aravis master - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Frame rate:
sl: Hitrost:

en: Auto
sl: Samodejno

en: Exposure:
sl: Osvetlitev:

en: Gain:
sl: Ojačitev:

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save a snapshot into image folder
sl: Shrani zajeti fotogram v mapo slik

en: Aravis Simple Viewer
sl: Enostavni ogledovalnik Aravis

en: Display the video stream from your cameras
sl: Prikazovanje pretoka videa preko kamere

en: Aravis Viewer
sl: Pregledovalnik Aravis

en: Simple viewer of video stream acquired using Aravis
sl: Enostaven pregledovalnik video pretokov z uporabo protokola Aravis

en: Aravis Viewer is a simple viewer used to display video streams from GENICAM-based Ethernet industrial cameras.
sl: Aravis je enostaven pregledovalnik video vsebin preko industrijskih eternet kamer GENICAM.

en: It allows to control basic acquisition parameters, i.e. framerate, exposure and gain, and to save raw still images.
sl: Omogoča nadzor osnovnih parametrov, kot so: hitrost predvajanja, osvetlitev in shranjevanje zaslonskih sličic.
