aravis master - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Frame rate:
da: Billedhastighed:

en: Exposure:
da: Belysning:

en: Gain:
da: Forstærkning:

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save a snapshot into image folder
da: Gem et øjebliksbillede i en billedmappe

en: Aravis Simple Viewer
da: Aravis - simpel fremviser

en: Display the video stream from your cameras
da: Vis videostrømmen fra dine kameraer
