ARandR - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: _Layout
lt: _Išdėstymas

en: _View
lt: R_odymas

en: _Outputs
lt: _Išvestys

en: Dummy
lt: Butaforinis

en: _System
lt: _Sistema

en: _Keybindings (Metacity)
lt: _Klavišų susiejimai (Metacity)

en: _Help
lt: _Pagalba

en: Script Properties
lt: Scenarijaus savybės

en: Script
lt: Scenarijus

en: XRandR failed:
    %s
lt: XRandR nepavyko:
    %s

en: Open Layout
lt: Atverti išdėstymą

en: Save Layout
lt: Įrašyti išdėstymą

en: ARandR Screen Layout Editor
lt: ARandR ekranų išdėstymų redaktorius

note: # translators, please translate in the style of "Another XRandR GUI # (ein weiteres GUI für XRandR)" so users get both the explanation of # the acronym and a localized version.
en: Another XRandR GUI
lt: Another XRandR GUI (dar vienas XRandR GUI)

en: Accelerator
lt: Spartusis klavišas

en: Action
lt: Veiksmas

en: disabled
lt: išjungta

en: New accelerator...
lt: Naujas spartusis klavišas...

en: no action
lt: nėra veiksmo

en: incompatible configuration
lt: nesuderinama konfigūracija

en: other application
lt: kita programa

en: No files in %(folder)r. Save a layout first.
lt: Aplanke %(folder)r failų nėra. Pirmiausia įrašykite išdėstymą.

en: gconf not available.
lt: gconf neprieinama.

en: In order to configure metacity, you need to have the python gconf module installed.
lt: Norint konfigūruoti „metacity“, turi būti įdiegtas python gconf modulis.

en: Keybindings (via Metacity)
lt: Klavišų susiejimai (su Metacity)

en: Click on a button in the left column and press a key combination you want to bind to a certain screen layout. (Use backspace to clear accelerators, escape to abort editing.) Then, select one or more layouts in the right column.
    
    This will only work if you use metacity or another program reading its configuration.
lt: Spustelėkite ant mygtuko dešiniame stulpelyje ir paspauskite klavišų kombinaciją kurią norėsite naudoti tam ekranų išdėstymui. (Sparčiojo klavišo išvalymui naudokite „Backspace“ klavišą, o redagavimo nutraukimui - „Escape“.) Tada pasirinkite vieną ar kelis išdėstymus, iš dešinio stulpelio.
    
    Tai veiks tik tada jei naudojate „metacity“ ar kitą langų tvarkyklę skaitančią tą konfigūraciją.

en: Your configuration does not include an active monitor. Do you want to apply the configuration?
lt: Jūsų konfigūracijoje nėra aktyvaus monitoriaus. Ar norite pritaikyti šią konfigūraciją?

en: Active
lt: Aktyvus

en: Primary
lt: Pirminis

en: Setting this resolution is not possible here: %s
lt: Nustatyti šią raišką čia, negalima: %s

en: This orientation is not possible here: %s
lt: Čia ši orientacija negalima: %s

en: Resolution
lt: Raiška

en: Orientation
lt: Orientacija

en: A part of an output is outside the virtual screen.
lt: Dalis išvesties yra už virtualaus ekrano.

en: An output is outside the virtual screen.
lt: Išvestis yra už virtualaus ekrano.
