arandr - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: _Layout
gl: _Disposición

en: _View
gl: _Ver

en: _Outputs
gl: _Saídas

en: Dummy
gl: Simulación

en: _System
gl: S_istema

en: _Keybindings (Metacity)
gl: _Combinacións de teclas (Metacity)

en: _Help
gl: _Axuda

en: Script Properties
gl: Propiedades do script

en: XRandR failed:
    %s
gl: Produciuse un fallo en XRandR:
    %s

en: Open Layout
gl: Abrir a disposición

en: Save Layout
gl: Gardar a disposición

en: ARandR Screen Layout Editor
gl: Editor de disposicións de ARandR

note: # translators, please translate in the style of "Another XRandR GUI # (ein weiteres GUI für XRandR)" so users get both the explanation of # the acronym and a localized version.
en: Another XRandR GUI
gl: Another XRandR GUI (Outra IGU de XRandR)

en: Accelerator
gl: Tecla rápida

en: Action
gl: _Acción

en: disabled
gl: desactivado

en: New accelerator...
gl: Nova tecla rápida...

en: no action
gl: sen acción

en: incompatible configuration
gl: configuración incompatíbel

en: other application
gl: outro aplicativo

en: No files in %(folder)r. Save a layout first.
gl: Non hai ficheiros en %(folder)r. Garde unha disposición primeiro.

en: gconf not available.
gl: gconf non está dispoñíbel.

en: In order to configure metacity, you need to have the python gconf module installed.
gl: Coa fin de configurar Metacity, precisa ter instalado o módulo gconf de python.

en: Keybindings (via Metacity)
gl: Combinacións de teclas (a través de Metacity)

en: Click on a button in the left column and press a key combination you want to bind to a certain screen layout. (Use backspace to clear accelerators, escape to abort editing.) Then, select one or more layouts in the right column.
    
    This will only work if you use metacity or another program reading its configuration.
gl: Prema nun botón na columna esquerda e prema unha combinación de teclas que desexe vincular a unha disposición de pantalla concreta. (Use a tecla Retroceso para limpar teclas rápidas e a tecla Escape para interromper a edición.) De seguido seleccione unha ou máis disposicións na columna da dereita.
    
    Isto só funciona se emprega Metacity ou outro programa para ler a súa configuración.

en: Your configuration does not include an active monitor. Do you want to apply the configuration?
gl: A súa configuración non inclúe un monitor activo. Quere aplicar a configuración?

en: Active
gl: Activo

en: Primary
gl: Primario

en: Setting this resolution is not possible here: %s
gl: Non é posíbel estabelecer aquí esta resolución: %s

en: This orientation is not possible here: %s
gl: Esta orientación non é posíbel aquí: %s

en: Resolution
gl: Resolución

en: Orientation
gl: Orientación

en: A part of an output is outside the virtual screen.
gl: Unha parte dunha saída está fora da pantalla virtual.

en: An output is outside the virtual screen.
gl: Unha saída está fora da pantalla virtual.
