arandr 0.1.7.1 - en to sr translation catalogue (35 entries)

en: _Layout
sr: _Распоред

en: _View
sr: _Приказ

en: _Outputs
sr: _Излази

en: Dummy
sr: Тестни

en: _System
sr: _Систем

en: _Keybindings (Metacity)
sr: П_речице (Метасити)

en: _Help
sr: _Помоћ

en: Script Properties
sr: Својства скрипте

en: Script
sr: Скрипта

en: XRandR failed:
    %s
sr: XRandR није успео:
    %s

en: Open Layout
sr: Отвори распоред

en: Save Layout
sr: Сачувај распоред

en: ARandR Screen Layout Editor
sr: ARandR уређивач распореда екрана

note: # translators, please translate in the style of "Another XRandR GUI # (ein weiteres GUI für XRandR)" so users get both the explanation of # the acronym and a localized version.
en: Another XRandR GUI
sr: Another XRandR GUI # (нАредно XRandR сучеље)

en: Accelerator
sr: Пречица

en: Action
sr: Радња

en: disabled
sr: искључено

en: New accelerator...
sr: Нова пречица...

en: no action
sr: без радње

en: incompatible configuration
sr: неодговарајућа постава

en: other application
sr: друга апликација

en: No files in %(folder)r. Save a layout first.
sr: Нема фајлова у %(folder)r. Прво сачувајте распоред.

en: gconf not available.
sr: gconf није доступан.

en: In order to configure metacity, you need to have the python gconf module installed.
sr: Да бисте подесили metacity, морате имати инсталиран Пајтонов gconf модул.

en: Keybindings (via Metacity)
sr: Пречице (преко Метаситија)

en: Click on a button in the left column and press a key combination you want to bind to a certain screen layout. (Use backspace to clear accelerators, escape to abort editing.) Then, select one or more layouts in the right column.
    
    This will only work if you use metacity or another program reading its configuration.
sr: Кликните на дугме у левој колони и притисните комбинацију тастера коју желите да придружите одређеном распореду. (Тастер за брисање чисти пречицу а Ескејп прекида уређивање.) Онда, изаберите један или више распореда у десној колони.
    
    Ово ће радити само ако користите metacity или други програм који чита његову поставу.

en: Your configuration does not include an active monitor. Do you want to apply the configuration?
sr: Ваша постава не укључује активни монитор. Желите ли да примените поставу?

en: Active
sr: Активан

en: Primary
sr: Примарни

en: Setting this resolution is not possible here: %s
sr: Постављање ове резолуције овде није могуће: %s

en: This orientation is not possible here: %s
sr: Ово усмерење овде није могуће: %s

en: Resolution
sr: Резолуција

en: Orientation
sr: Усмерење

en: A part of an output is outside the virtual screen.
sr: Део слике је изван виртуелног екрана.

en: An output is outside the virtual screen.
sr: Слика је изван виртуелног екрана.
