arctica-greeter - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Password:
ku: Nasnav:

en: Username:
ku: Navê bikarhêner:

en: Login Screen
ku: Dîmenderê têketinê

en: Session Options
ku: Vebijêrkên Danişînê

en: Guest Session
ku: Danişîna Mêvanî

en: Login as %s
ku: Wekî %s têkeve

en: Login
ku: Têketin
