arandr 0.1.2 - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: _Layout
ca: _Disposició

en: _View
ca: _Visualitza

en: _Outputs
ca: S_ortides

en: Dummy
ca: Prova

en: _System
ca: _Sistema

en: _Keybindings (Metacity)
ca: _Combinacions de tecles (Metacity)

en: _Help
ca: A_juda

en: Script Properties
ca: Propietats de la seqüència

en: Script
ca: Seqüència

en: XRandR failed:
    %s
ca: XRandR fallit:
    %s

en: Open Layout
ca: Obre Disseny

en: Save Layout
ca: Desa disseny

en: ARandR Screen Layout Editor
ca: Editor del Disseny de Pantalla ARandR

note: # translators, please translate in the style of "Another XRandR GUI # (ein weiteres GUI für XRandR)" so users get both the explanation of # the acronym and a localized version.
en: Another XRandR GUI
ca: Another XRandR GUI (un altre GUI per a XRandR)

en: Accelerator
ca: Accelerador

en: Action
ca: Acció

en: disabled
ca: deshabilitat

en: New accelerator...
ca: Accelerador nou...

en: no action
ca: Res

en: incompatible configuration
ca: configuració incompatible

en: other application
ca: una altra aplicació

en: No files in %(folder)r. Save a layout first.
ca: No hi ha arxius a %(folder)r. Desa un disseny primer.

en: gconf not available.
ca: gconf no disponible.

en: In order to configure metacity, you need to have the python gconf module installed.
ca: Per tal de configurar metacity, necessites tenir el mòdul de python gconf instal·lat.

en: Keybindings (via Metacity)
ca: Combinacions de tecles (a través de Metacity)

en: Click on a button in the left column and press a key combination you want to bind to a certain screen layout. (Use backspace to clear accelerators, escape to abort editing.) Then, select one or more layouts in the right column.
    
    This will only work if you use metacity or another program reading its configuration.
ca: Fes clic a un botó a la columna esquerra i pressiona una combinació de tecles que vols que es vinculi a un disseny de pantalla determinat. (Usa de retrocés per a la neteja d'acceleradors, escapament per cancel·lar l'edició.) A continuació, selecciona un o més dissenys a la columna de la dreta.
    
    Només funciona quan s'utilitza metacity o un altre programa que faci lectura de la seva configuració.

en: Your configuration does not include an active monitor. Do you want to apply the configuration?
ca: La teva configuració no inclou un monitor actiu. Vols aplicar la configuració?

en: Active
ca: Actiu

en: Primary
ca: Primari

en: Setting this resolution is not possible here: %s
ca: Establir aquesta resolució no és possible aquí: %s

en: This orientation is not possible here: %s
ca: Aquesta orientació no és possible aquí: %s

en: Resolution
ca: Resolució

en: Orientation
ca: Orientació

en: A part of an output is outside the virtual screen.
ca: Una part d'una sortida es troba fora de la pantalla virtual.

en: An output is outside the virtual screen.
ca: Una sortida és fora de la pantalla virtual.
