
uk: Оновлення дистрибутиву, див. apt-get(8)

en: Follow dselect selections
uk: Дотримуватися вибору dselect

en: Configure build-dependencies for source packages
uk: Налаштувати залежності для збирання вихідних пакунків

en: Satisfy dependency strings
uk: Задовольнити рядки залежностей

en: Erase downloaded archive files
uk: Видалити завантажені архівні файли

en: Erase old downloaded archive files
uk: Видалити старі завантажені архівні файли

en: Verify that there are no broken dependencies
uk: Перевірити відсутність пошкоджених залежностей

en: Download source archives
uk: Завантажити архіви вихідних кодів

en: Download the binary package into the current directory
uk: Завантажити бінарний пакунок у поточний каталог

en: Download and display the changelog for the given package
uk: Завантажити та показати журнал змін для заданого пакунку

en: Need one URL as argument
uk: Потрібна одна URL-адреса як аргумент

en: Must specify at least one pair url/filename
uk: Потрібно вказати принаймні одну пару URL/ім'я файлу

en: Download Failed
uk: Завантаження не вдалося

en: GetSrvRec failed for %s
uk: Не вдалося виконати GetSrvRec для %s

en: Usage: apt-helper [options] command
           apt-helper [options] cat-file file ...
           apt-helper [options] download-file uri target-path
    
    apt-helper bundles a variety of commands for shell scripts to use
    e.g. the same proxy configuration or acquire system as APT would.
uk: Використання: apt-helper [опції] команда
           apt-helper [опції] cat-file файл ...
           apt-helper [опції] download-file uri шлях-призначення
    
    apt-helper об'єднує різноманітні команди для використання в сценаріях оболонки,
    наприклад, ту саму конфігурацію проксі або систему отримання, що й APT.

en: download the given uri to the target-path
uk: завантажити заданий URI до шляху призначення

en: lookup a SRV record (e.g. _http._tcp.ftp.debian.org)
uk: пошук запису SRV (напр., _http._tcp.ftp.debian.org)

en: concatenate files, with automatic decompression
uk: об'єднати файли з автоматичною декомпресією

en: hash file
uk: хешувати файл

en: detect proxy using apt.conf
uk: виявити проксі за допомогою apt.conf

en: wait for system to be online
uk: очікувати, поки система буде онлайн

en: drop privileges before running given command
uk: скинути привілеї перед виконанням заданої команди

en: analyse a pattern
uk: аналізувати шаблон

en: Usage: apt-internal-planner
    
    apt-internal-planner is an interface to use the current internal
    installation planner for the APT family like an external one,
    for debugging or the like.
uk: Використання: apt-internal-planner
    
    apt-internal-planner - це інтерфейс для використання поточного
    внутрішнього планувальника встановлення для сімейства APT
    як зовнішнього - для налагодження та подібних завдань.

en: Usage: apt-internal-solver
    
    apt-internal-solver is an interface to use the current internal
    resolver for the APT family like an external one, for debugging or
    the like.
uk: Використання: apt-internal-solver
    
    apt-internal-solver - це інтерфейс для використання поточного
    внутрішнього розв’язувача залежностей для сімейства APT як
    зовнішнього - для налагодження та подібних завдань.

en: %s can not be marked as it is not installed.
uk: %s неможливо позначити, оскільки його не встановлено.

en: %s was already set to manually installed.
uk: %s уже позначено як встановлений вручну.

en: %s was already set to automatically installed.
uk: %s уже позначено як автоматично встановлений.

en: No changes necessary
uk: Зміни не потрібні

en: The following packages will be marked as automatically installed:
uk: Наступні пакунки будуть позначені як автоматично встановлені:

en: %s was already set on hold.
uk: %s уже зафіксовано.

en: %s was already not on hold.
uk: %s уже не був зафіксований.

en: Executing dpkg failed. Are you root?
uk: Не вдалося виконати dpkg. Ви root?

en: %s set on hold.
uk: %s зафіксовано.

en: Canceled hold on %s.
uk: Фіксацію для %s скасовано.

en: Selected %s for purge.
uk: %s вибрано для очищення.

en: Selected %s for removal.
uk: %s вибрано для видалення.

en: Selected %s for installation.
uk: %s вибрано для встановлення.

en: Usage: apt-mark [options] {auto|manual} pkg1 [pkg2 ...]
    
