arctica-greeter - en to be translation catalogue (45 entries)

en: Enter password for %s
be: Увядзіце пароль для %s

en: Password:
be: Пароль:

en: Username:
be: Імя карыстальніка:

en: Failed to authenticate
be: Аўтэнтыфікацыя не ўдалася

en: Failed to start session
be: Не атрымалася запусціць сэсію

en: Logging in…
be: Уваход…

en: Login Screen
be: Экран уваходу

en: Back
be: Назад

en: Session Options
be: Параметры сеансу

en: Select desktop environment
be: Абярыце працоўнае асяроддзе

en: Goodbye. Would you like to…
be: Да пабачэння. Ці жадаеце Вы…

en: Shut Down
be: Выключыць

en: Are you sure you want to shut down the computer?
be: Ці ўпэўнены Вы, што жадаеце выключыць кампутар?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
be: Іншыя карыстальнікі зараз ўвайшлі ў гэты кампутар, выключэнне закрые таксама і іх сеансы.

en: Suspend
be: Прыпыніць

en: Hibernate
be: Гібернацыя

en: Restart
be: Перазапусціць

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
be: %s (Стандартна)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
be: Паказаць версію выпуску

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
be: Запуск у рэжыме тэставання

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
be: - Вітальня Arctica

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
be: Выканайце "%s --help", каб убачыць спіс усіх магчымых опцый загаднага радка.

en: Guest Session
be: Гасцявая сесія

en: Please enter a complete e-mail address
be: Калі ласка, пазначце поўны адрас электроннай пошты

en: Incorrect e-mail address or password
be: Няслушны адрас электроннай пошты ці пароль

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
be: Калі вы маеце конт на RDP- ці X2Go-серверы, Remote Login дазволіць вам запускаць праграмы з гэтага сервера.

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Set Up…
be: Наладзіць…

en: You need a Remote Logon account to use this service. Would you like to set up an account now?
be: Каб скарыстаць гэты сервіс, вам патрэбны рахунак Ubuntu Remote Login. Ці вы жадаеце наладзіць яго цяпер?

en: OK
be: Добра

en: You need a Remote Logon account to use this service. Visit %s to request an account.
be: Каб скарыстаць гэты сервіс, вам патрэбны конт «Ubuntu Remote Login». Наведайце %s, каб наладзіць яго.

en: You need a Remote Logon account to use this service. Please ask your site administrator for details.
be: Каб скарыстаць гэты сервіс, вам патрэбны конт «Ubuntu Remote Login». Калі ласка, звярніцеся да адміністратара сайта для дэталяў.

en: Server type not supported.
be: Гэты тып серверу не падтрымліваецца.

en: X2Go Session:
be: X2Go-сесія:

en: Domain:
be: Дамэн:

en: Account ID
be: Ідэнтыфікатар конту

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
be: Увайсці

en: Login as %s
be: Увайсці як %s

en: Retry
be: Паспрабаваць ізноў

en: Retry as %s
be: Паспрабаваць ізноў як %s

en: Login
be: Уваход

en: Temporary Guest Session
be: Часовая гасцявая сесія

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
be: Усе даныя, створаныя падчас гасцявой сесіі, будуць
    выдаленыя пры вашым выхадзе, а налады будуць
    скінутая да агаданых. Калі ласка, захавайце файлы,
    да якіх вы хацелі б атрымаць доступ пазней, на
    знешніх носьбітах, напрыклад, на USB-флэшку.

en: Another alternative is to save files in the
    /var/guest-data folder.
be: Іншай альтэрнатывай з'яўляецца
    захаванне файлаў у каталог /var/guest-data.

en: Arctica Greeter
be: Вітальны экран Arctica
