arctica-greeter - en to ky translation catalogue (27 entries)

en: Enter password for %s
ky: %s колдонуучунун сырсөзүн киргизиңиз

en: Password:
ky: Сырсөз:

en: Username:
ky: Колдонуучу аты:

en: Failed to authenticate
ky: Кирүү оңунан чыккан жок

en: Login Screen
ky: Кирүү экраны

en: Session Options
ky: Сеанстын параметрлери

en: Select desktop environment
ky: Чөйрөнү тандаңыз

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
ky: %s (алдын ала)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
ky: Чыгаруунун версиясын көрсөтүү

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
ky: Сыноо режиминде жүргүзүү

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
ky: - Arctica саламдашуу экраны

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
ky: Командалык саптын бүт жеткиликтүү параметрлерин көрүү үчүн «%s --help» командасын аткарыңыз.

en: Guest Session
ky: Мейман сеансы

en: Please enter a complete e-mail address
ky: Электрондук почтанын толук дарегин киргизиңиз

en: Incorrect e-mail address or password
ky: Туура эмес e-mail дарек же сырсөз

en: Cancel
ky: Жокко чыгаруу

en: Set Up…
ky: Ырастоо…

en: Server type not supported.
ky: Бул сервер түрү колдолбойт.

en: X2Go Session:
ky: X2Go сессиясы:

en: Domain:
ky: Домен:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
ky: Кирүү

en: Login as %s
ky: %s болуп кирүү

en: Retry
ky: Кайталоо

en: Retry as %s
ky: %s болуп кайталоо

en: Login
ky: Кирүү

en: Temporary Guest Session
ky: Убактылуу мейман сеансы

en: Arctica Greeter
ky: Arctica саламдашуу