    apt-mark is a simple command line interface for marking packages
    as manually or automatically installed. It can also be used to
    manipulate the dpkg(1) selection states of packages, and to list
    all packages with or without a certain marking.
uk: Використання: apt-mark [опції] {auto|manual} пак1 [пак2 ...]
    
    apt-mark - це простий інтерфейс командного рядка для позначення
    пакунків як встановлених вручну або автоматично. Його також можна
    використовувати для керування станами вибору пакунків у dpkg(1) та
    для перегляду всіх пакунків із певною позначкою або без неї.

en: Mark the given packages as automatically installed
uk: Позначити вказані пакунки як автоматично встановлені

en: Mark the given packages as manually installed
uk: Позначити вказані пакунки як встановлені вручну

en: Mark all dependencies of meta packages as automatically installed.
uk: Позначити всі залежності метапакунків як автоматично встановлені.

en: Mark a package as held back
uk: Позначити пакунок як утримуваний

en: Unset a package set as held back
uk: Зняти утримування з пакунка

en: Print the list of automatically installed packages
uk: Вивести список автоматично встановлених пакунків

en: Print the list of manually installed packages
uk: Вивести список пакунків, встановлених вручну

en: Print the list of packages on hold
uk: Вивести список утримуваних пакунків

en: Unknown package record!
uk: Невідомий запис про пакунок!

en: Usage: apt-sortpkgs [options] file1 [file2 ...]
    
    apt-sortpkgs is a simple tool to sort package information files.
    By default it sorts by binary package information, but the -s option
    can be used to switch to source package ordering instead.
uk: Використання: apt-sortpkgs [опції] файл1 [файл2 ...]
    
    apt-sortpkgs - це простий інструмент для сортування файлів інформації
    про пакунки. Типово він сортує за інформацією про бінарні пакунки,
    але параметр -s перемикає на сортування за вихідними пакунками.

en: Usage: apt [options] command
    
    apt is a commandline package manager and provides commands for
    searching and managing as well as querying information about packages.
    It provides the same functionality as the specialized APT tools,
    like apt-get and apt-cache, but enables options more suitable for
    interactive use by default.
uk: Використання: apt [опції] команда
    
    apt - це менеджер пакунків командного рядка, який надає команди для
    пошуку, керування та отримання інформації про пакунки. Він забезпечує
    ту саму функціональність, що й спеціалізовані інструменти APT, такі як
    apt-get та apt-cache, але типово використовує параметри, більш придатні
    для інтерактивного використання.

note: query
en: list packages based on package names
uk: вивести список пакунків на основі їхніх назв

en: search in package descriptions
uk: шукати в описах пакунків

en: show package details
uk: показати подробиці про пакунок

note: package stuff
en: install packages
uk: встановити пакунки

en: reinstall packages
uk: перевстановити пакунки

en: remove packages
uk: видалити пакунки

en: automatically remove all unused packages
uk: автоматично видалити всі невикористовувані пакунки

note: system wide stuff
en: update list of available packages
uk: оновити список доступних пакунків

en: upgrade the system by installing/upgrading packages
uk: оновити систему, встановивши/оновивши пакунки

en: upgrade the system by removing/installing/upgrading packages
uk: оновити систему шляхом видалення/встановлення/оновлення пакунків

note: history stuff
en: show list of history
uk: показати список історії

en: show info on specific transactions
uk: показати інформацію про певні транзакції

en: redo transactions
uk: повторити транзакції

en: undo transactions
uk: скасувати транзакції

en: rollback transactions
uk: відкотити транзакції

note: misc
en: edit the source information file
uk: редагувати файл інформації про джерела пакунків

en: modernize .list files to .sources files
uk: оновити формат файлів .list до формату .sources

en: satisfy dependency strings
uk: задовольнити вирази залежностей

en: produce a reason trace for the current state of the package
uk: вивести ланцюжок причин поточного стану пакунка

en: Bad default setting!
uk: Погане типове налаштування!

en: Press [Enter] to continue.
uk: Натисніть [Enter], щоб продовжити.

en: Do you want to erase any previously downloaded .deb files?
uk: Ви хочете видалити раніше завантажені файли .deb?

