arandr 0.1.7.1 - en to ckb translation catalogue (6 entries)

en: _View
ckb: _بینین

en: _System
ckb: _سیستەم

en: _Help
ckb: _یارمەتی

en: other application
ckb: نەرمەواڵەی تر

en: Active
ckb: کارا

en: Primary
ckb: سەرەکی
