arctica-greeter - en to ckb translation catalogue (7 entries)

en: Enter password for %s
ckb: ووشەی تێپەڕبوون بنووسە بۆ %s .

en: Password:
ckb: وشه‌ی تێپه‌ڕبوون:

en: Username:
ckb: ناوی به‌كارهێنه‌ر:

en: Failed to authenticate
ckb: نەتوانرا ڕێگەت پێبدرێت

en: Login Screen
ckb: پەردەی چوونەژورەوە

en: Session Options
ckb: هەڵبژاردنەکانی دانیشتن

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
ckb: %s (بنچینەیی)
