arctica-greeter - en to fa translation catalogue (45 entries)

en: Enter password for %s
fa: گذرواژه را برای %s وارد کنید

en: Password:
fa: گذرواژه:

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Failed to authenticate
fa: شکست در تأیید کردن

en: Failed to start session
fa: شروع نشست شکست خورد

en: Logging in…
fa: درحال وارد شدن…

en: Login Screen
fa: صفحه‌ی ورود

en: Back
fa: بازگشت

en: Session Options
fa: گزینه‌های نشست

en: Select desktop environment
fa: انتخاب محیط میزکار

en: Goodbye. Would you like to…
fa: بدرود. ایا می‌خواهید…

en: Shut Down
fa: خاموش

en: Are you sure you want to shut down the computer?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌‌خواهید رایانه را خاموش کنید؟

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
fa: کاربران دیگری هم‌اکنون روی این رایانه وارد شده‌اند. خاموش کردن رایانه، نشست‌های آنان را نیز خواهد بست.

en: Suspend
fa: معلّق کنید

en: Hibernate
fa: به خواب زمستانی ببرید

en: Restart
fa: شروع مجدد

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
fa: %s (پیش‌فرض)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
fa: نمایش نسخه‌ی انتشار

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
fa: اجرا در حالت آزمایشی

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
fa: - خوش‌آمدگوی یونیتی

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
fa: برای دیدن لیست کامل انتخاب‌های خط فرمان موجود «%s --help» را اجرا کنید.

en: Guest Session
fa: نشست میهمان

en: Please enter a complete e-mail address
fa: لطفاً یک نشانی ایمیل وارد نمایید

en: Incorrect e-mail address or password
fa: نشانی ای‌میل یا گذرواژه‌ی نادرست

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
fa: اگر حساب کاربری‌ روی یک سرویس‌دهنده‌ی RDP دارید، ورود از راه دور به شما اجازه می‌دهد برنامه‌های کاربری را از آن سرویس‌دهنده اجرا کنید.

en: Cancel
fa: لغو

en: Set Up…
fa: برپا سازی…

en: You need a Remote Logon account to use this service. Would you like to set up an account now?
fa: شما برای استفاده از این سرویس به یک حساب "ورود از راه‌دور" نیاز دارید. آیا میخواهید یک حساب ایجاد کنید؟

en: OK
fa: تأیید

en: You need a Remote Logon account to use this service. Visit %s to request an account.
fa: شما برای استفاده از این سرویس به یک حساب "ورود از راه‌دور" نیاز دارید. برای درخواست یک حساب از %s بازدید فرمایید.

en: You need a Remote Logon account to use this service. Please ask your site administrator for details.
fa: برای استفاده از این خدمت به یک حساب کاربری ورود از راه دور اوبونتو نیاز دارید. آیا می‌خواهید الآن یک حساب کاربری برپا کنید.

en: Server type not supported.
fa: نوع سرویس‌دهنده پشتیبانی نمی‌شود.

en: X2Go Session:
fa: ‬نشست X2Go

en: Domain:
fa: دامنه:

en: Account ID
fa: شناسه حساب

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
fa: ورود به سیستم

en: Login as %s
fa: ورود به عنوان %s

en: Retry
fa: تلاش مجدد

en: Retry as %s
fa: تلاش محدّد به عنوان %s

en: Login
fa: ورود

en: Temporary Guest Session
fa: نشست مهمان موقت

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
fa: تمام داده های به وجود آمده در طول یک نشست مهمان کاملا از بین می روند
    هنگامیکه شما از حساب کاربری خود خارج می شوید تنظیمات به مقادیر پیش فرض بازنشانی می گردد
    لطفاً فایل های خود را بر روی یک دستگاه بیرونی ذخیره کنید مثلاً
    یک حافظه یو اس بی ، جهت دسترسی مجدد به این فایل ها ضروری است

en: Another alternative is to save files in the
    /var/guest-data folder.
fa: پیشنهاد بعدی ذخیره فایل ها در پوشه زیر است
    /var/guest-data

en: Arctica Greeter
fa: - خوش‌آمدگوی آرکتیکا
