arctica-greeter - en to km translation catalogue (44 entries)

en: Enter password for %s
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​សម្រាប់ %s

en: Password:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ៖

en: Username:
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ៖

en: Failed to authenticate
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: Failed to start session
km: បានបរាជ័យក្នុងការចាប់ផ្តើមសម័យ

en: Logging in…
km: កំពុង​ចូល…

en: Login Screen
km: អេក្រង់​​ចូល

en: Back
km: ថយក្រោយ

en: Session Options
km: ជម្រើស​សម័យ

en: Select desktop environment
km: ជ្រើស​បរិស្ថាន​ផ្ទៃតុ

en: Goodbye. Would you like to…
km: លាហើយ។ តើ​អ្នក​ចង់…

en: Shut Down
km: បិទ

en: Are you sure you want to shut down the computer?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​បិទ​កុំព្យូទ័រ?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
km: នៅ​ពេល​នេះ មាន​អ្នក​ប្រើ​ដទៃ​បាន​ចូល​ប្រើ​កុំព្យូទ័រ​នេះ ដូច្នេះ​ការ​បិទ​កុំព្យូទ័រ​ឥឡូវ​នេះ​ក៏​នឹង​បិទ​សម័យ​ប្រើ​ប្រាស់​ផ្សេងៗ​ទៀត​ដែរ។

en: Suspend
km: ផ្អាក

en: Hibernate
km: សម្ងំ

en: Restart
km: ចាប់ផ្ដើម​ឡើង​វិញ

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
km: %s (លំនាំដើម)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
km: បង្ហាញ​កំណែ​ចេញ​ផ្សាយ

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
km: ដំណើរការ​ក្នុង​របៀប​សាកល្បង

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
km: - សារ​ស្វាគមន៍​របស់ Arctica

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
km: ដំណើរការ '%s --help' ដើម្បី​មើល​បញ្ជី​ជម្រើស​បន្ទាត់​ពាក្យ​បញ្ជា​ពេញលេញ ។

en: Guest Session
km: សម័យ​ភ្ញៀវ

en: Please enter a complete e-mail address
km: សូម​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក

en: Incorrect e-mail address or password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ឬ​​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​​មិន​ត្រឹមត្រូវ

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
km: ប្រសិនបើ​អ្នក​មាន​គណនី​នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​មេ RDP ឬម៉ាស៊ីនមេ X2Go ការចូលបញ្ជា​ពី​ចម្ងាយ អាចឲ្យ​អ្នក​​​ដំណើរការ​កម្មវិធី​ពី​ម៉ាស៊ីន​មេ​នោះ​បាន។

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Set Up…
km: រៀបចំ…

en: You need a Remote Logon account to use this service. Would you like to set up an account now?
km: អ្នក​ត្រូវការ​​គណនីចូលបញ្ជា​​ពី​ចម្ងាយ ​ដើម្បី​ប្រើសេវាកម្ម​នេះ។ តើអ្នកចង់បង្កើតគណនីឥឡូវនេះទេ?

en: OK
km: យល់ព្រម

en: You need a Remote Logon account to use this service. Visit %s to request an account.
km: អ្នក​ត្រូវ​ការ​គណនីចូលបញ្ជា​ពី​ចម្ងាយ​ ដើម្បី​ប្រើ​​សេវាកម្មនេះ។ សូមមើល %s ដើម្បីស្នើសុំគណនី។

en: You need a Remote Logon account to use this service. Please ask your site administrator for details.
km: អ្នក​ត្រូវការគណនីចូលបញ្ជា​​ពី​ចម្ងាយ​ ដើម្បីប្រើសេវាកម្មនេះ។ សូមអ្នកសួរអ្នកគ្រប់គ្រងគេហទំព័ររបស់អ្នកសម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិត។

en: Server type not supported.
km: ប្រភេទ​ម៉ាស៊ីន​មេ ​មិន​ត្រូវ​បាន​គាំទ្រ។

en: X2Go Session:
km: សម័យ ​X2Go៖

en: Domain:
km: ដែន ៖

en: Account ID
km: គណនី ID

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
km: ចូល

en: Login as %s
km: ចូល​ជា %s

en: Retry
km: ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត

en: Retry as %s
km: ព្យាយាម​ម្ដងទៀត​ជា %s

en: Login
km: ចូល

en: Temporary Guest Session
km: សម័យ អ្នកទស្សនាបណ្ដោះអាសន្ន

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
km: រាល់ទិន្នន័យទាំងអស់ ដែលបានបង្កើតឡើងកំឡុងពេលជាភ្ញៀវនិងត្រូវបានលុប
    នៅពេលអ្នកចាកចេញ ហើយការកំណត់នានានឹងត្រូវកំណត់ទៅលំនាំដើម។
    សូមរក្សាទុកឯកសារ លើឧបករណ៍ខាងក្រៅ
    ឧទាហរណ៍ដូចជា យូអេសប៊ី ប្រសិនបើអ្នកចង់ប្រើវាម្ដងទៀតនៅពេលក្រោយ។

en: Arctica Greeter
km: សារ​ស្វាគមន៍​របស់ Arctica
