arctica-greeter - en to fy translation catalogue (14 entries)

en: Enter password for %s
fy: Jou wachtwurd foar %s

en: Password:
fy: Wachtwurd:

en: Username:
fy: Brûkersnamme:

en: Failed to authenticate
fy: Identifisearje mislearre

en: Login Screen
fy: Oanmeld skerm

en: Session Options
fy: Sesje opsjes

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
fy: Útjefte ferzje sjen litte

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
fy: Yn testmodus útfiere

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
fy: Fier '%s --help' út in folsleine list mei beskikbere kommandorigel opsjes te sjen.

en: Guest Session
fy: Gast sesje

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
fy: Oanmelde

en: Login as %s
fy: Oanmelde as %s

en: Retry
fy: Nochris besykje

en: Login
fy: Oanmelde
