ARandR - en to br translation catalogue (35 entries)

en: _Layout
br: _Aozadur

en: _View
br: _Gwel

en: _Outputs
br: _Skrammoù

en: Dummy
br: Skramm

en: _System
br: _Reizhiad

en: _Keybindings (Metacity)
br: _Berradennoù (Metacity)

en: _Help
br: S_koazell

en: Script Properties
br: Perzhioù ar skript

en: Script
br: Skript

en: XRandR failed:
    %s
br: C'hwitadenn XRandR : %s

en: Open Layout
br: Digeriñ un aozadur

en: Save Layout
br: Enrollañ un aozadur

en: ARandR Screen Layout Editor
br: ARandR; kefluniadur aozadur ar skrammoù

note: # translators, please translate in the style of "Another XRandR GUI # (ein weiteres GUI für XRandR)" so users get both the explanation of # the acronym and a localized version.
en: Another XRandR GUI
br: Another XRandR GUI (un etrefas all evit XRandR)

en: Accelerator
br: Berradenn

en: Action
br: Gwered

en: disabled
br: Diweredekaet

en: New accelerator...
br: Berradenn nevez...

en: no action
br: Gwered ebet

en: incompatible configuration
br: Kefluniadur digeverlec'h

en: other application
br: meziant all

en: No files in %(folder)r. Save a layout first.
br: Restr ebet e %(folder)r. Enrollit un aozadur a-raok.

en: gconf not available.
br: N'eo ket dieub gconf.

en: In order to configure metacity, you need to have the python gconf module installed.
br: Evit kefluniañ metacity, ezhomm ho peus kaout ar modul python gconf.

en: Keybindings (via Metacity)
br: Berradennoù (dre Metacity)

en: Click on a button in the left column and press a key combination you want to bind to a certain screen layout. (Use backspace to clear accelerators, escape to abort editing.) Then, select one or more layouts in the right column.
    
    This will only work if you use metacity or another program reading its configuration.
br: Klikit war ur afell eus ar bann kleiz ha lakait ar verradenn a-zere evit un aozadur eus ar skrammoù (implijit ar stokell Distro evit diverkañ ur verradenn pe Achap. evit nullañ). Mont a raio en dro ma implijit metacity nemetken pe ur meziant all oc'h implij ar memes kefluniadur.

en: Your configuration does not include an active monitor. Do you want to apply the configuration?
br: Ho kefluniadur n'eus skramm gweredekaet ebet. C'hoant ho peus arloañ ouzh ar c'hefluniadur memestra ?

en: Active
br: Gweredekaet

en: Primary
br: Troidigezh

en: Setting this resolution is not possible here: %s
br: N'eo ket posupl lakaat ar resolvidigezh-mañ : %s

en: This orientation is not possible here: %s
br: N'eo ket posupl lakaat ar reteadur-mañ : %s

en: Resolution
br: Diarunusted

en: Orientation
br: Reteradur

en: A part of an output is outside the virtual screen.
br: Ul lodenn eus ar skramm a zo e diavaez eus ar zonenn galloudel.

en: An output is outside the virtual screen.
br: Ur skramm a zo en diavaez eus ar zonenn galloudel.
