aravis master - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Frame rate:
sr: Protok kadrova:

en: Auto
sr: Samostalno

en: Exposure:
sr: Izloženost:

en: Gain:
sr: Pojačanje:

en: Settings
sr: Podešavanja

en: Save a snapshot into image folder
sr: Sačuvaj snimak ekrana u fasciklu sa slikama

en: Aravis Simple Viewer
sr: Pregledač uzorka Aravis

en: Display the video stream from your cameras
sr: Prikažite video tok sa vašeg foto-aparata

en: Aravis Viewer
sr: Pregledač Aravis

en: Simple viewer of video stream acquired using Aravis
sr: Jednostavan pregledač video tokova napravljenih korišćenjem Aravisa

en: Aravis Viewer is a simple viewer used to display video streams from GENICAM-based Ethernet industrial cameras.
sr: Pregledač Aravis je jednostavan pregledač koji se koristi za prikazivanje video tokova sa eternet industrijskih foto-aparata zasnovanih na GENIKAM-u.

en: It allows to control basic acquisition parameters, i.e. framerate, exposure and gain, and to save raw still images.
sr: Omogućava upravljanje osnovnim parametrima snimanja, tj. protokom kadrova, izloženošću i pojačanjem, kao i čuvatnje sirovih fotografija.
