aravis master - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Frame rate:
oc: Frequéncia

en: Exposure:
oc: Exposicion

en: Gain:
oc: Ganh

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save a snapshot into image folder
oc: Salvament d'una captura dins lo dorsièr imatges

en: Aravis Simple Viewer
oc: Visualizador de vidèo Aravis

en: Display the video stream from your cameras
oc: Aficha lo flux vidèo de camèras Genicam

en: Aravis Viewer
oc: Visualizador de vidèo Aravis
