aravis master - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Frame rate:
ca: Velocitat dels fotogrames:

en: Auto
ca: Automàtic

en: Exposure:
ca: Exposició:

en: Gain:
ca: Guany:

en: Settings
ca: Configuració

en: Save a snapshot into image folder
ca: Desa una instantània a la carpeta d'imatges

en: Aravis Simple Viewer
ca: Visor simple Aravis

en: Display the video stream from your cameras
ca: Visualitzeu el flux de vídeo de les vostres càmeres
