aravis master - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Frame rate:
tr: Kare hızı:

en: Auto
tr: Otomatik

en: Exposure:
tr: Pozlandırma:

en: Gain:
tr: Kazanç:

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save a snapshot into image folder
tr: Resim klasörüne bir ekran görüntüsü kaydet

en: Aravis Simple Viewer
tr: Aravis Basit Görüntüleyici

en: Display the video stream from your cameras
tr: Kameralarınızdan gelen video akışını görüntüleyin

en: Aravis Viewer
tr: Aravis Görüntüleyici

en: Simple viewer of video stream acquired using Aravis
tr: Aravis kullanılarak elde edilen video akışı için basit bir görüntüleyici

en: Aravis Viewer is a simple viewer used to display video streams from GENICAM-based Ethernet industrial cameras.
tr: Aravis Görüntüleyici GENICAM-temelli Eternet endüstriyel kameralardan video akışlarını görüntülemeye yarayan basit bir görüntüleyicidir.

en: It allows to control basic acquisition parameters, i.e. framerate, exposure and gain, and to save raw still images.
tr: Temel edinim parametrelerini kontrol etmeye yarar, örn. çerçevehızı, poz ve kazanç, ayrıca ham durağan resimleri kaydetmeye.
