arandr 0.1.4 - en to sc translation catalogue (34 entries)

en: _Layout
sc: _Disponimentu

en: _View
sc: _Ammustra

en: _Outputs
sc: _Essidas

en: Dummy
sc: Simulatzione

en: _System
sc: _Sistema

en: _Keybindings (Metacity)
sc: _Incurtziadorjas (Metacity)

en: _Help
sc: _Agiudu

en: Script Properties
sc: Propriedades de su script

en: XRandR failed:
    %s
sc: Errore de XRandR:
    %s

en: Open Layout
sc: Aperi unu disponimentu

en: Save Layout
sc: Sarva su disponimentu

en: ARandR Screen Layout Editor
sc: Editore disponimentu de s'ischermu de ARandR

note: # translators, please translate in the style of "Another XRandR GUI # (ein weiteres GUI für XRandR)" so users get both the explanation of # the acronym and a localized version.
en: Another XRandR GUI
sc: Another XRandR GUI (Un'àtera interfàtzia XrandR)

en: Accelerator
sc: Atzeleradore

en: Action
sc: Atzione

en: disabled
sc: disabilitadu

en: New accelerator...
sc: Atzeleradore nou...

en: no action
sc: atzione peruna

en: incompatible configuration
sc: Cunfiguratzione non cumpatìbile

en: other application
sc: àteru aplicu

en: No files in %(folder)r. Save a layout first.
sc: Non b'est documentu perunu in %(folder)r. In antis sarva unu disponimentu.

en: gconf not available.
sc: gconf non disponìbile.

en: In order to configure metacity, you need to have the python gconf module installed.
sc: Pro pòdere cunfigurare metacity, est netzessàriu tènnere su mòdulu gconf python installadu.

en: Keybindings (via Metacity)
sc: Incurtziadorjas (tràmite Metacity)

en: Click on a button in the left column and press a key combination you want to bind to a certain screen layout. (Use backspace to clear accelerators, escape to abort editing.) Then, select one or more layouts in the right column.
    
    This will only work if you use metacity or another program reading its configuration.
sc: Carcare unu pulsante in sa colunna de manca e compònnere una cumbinatzione de teclas da impreare pro unu disponimentu dislindadu de s'ischermu. (Impreare backspace pro burrare sos atzeleradores, esc pro annuddare sa modìfica. A pustis, seletzionare unu o prus disponimentos in sa colunna de destra.
    
    Custu at a funtzionare petzi impreande metacity o unu programma cun sa capatzidade de lèghere sa cunfiguratzione sua.

en: Your configuration does not include an active monitor. Do you want to apply the configuration?
sc: Sa cunfiguratzione no inclùidi unu mònitor ativu. Boles aplicare sa cunfiguratzione?

en: Active
sc: Ativu

en: Primary
sc: Primàriu

en: Setting this resolution is not possible here: %s
sc: Impostare sa risolutzione inoghe no est possìbile: %s

en: This orientation is not possible here: %s
sc: Custa orientatzione no est possìbile inoghe: %s

en: Resolution
sc: Risolutzione

en: Orientation
sc: Orientatzione

en: A part of an output is outside the virtual screen.
sc: Un'ala de s'essida est fora de s'ischermu virtuale.

en: An output is outside the virtual screen.
sc: Un'essida est fora de s'ischermu virtuale.
