arctica-greeter - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Enter password for %s
cs: Zadejte heslo pro %s

en: Enter your username
cs: Zadejte své uživatelské jméno

en: Password:
cs: Heslo:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Failed to authenticate
cs: Ověření selhalo

en: Failed to start session
cs: Nepodařilo se spustit relaci

en: Logging in…
cs: Přihlašování...

en: Login Screen
cs: Přihlašovací obrazovka

en: Back
cs: Zpět

en: Session Options
cs: Vlastnosti sezení

en: Select desktop environment
cs: Zvolte uživatelské prostředí

en: Goodbye. Would you like to…
cs: Nashledanou. Chcete ...

en: Shut Down
cs: Vypnout

en: Are you sure you want to shut down the computer?
cs: Opravdu chcete vypnout počítač?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
cs: Na tomto počítači jsou přihlášení další uživatelé, vypnutím počítače odhlásíte i je.

en: Suspend
cs: Uspat do paměti

en: Hibernate
cs: Uspat na disk

en: Restart
cs: Restartovat

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
cs: %s (Výchozí)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
cs: Zobrazit verzi vydání

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
cs: Spustit v testovacím režimu

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
cs: - uvítací obrazovka Arctica

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
cs: Spustit příkaz „%s --help“ k zobrazení úplného seznamu dostupných přepínačů příkazové řádky.

en: Guest Session
cs: Sezení hosta

en: Please enter a complete e-mail address
cs: Zadejte prosím e-mailovou adresu

en: Incorrect e-mail address or password
cs: Nesprávná e-mailová adresa nebo heslo

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
cs: Pokud máte účet na serveru RDP nebo X2Go, vzdálené přihlášení vám umožní spouštět aplikace z tohoto serveru.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Set Up…
cs: Nastavit...

en: Server type not supported.
cs: Tento typ serveru není podporován.

en: X2Go Session:
cs: Relace X2Go

en: Domain:
cs: Doména:

en: Account ID
cs: ID účtu

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
cs: Přihlásit se

en: Login as %s
cs: Přihlásit se jako %s

en: Retry
cs: Opakovat

en: Retry as %s
cs: Znovu jako %s

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Temporary Guest Session
cs: Dočasné sezení hosta

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
cs: Veškerá data vytvořená v průběhu tohoto sezení pro hosta budou smazána,
    jakmile se odhlásíte. Nastavení budou převedena do výchozího stavu.
    Uložte si prosím soubory na externí zařízení, například na
    USB flash disk, jestliže s nimi budete chtít pracovat i později.

en: Another alternative is to save files in the
    /var/guest-data folder.
cs: Další možností je uložit soubory ve složce 
    / var/guest-data.
