arandr - en to el translation catalogue (21 entries)

en: _Layout
el: _Διάταξη

en: _View
el: _Προβολή

en: _Outputs
el: _Έξοδοι

en: Dummy
el: Ψεύτικο

en: _System
el: _Σύστημα

en: _Help
el: _Βοήθεια

en: Script Properties
el: Ιδιότητες Σεναρίου

en: Script
el: Σενάριο

en: XRandR failed:
    %s
el: Αποτυχία XRandR:
    %s

en: Open Layout
el: Άνοιγμα Διάταξης

en: Save Layout
el: Αποθήκευση Διάταξης

en: Accelerator
el: Επιταχυντής

en: Action
el: Ενέργεια

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: New accelerator...
el: Νέος επιταχυντής...

en: no action
el: καμία ενέργεια

en: incompatible configuration
el: ασύμβατες ρυθμίσεις

en: other application
el: άλλη εφαρμογή

en: Active
el: Ενεργό

en: Resolution
el: Ανάλυση

en: Orientation
el: Προσανατολισμός
