arctica-greeter - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Password:
kk: Құпия сөз:

en: Username:
kk: Пайдаланушы аты:

en: Select desktop environment
kk: Жұмыс ортасын таңдаңыз

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
kk: %s (Әдепкі)

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
kk: Тестілеу күйінде орындау

en: Please enter a complete e-mail address
kk: Толығымен электрондық поштаңыздың мекен-жайын енгізіңіз

en: Incorrect e-mail address or password
kk: Құпия сөзі немесе электрондық поштаңыздың мекен-жайы қате

en: Cancel
kk: Болдырмау

en: Set Up…
kk: Орнату(Икемдеу)...

en: OK
kk: Жақсы(OK)

en: Server type not supported.
kk: Бұл сервердің түрі қолдауланбайды.

en: Domain:
kk: Үйшік:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
kk: Кіру

en: Retry
kk: Қайталау

en: Retry as %s
kk: %s ретінде қайталау

en: Login
kk: Кіру
