aravis master - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Frame rate:
eu: Fotograma-emaria:

en: Auto
eu: Automatikoa

en: Exposure:
eu: Esposizioa:

en: Gain:
eu: Irabazia:

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save a snapshot into image folder
eu: Gorde pantaila-argazkia irudien karpetan

en: Aravis Simple Viewer
eu: Aravis ikustaile xumea

en: Display the video stream from your cameras
eu: Bistaratu bideo-korronteak kameretatik