en: Some errors occurred while unpacking. Packages that were installed
uk: Під час розпакування виникли деякі помилки. Встановлені пакунки

en: will be configured. This may result in duplicate errors
uk: буде налаштовано. Це може призвести до повторних помилок

en: or errors caused by missing dependencies. This is OK, only the errors
uk: або помилок, спричинених відсутніми залежностями. Це нормально, лише помилки

en: above this message are important. Please fix them and run [I]nstall again
uk: зазначені вище є важливими. Будь ласка, виправте їх і запустіть [І]nstall ще раз

en: Merging available information
uk: Об’єднання доступної інформації

en: Package extension list is too long
uk: Список розширень пакунків занадто довгий

en: Error processing directory %s
uk: Помилка обробки каталогу %s

en: Source extension list is too long
uk: Список розширень джерел занадто довгий

en: Error writing header to contents file
uk: Помилка запису заголовка до файлу вмісту

en: Error processing contents %s
uk: Помилка обробки файлу Contents %s

en: Usage: apt-ftparchive [options] command
    Commands: packages binarypath [overridefile [pathprefix]]
              sources srcpath [overridefile [pathprefix]]
              contents path
              release path
              generate config [groups]
              clean config
    
    apt-ftparchive generates index files for Debian archives. It supports
    many styles of generation from fully automated to functional replacements
    for dpkg-scanpackages and dpkg-scansources
    
    apt-ftparchive generates Package files from a tree of .debs. The
    Package file contains the contents of all the control fields from
    each package as well as the MD5 hash and filesize. An override file
    is supported to force the value of Priority and Section.
    
    Similarly apt-ftparchive generates Sources files from a tree of .dscs.
    The --source-override option can be used to specify a src override file
    
    The 'packages' and 'sources' command should be run in the root of the
    tree. BinaryPath should point to the base of the recursive search and 
    override file should contain the override flags. Pathprefix is
    appended to the filename fields if present. Example usage from the 
    Debian archive:
       apt-ftparchive packages dists/potato/main/binary-i386/ > \
                   dists/potato/main/binary-i386/Packages
    
    Options:
      -h    This help text
      --md5 Control MD5 generation
      -s=?  Source override file
      -q    Quiet
      -d=?  Select the optional caching database
      --no-delink Enable delinking debug mode
      --contents  Control contents file generation
      -c=?  Read this configuration file
      -o=?  Set an arbitrary configuration option
uk: Використання: apt-ftparchive [опції] команда
    Команди: packages шлях_бінарних [файл_перевизначень [префікс]]
              sources шлях_вихідних [файл_перевизначень [префікс]]
              contents шлях
              release шлях
              generate конфіг [групи]
              clean конфіг
    
    apt-ftparchive створює індексні файли для архівів Debian.
    Може працювати як повністю автоматично, так і замінювати
    утиліти dpkg-scanpackages та dpkg-scansources.
    
    Команда `packages` генерує файл Packages з дерева .deb.
    Файл містить усі контрольні поля кожного пакунка, а також
    MD5‑хеш і розмір. Можна використати файл перевизначень для
    примусового задання Priority і Section.
    
    Команда `sources` генерує файл Sources з дерева .dsc.
    Опція `--source-override` дозволяє вказати файл перевизначень
    для вихідних пакунків.
    
    Команди `packages` і `sources` слід запускати з кореня дерева.
    `шлях_бінарних` має вказувати на базовий каталог рекурсивного
    пошуку, файл_перевизначень містить прапорці перевизначень,
    а `префікс` додається до назв файлів, якщо задано.
    
    Приклад використання:
       apt-ftparchive packages dists/potato/main/binary-i386/ > \
                   dists/potato/main/binary-i386/Packages
    
    
    Опції:
      -h           показати цей текст довідки
      --md5        керувати генерацією MD5
      -s=?         файл перевизначень для вихідних пакунків
      -q           тихий режим
      -d=?         вибрати додаткову кешуючу базу даних
      --no-delink  увімкнути режим налагодження delink
      --contents   керувати генерацією файлу Contents
      -c=?         прочитати цей конфігураційний файл
      -o=?         задати довільний параметр конфігурації

en: No selections matched
uk: Жоден пакунок не відповідає вибору

en: Some files are missing in the package file group `%s'
uk: Деякі файли відсутні у групі файлів пакунка `%s'

en: DB was corrupted, file renamed to %s.old
uk: Базу даних пошкоджено, файл перейменовано на %s.old

en: DB is old, attempting to upgrade %s
uk: База даних застаріла, виконується спроба оновлення %s

en: DB format is invalid. If you upgraded from an older version of apt, please remove and re-create the database.
uk: Формат бази даних недійсний. Якщо ви оновилися зі старішої версії apt, видаліть і створіть базу даних заново.

