aravis master - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Frame rate:
el: Ρυθμός καρέ:

en: Auto
el: Αυτόματα

en: Exposure:
el: Έκθεση:

en: Gain:
el: Κέρδος:

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save a snapshot into image folder
el: Αποθήκευση ενός στιγμιοτύπου στον φάκελο εικόνας

en: Aravis Simple Viewer
el: Απλό πρόγραμμα προβολής Aravis

en: Display the video stream from your cameras
el: Εμφανίστε τα βίντεο από τις κάμερές σας

en: Aravis Viewer
el: Πρόγραμμα προβολής Aravis

en: Simple viewer of video stream acquired using Aravis
el: Απλός προβολέας ροής βίντεο που έχει αποκτηθεί χρησιμοποιώντας το Aravis

en: Aravis Viewer is a simple viewer used to display video streams from GENICAM-based Ethernet industrial cameras.
el: Ο Προβολέας Aravis είναι ένας απλός προβολέας ο οποίος χρησιμοποιείται για να απεικονίζει ροές βίντεο βασισμένα σε βιομηχανικές κάμερες GENICAM

en: It allows to control basic acquisition parameters, i.e. framerate, exposure and gain, and to save raw still images.
el: Επιτρέπει τον έλεγχο βασικό παραμέτρων λήψης, π.χ. τον ρυθμό καρέ, έκθεσης, κέρδους και της αποθήκευσης μη συμπιεσμένων εικόνων.
