arctica-greeter - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Enter password for %s
lv: Ievadi paroli %s

en: Password:
lv: Parole:

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Failed to authenticate
lv: Neizdevās autentificēties

en: Failed to start session
lv: Neizdevās startēt sesiju

en: Logging in…
lv: Ienāk sistēmā…

en: Login Screen
lv: Ierakstīšanās ekrāns

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Session Options
lv: Sesijas opcijas

en: Select desktop environment
lv: Izvēlieties darbvirsmas vidi

en: Goodbye. Would you like to…
lv: Uz re dzēšanos. Vai vēlāties...

en: Shut Down
lv: Beigt darbu

en: Are you sure you want to shut down the computer?
lv: Vai esat drošs ka vēlaties izslēgt datoru?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
lv: Pašlaik šajā datorā ir ierakstījušies citi lietotāji. Datora izslēgšana aizvērs arī šo lietotāju sesijas.

en: Suspend
lv: Iesnaudināt

en: Hibernate
lv: Iemidzināt

en: Restart
lv: Pārstartēt

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
lv: %s (noklusējuma)

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
lv: - Arctica sveicējs

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lv: Palaidiet “%s --help”, lai redzētu pilnu pieejamo komandrindas opciju sarakstu.

en: Please enter a complete e-mail address
lv: Lūdzu, ierakstiet pilnu e-pasta adresi

en: Incorrect e-mail address or password
lv: Nepareiza e-pasta adrese vai parole

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Set Up…
lv: Iestatīt…

en: OK
lv: Labi

en: Server type not supported.
lv: Servera tips nav atbalstīts.

en: Domain:
lv: Domēns:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
lv: Ierakstīties

en: Login as %s
lv: Ierakstīties kā %s

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Retry as %s
lv: Mēģināt atkal kā %s

en: Login
lv: Ierakstīties
