arctica-greeter - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Failed to start session
eu: Saioa hasteak huts egin du

en: Logging in…
eu: Saioa hasten...

en: Back
eu: Itzuli

en: Select desktop environment
eu: Hautatu mahaigain-ingurunea

en: Goodbye. Would you like to…
eu: Agur. Zer egin nahi duzu…

en: Shut Down
eu: Itzali

en: Are you sure you want to shut down the computer?
eu: Ziur ordenagailua itzali nahi duzula?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
eu: Beste erabiltzaile batzuek saioa hasia dute ordenagailu honetan, eta itzaliz gero haien saioak ere amaituko dira.

en: Suspend
eu: Eseki

en: Hibernate
eu: Hibernatu

en: Restart
eu: Berrabiarazi

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
eu: %s (lehenetsia)

en: Please enter a complete e-mail address
eu: Sartu helbide elektroniko osoa

en: Incorrect e-mail address or password
eu: Okerreko helbide elektroniko edo pasahitza

en: Cancel
eu: Utzi

en: Set Up…
eu: Konfiguratu...

en: OK
eu: Ados

en: Server type not supported.
eu: Zerbitzari-mota hori ez dago onartua.

en: Domain:
eu: Domeinua:

en: Retry
eu: Saiatu berriro

en: Retry as %s
eu: Saiatu %s gisa