en: Unable to open DB file %s: %s
uk: Не вдалося відкрити файл бази даних %s: %s

en: Failed to read .dsc
uk: Не вдалося прочитати .dsc

en: Archive has no control record
uk: В архіві немає контрольного запису

en: Unable to get a cursor
uk: Не вдалося отримати курсор бази даних

en: realloc - Failed to allocate memory
uk: realloc - Не вдалося виділити пам'ять

en: Unknown compression algorithm '%s'
uk: Невідомий алгоритм стиснення '%s'

en: Compressed output %s needs a compression set
uk: Для стисненого виходу %s потрібно задати набір стиснення

en: Failed to create IPC pipe to subprocess
uk: Не вдалося створити IPC-канал для підпроцесу

en: Failed to fork
uk: Не вдалося створити новий процес (fork)

en: Compress child
uk: Підпроцес стиснення

en: Internal error, failed to create %s
uk: Внутрішня помилка, не вдалося створити %s

en: IO to subprocess/file failed
uk: Помилка вводу‑виводу до підпроцесу/файлу

en: Failed to read while computing MD5
uk: Не вдалося прочитати під час обчислення MD5

en: Failed to rename %s to %s
uk: Не вдалося перейменувати %s на %s

en: Unable to open %s
uk: Не вдалося відкрити %s

note: skip spaces find end of word
en: Malformed override %s line %llu (%s)
uk: Неправильно сформоване перевизначення %s у рядку %llu (%s)

en: Failed to read the override file %s
uk: Не вдалося прочитати файл перевизначення %s

en: Malformed override %s line %llu #1
uk: Неправильно сформоване перевизначення %s у рядку %llu #1

en: Malformed override %s line %llu #2
uk: Неправильно сформоване перевизначення %s у рядку %llu #2

en: Malformed override %s line %llu #3
uk: Неправильно сформоване перевизначення %s у рядку %llu #3

en: W: Unable to read directory %s
uk: W: Не вдалося прочитати каталог %s

en: W: Unable to stat %s
uk: W: Не вдалося отримати атрибути %s

en: E: Errors apply to file
uk: E: Помилки стосуються файлу

en: Failed to resolve %s
uk: Не вдалося розв'язати %s

en: Tree walking failed
uk: Збій під час обходу дерева

en: Failed to open %s
uk: Не вдалося відкрити %s

en:  DeLink %s [%s]
uk:  Розрив посилання %s [%s]

en: *** Failed to link %s to %s
uk: *** Не вдалося створити посилання %s на %s

en:  DeLink limit of %sB hit.
uk:  Досягнуто ліміту розриву посилань у %sB.

en: Archive had no package field
uk: Архів не мав поля Package

en:   %.*s has no override entry
uk:   %.*s не має запису перевизначення

en:   %.*s maintainer is %.*s not %s
uk:   Супровідником %.*s є %.*s, а не %s

en:   %.*s has no source override entry
uk:   %.*s не має запису перевизначення для вихідного пакунка

en:   %.*s has no binary override entry either
uk:   %.*s не має запису перевизначення для бінарного пакунка

en: Waiting for headers
uk: Очікування на заголовки

en: The HTTP server sent an invalid reply header
uk: HTTP‑сервер надіслав некоректний заголовок відповіді

en: Bad header line
uk: Неправильний рядок заголовка

en: The HTTP server sent an invalid Content-Length header
uk: HTTP‑сервер надіслав некоректний заголовок Content-Length

en: The HTTP server sent an invalid Content-Range header
uk: HTTP‑сервер надіслав некоректний заголовок Content-Range

en: This HTTP server has broken range support
uk: Цей HTTP‑сервер має некоректну підтримку діапазонів

en: Unknown date format
uk: Невідомий формат дати

en: Bad header data
uk: Неправильні дані заголовка

en: Connection failed
uk: Помилка підключення

en: File has unexpected size (%llu != %llu). Mirror sync in progress?
uk: Файл має неочікуваний розмір (%llu != %llu). Триває синхронізація дзеркала?

