aravis master - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Frame rate:
fr: Fréquence

en: Exposure:
fr: Exposition

en: Gain:
fr: Gain

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save a snapshot into image folder
fr: Sauvegarde d'une capture dans le dossier images

en: Aravis Simple Viewer
fr: Visualisateur de vidéo Aravis

en: Display the video stream from your cameras
fr: Affiche le flux vidéo de caméras Genicam
