aravis master - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Frame rate:
sr: Проток кадрова:

en: Auto
sr: Самостално

en: Exposure:
sr: Изложеност:

en: Gain:
sr: Појачање:

en: Id
sr: Ид

en: Manufacturer
sr: Произвођач

en: Model
sr: Модел

en: Serial
sr: Серија

en: Refresh camera list
sr: Освежи списак камера

en: __glade_unnamed_23
sr: __глејд_неименовано_23

en: Start video acquisition
sr: Започни снимање

en: __glade_unnamed_24
sr: __глејд_неименовано_24

en: Pixel format:
sr: Формат пиксела:

en: Region size:
sr: Величина области:

en: pixels
sr: пиксела

en: Region position:
sr: Положај области:

en: Binning:
sr: Смештање:

en: page0
sr: страница0

en: page1
sr: страница1

en: Return to camera list
sr: Врати се на списак камера

en: Save a snapshot into image folder
sr: Сачувај снимак екрана у фасциклу са сликама

en: Rotate image to the right
sr: Закрени слику на десно

en: Flip image horizontally
sr: Изврните слику водоравно

en: Flip image vertically
sr: Изврните слику усправно

en: Acquisition settings
sr: Подешавања снимања

en: Aravis
sr: Аравис

en: Aravis Simple Viewer
sr: Прегледач узорка Аравис

en: Display the video stream from your cameras
sr: Прикажите видео ток са ваше камере