en: Automatically disabled %s due to incorrect response from server/proxy. (man 5 apt.conf)
uk: Автоматично вимкнено %s через неправильну відповідь від сервера/проксі. (man 5 apt.conf)

en: Internal error
uk: Внутрішня помилка

en: Unable to read the cdrom database %s
uk: Не вдалося прочитати базу даних %s з CD-ROM

en: Please use apt-cdrom to make this CD-ROM recognized by APT. apt-get update cannot be used to add new CD-ROMs
uk: Будь ласка, скористайтеся apt-cdrom, щоб APT розпізнав цей CD-ROM. apt-get update не можна використовувати для додавання нових CD-ROM

en: Wrong CD-ROM
uk: Неправильний CD-ROM

en: Unable to unmount the CD-ROM in %s, it may still be in use.
uk: Не вдалося відмонтувати CD-ROM у %s, можливо, він ще використовується.

en: Disk not found.
uk: Диск не знайдено.

en: File not found
uk: Файл не знайдено

note: TRANSLATOR: %s is e.g. Tor's ".onion" which would likely fail or leak info (RFC7686)
en: Direct connection to %s domains is blocked by default.
uk: Пряме підключення до доменів %s типово заблоковано.

en: Connected to %s (%s)
uk: З'єднано з %s (%s)

en: Connecting to %s (%s)
uk: З'єднання з %s (%s)

en: Could not create a socket for %s (f=%u t=%u p=%u)
uk: Не вдалося створити сокет для %s (f=%u t=%u p=%u)

en: Cannot initiate the connection to %s:%s (%s).
uk: Не вдалося ініціювати з'єднання з %s:%s (%s).

en: Failed
uk: Помилка

en: Could not connect to %s:%s (%s).
uk: Не вдалося з'єднатися з %s:%s (%s).

en: Could not connect to %s:%s (%s), connection timed out
uk: Не вдалося з'єднатися з %s:%s (%s), час очікування з'єднання минув

en: Connecting to %s
uk: З'єднання з %s

en: Could not resolve '%s'
uk: Не вдалося розв’язати ім’я ‘%s’

en: Temporary failure resolving '%s'
uk: Тимчасова помилка під час розв’язання імені '%s'

en: System error resolving '%s:%s'
uk: Системна помилка під час під час розв’язання '%s:%s'

en: Something wicked happened resolving '%s:%s' (%i - %s)
uk: Під час розв’язання ‘%s:%s’ сталася незвичайна помилка (%i - %s)

en: Unable to connect to %s:%s:
uk: Не вдалося з’єднатися з %s:%s:

en: Failed to stat
uk: Не вдалося отримати інформацію про файл

en: Invalid URI, local URIS must not start with //
uk: Недійсний URI, локальні URI не повинні починатися з //

en: untrusted public key algorithm: %s
uk: ненадійний алгоритм відкритого ключа: %s

en: %s will be deprecated in a future release
uk: %s стане застарілим у майбутньому випуску

note: TRANSLATORS: %s is a single techy word like 'NODATA'
en: Signed file isn't valid, got '%s' (does the network require authentication?)
uk: Підписаний файл недійсний, отримано '%s' (мережа вимагає автентифікацію?)

en: At least one invalid signature was encountered.
uk: Виявлено щонайменше один недійсний підпис.

en: Internal error: Good signature, but could not determine key fingerprint?!
uk: Внутрішня помилка: коректний підпис, але не вдалося визначити відбиток ключа?!

en: Could not execute 'gpgv' to verify signature (is gnupg installed?)
uk: Не вдалося виконати 'gpgv' для перевірки підпису (чи встановлено gnupg?)

en: Unknown error executing gpgv
uk: Невідома помилка під час виконання gpgv

note: TRANSLATORS: The second %s is the reason and is untranslated for repository owners.
en: Signature by key %s uses weak algorithm (%s)
uk: Підпис ключем %s використовує слабкий алгоритм (%s)

en: The following signatures were invalid:
uk: Наступні підписи були недійсними:

en: The following signatures couldn't be verified because the public key is not available:
uk: Наступні підписи не вдалося перевірити, оскільки відкритий ключ недоступний:

en: Error reading from server. Remote end closed connection
uk: Помилка читання з сервера. Віддалена сторона розірвала з’єднання

en: Error reading from server
uk: Помилка читання з сервера

en: Error writing to file
uk: Помилка запису у файл

en: Select failed
uk: Помилка виклику select

en: Connection timed out
uk: Час очікування з'єднання минув

en: Problem hashing file
uk: Проблема з хешуванням файлу

en: Failed to set modification time
uk: Не вдалося встановити час зміни

en: Empty files can't be valid archives
uk: Порожні файли не можуть бути дійсними архівами
