arctica-greeter - en to ms translation catalogue (32 entries)

en: Enter password for %s
ms: Masuk kata laluan untuk %s

en: Password:
ms: Kata Laluan:

en: Username:
ms: Nama Pengguna:

en: Failed to authenticate
ms: Gagal disahkan

en: Failed to start session
ms: Gagal memulakan sesi

en: Logging in…
ms: Mendaftar masuk…

en: Login Screen
ms: Skrin Daftar Masuk

en: Back
ms: Undur

en: Session Options
ms: Pilihan Sesi

en: Select desktop environment
ms: Pilih persekitaran desktop

en: Goodbye. Would you like to…
ms: Bye. Adakah anda mahu…

en: Shut Down
ms: Matikan

en: Are you sure you want to shut down the computer?
ms: Anda pasti mahu matikan komputer?

en: Suspend
ms: Tangguh

en: Hibernate
ms: Hibernasi

en: Restart
ms: Mula Semula

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
ms: %s (Lalai)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
ms: Papar versi keluaran

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
ms: - Aluan Arctica

en: Guest Session
ms: Sesi Tetamu

en: Cancel
ms: Batal

en: Set Up…
ms: Persediaan…

en: Server type not supported.
ms: Jenis pelayan tidak disokong.

en: X2Go Session:
ms: Sesi X2Go:

en: Domain:
ms: Domin:

en: Account ID
ms: ID akaun

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
ms: Daftar Masuk

en: Login as %s
ms: Daftar masuk sebagai %s

en: Retry
ms: Cuba lagi

en: Login
ms: Daftar Masuk

en: Temporary Guest Session
ms: Sesi Tetamu Sementara

en: Arctica Greeter
ms: Kata Aluan Arctica
