arctica-greeter - en to bem translation catalogue (15 entries)

en: Enter password for %s
bem: Ukwingishe nkama ya kwa %s

en: Password:
bem: Inkama

en: Username:
bem: Ishina lya pa computer

en: Failed to authenticate
bem: Awe cashupa

en: Login Screen
bem: Apa kwingilila

en: Session Options
bem: Fimbi ifyakusalapo

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
bem: kweshafye

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
bem: Umutende

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
bem: Pakumona  ama command yambi ayakubonfya, ku taipa  '%s -- help'

en: Guest Session
bem: Umweni

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
bem: Ukwingila

en: Login as %s
bem: Ukwingila nga %s

en: Retry
bem: Ukubwekeshapo

en: Retry as %s
bem: Ukubwekeshapo ukwingila nga %s

en: Login
bem: Ukwingila
