aravis master - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Frame rate:
sk: Snímková frekvencia:

en: Auto
sk: Automat

en: Exposure:
sk: Expozícia:

en: Gain:
sk: Zisk:

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save a snapshot into image folder
sk: Uložiť snímku do priečinka s obrázkami

en: Aravis Simple Viewer
sk: Jednoduchý prehliadač Aravis

en: Display the video stream from your cameras
sk: Zobrazit video stream z vašich kamier

en: Aravis Viewer
sk: Prehliadač Aravis

en: Simple viewer of video stream acquired using Aravis
sk: Jednoduchý prehliadač video streamu získaného pomocou Aravis

en: Aravis Viewer is a simple viewer used to display video streams from GENICAM-based Ethernet industrial cameras.
sk: Prehliadač Aravis je jednoduchý prehliadač slúžiaci na zobrazenie video streamov z priemyselných kamier typu GENICAM pripojených cez Ethernet.

en: It allows to control basic acquisition parameters, i.e. framerate, exposure and gain, and to save raw still images.
sk: Umožňuje nastaviť základné parametre snímania, tj. snímkovú frekvenciu, expozíciu a zisk a tiež ukladať jednotlivé RAW snímky.
