arctica-greeter - en to kw translation catalogue (30 entries)

en: Enter password for %s
kw: Entrewgh an ger-tremena rag %s

en: Password:
kw: Ger-tremena:

en: Username:
kw: Hanow usyer:

en: Logging in…
kw: Owth omgelmi…

en: Login Screen
kw: Skrin omgelmi

en: Back
kw: War-dhelergh

en: Session Options
kw: Dewisyow an esedhek

en: Select desktop environment
kw: Dewisewgh kerghynnedh penn an desk

en: Goodbye. Would you like to…
kw: Duw genowgh. Eus hwans dhywgh…

en: Shut Down
kw: Degea dhe'n dor

en: Are you sure you want to shut down the computer?
kw: Owgh hwi sur bos hwans dhywgh degea dhe'n dor an jynn-amontya?

en: Suspend
kw: Kregi

en: Restart
kw: Dastalleth

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
kw: %s (Defowt)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
kw: Diskwedhes versyon an dyllans

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
kw: Lonchya y'n modh previ

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
kw: Dynargher Arctica

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
kw: Lonchya '%s --help' rag gweles rol leun a dhewisyow linen-arghadow kavadow.

en: Guest Session
kw: Esedhek gwester

en: Please enter a complete e-mail address
kw: Entrewgh trigva ebost dien

en: Incorrect e-mail address or password
kw: Kamm o an trigva ebost po an ger-tremena

en: Cancel
kw: Hedhi

en: Set Up…
kw: Fyttya...

en: Server type not supported.
kw: Ny skoodhir eghen an servyer.

en: Domain:
kw: Tiredh:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
kw: Omgelmi

en: Login as %s
kw: Omgelmi avel %s

en: Retry
kw: Assaya arta

en: Retry as %s
kw: Assaya arta avel %s

en: Login
kw: Omgelmi
