arctica-greeter - en to gd translation catalogue (35 entries)

en: Enter password for %s
gd: Cuir a-steach facal-faire airson %s

en: Password:
gd: Facal-faire:

en: Username:
gd: Ainm-cleachdaiche:

en: Failed to authenticate
gd: Dh'fhàillig an dearbhadh

en: Failed to start session
gd: D'fhàilig tòiseachadh an t-seisein

en: Logging in…
gd: 'Gad chlàradh a-steach...

en: Login Screen
gd: Sgrìn a' chlàraidh a-steach

en: Back
gd: Air ais

en: Session Options
gd: Roghainnean an t-seisein

en: Select desktop environment
gd: Suidhich àrainneachd an deasga

en: Goodbye. Would you like to…
gd: Mar sin leat. A bheil thu airson...

en: Shut Down
gd: a dhùnadh sìos

en: Are you sure you want to shut down the computer?
gd: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson an coimpiutair a dhùnadh sìos?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
gd: Tha cleachdaichean eile air an clàradh a-steach dhan coimpiutair seo an-dràsta, thèid na seiseanan aca a dhùnadh cuideachd ma dhùineas tu sìos e an-dràsta.

en: Suspend
gd: a chur 'na dhàil

en: Hibernate
gd: a chur 'na chadal-geamhraidh

en: Restart
gd: Ath-thòisich

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
gd: %s (bun-roghainn)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
gd: Seall tionndadh an sgaoilidh

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
gd: Ruith sa mhodh deuchainneil

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
gd: - Fàiltichear Arctica

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
gd: Ruith '%s --help' gus liosta shlàn nan roghainnean airson na loidhne-àithne fhaicinn

en: Guest Session
gd: Seisean aoigheachd

en: Please enter a complete e-mail address
gd: Cuiribh a-steach seòladh puist-d slàn

en: Incorrect e-mail address or password
gd: Tha an seòladh puist-d no am facal-faire cearr

en: Cancel
gd: Sguir dheth

en: Set Up…
gd: Suidhich...

en: OK
gd: Ceart ma-thà

en: Server type not supported.
gd: Chan eil taic ri seòrsa an fhrithealaiche.

en: Domain:
gd: Àrainn:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
gd: Clàraich a-steach

en: Login as %s
gd: Clàraich a-steach mar %s

en: Retry
gd: Feuch ris a-rithist

en: Retry as %s
gd: Feuch ris a-rithist mar %s

en: Login
gd: Clàraich a-steach
