arctica-greeter - en to ga translation catalogue (35 entries)

en: Enter password for %s
ga: Cuir isteach focal faire do %s

en: Password:
ga: Focal Faire:

en: Username:
ga: Ainm úsáideora:

en: Failed to authenticate
ga: Theip ar an bhfíordheimhniú

en: Failed to start session
ga: Teip ar tosnú an seisiúin

en: Logging in…
ga: Ag logáil isteach...

en: Login Screen
ga: Scáileán Logáil Isteach

en: Back
ga: Ar Ais

en: Session Options
ga: Roghanna Seisiúin

en: Select desktop environment
ga: Roghnaigh timpeallacht deisce

en: Goodbye. Would you like to…
ga: Slán leat. Ar mhaith leat...

en: Shut Down
ga: Múch

en: Are you sure you want to shut down the computer?
ga: Cinnte go dteastaíonn uait an ríomhaire a mhúchadh?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
ga: Tá úsáideorí eile fós logáilte isteach. Dúnfar na seisiúin eile seo dá mhúchfar anois.

en: Suspend
ga: Cuir ar fionraí

en: Hibernate
ga: Geimhrigh

en: Restart
ga: Atosaigh

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
ga: %s (Bunroghnú)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
ga: Taispeáin sonraí an leagain seo

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
ga: Rith i mhodh scrúdú

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
ga: - Beannachtóir Arctica

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
ga: Rith '%s --help' chun liosta gach rogha líne na n-orduithe le fáil a fheiceáil.

en: Guest Session
ga: Seisiún Aoi

en: Please enter a complete e-mail address
ga: Cuir isteach seoladh ríomhphoist iomlán le do thoil

en: Incorrect e-mail address or password
ga: Seoladh ríomhphoist nó focal faire mícheart

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Set Up…
ga: Cumraigh

en: OK
ga: Ceart go leor

en: Server type not supported.
ga: Níl saghas an freastalaí faoi thacaíocht.

en: Domain:
ga: Fearann:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
ga: Logáil Isteach

en: Login as %s
ga: Sínigh isteach mar %s

en: Retry
ga: Atriail

en: Retry as %s
ga: Atriail mar %s

en: Login
ga: Logáil isteach
